Upozornenie Miroslav Pavel

Profilova fotka
Dobrý deň, chcem týmto upozorniť na praktiky samozvaného strechára Miroslava Pavela z Bidoviec (Košice-okolie). Zobral zálohu za materiál, ktorý nevyúčtoval. Prácu urobil veľmi zle a preto nedokončil, robil s fóliou sikaplan, ale vôbec nedodržiaval technologický postup lepenia a ani kotvenia. Strecha ešte nie je dokončená a už tečie z atik na bok domu. Čakám za odborným posudkom tejto "práce". Budem potom riešiť, vyúčtovanie ešte stále nedodal a to vzal dosť peňazí. Upozorňujem preto, aby ste nemali namiesto strechy škodu na streche.
Odpovedať
@adri_novakova zdravim Vas, mozem sa spytat, ako to nakoniec dopadlo s p. Pavelom? bol u nas pozriet na strechu, tak ci ist do toho, alebo nie, dakujem
Odpovedať
.. nestačí Vám to, čo napísal zadávateľ témy? Nech to dopadlo akokoľvek super pre hocikoho, informácia o nedodržiavaní postupov by bola pre mna osobne postačujúca…
Odpovedať
Profilova fotka
@lentilka717 určite by som neverila, opravu som mal sela vyriešiť inde a aj všetky náklady. Už sa neozval
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
[UPOZORNENIE] Dobrý deň, zazili sme uplne rovnaky scenar tento rok. Zalohu zobral, robotu nedokoncil. Silno neodporucame nadvazovat s tymto clovekom prácu. Podali sme na neho trestné stíhanie. @adri_novakova
Odpovedať
Profilova fotka
@apuna12 Dobrý deň, môj príspevok mal upozorniť. Konanie takého človeka je celé zle. Držím vám prsty, nech sa podarí vaša práca a tak...
Odpovedať
@adri_novakova Prvé kolo výsluchov máme s Pavelom za sebou. Nikdo sa nepridá k trestnému oznámeniu?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?