Menu Forum

Terran alebo Bramac (100 a 1)

9. júl 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
cvoky8
43
Registroval sa 12. septembra 2012 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridal 827 príspevkov a 1 album. Má 17 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
fotoportrét
fotoportrét
cvoky8
43
Registroval sa 12. septembra 2012 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridal 827 príspevkov a 1 album. Má 17 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
 Ahojte altualne;)
Viem ze to preberalo vela ludi.
Terran danubia evo alebo Bramac klasik?? Ktore by ste vybrali
(Podotykam ze Terran je vsade o ccas 600€ lacnejsi)
7. júl o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
ajkava
23
Registrovala sa 22. februára 2015 na modrastrecha.sk. Pridala 600 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Zvolen.
  • Už bývam v dome
    okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
ajkava
23
Registrovala sa 22. februára 2015 na modrastrecha.sk. Pridala 600 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Zvolen.
  • Už bývam v dome
    okres Zvolen
 Máme Terran. Ale neviem, či je lepší oproti Bramacu.
7. júl o 20:06  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cvoky8
43
fotoportrét
fotoportrét
cvoky8
43
 @ajkava podla coho ste vybrali? Ja si myslim ze su obe uplne rovnake len ze terran byva lacnejsi ;)
7. júl o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ajkava
23
  • Už bývam v dome
    okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
ajkava
23
  • Už bývam v dome
    okres Zvolen
 @cvoky8 my sme mali stavbu na kľúč a v podstate to vyberala firma. Ale oni berú kvalitnejšie veci. Ich konateľ mi to vysvetlil tak, že nie je v ich záujme vyberať lacné a veľa reklamované. Pretože oni stavajú veľa a nemajú sa čas zdržiavať reklamáciami nepodarkov.
7. júl o 20:22  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
timco_46
Registroval sa 23. februára 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 38 príspevkov. Okres Bánovce nad Bebravou.
  • Staviam dom
    okres Bánovce nad Bebravou
fotoportrét
fotoportrét
timco_46
Registroval sa 23. februára 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 38 príspevkov. Okres Bánovce nad Bebravou.
  • Staviam dom
    okres Bánovce nad Bebravou
 Skor by som vybral Bramac je to kvalitnejsie a na takychto veciach ako je krytina by som veru nesetril
7. júl o 21:43  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pppetka5
24
Registrovala sa 25. septembra 2015 na modrastrecha.sk. Pridala 71 príspevkov a 8 albumov. Má 5 priateľov. Nové Zámky, okres Nové Zámky.
fotoportrét
fotoportrét
pppetka5
24
Registrovala sa 25. septembra 2015 na modrastrecha.sk. Pridala 71 príspevkov a 8 albumov. Má 5 priateľov. Nové Zámky, okres Nové Zámky.
 my sme sa rozhodli pre Terran Danubia EVO emoticon
7. júl o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
chrobak7 (48 r.)
1
Registroval sa 2. septembra 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 949 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
chrobak7 (48 r.)
1
Registroval sa 2. septembra 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 949 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
 @cvoky8 To máš prašť jak uhoď. Aj jedny aj druhé sú betónové, takže vyberáš medzi rovnakými.

Ja som vyberal medzi Bramac Adria, Terran Coppo Antico a Tondach MEditerran Antik. Nakoniec som vybral Terran Coppo Antico. Bol som pozrieť niektoré realizácie, ako to vyzerá na streche a ten terran sa mi páčil najviac.

Nech vyberieš hociktorú, každá bude dobrá. Hlavné, aby sa ti páčila.
8. júl o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
beginner7
Registroval sa 15. septembra 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 281 príspevkov. Okres Levice.
fotoportrét
fotoportrét
beginner7
Registroval sa 15. septembra 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 281 príspevkov. Okres Levice.
 @cvoky8 Bramac. Nebudem písať o "kvalite" a podobne, lebo to by zas chcelo "dôkazy" a podobne... Každopádne Bramac je lepšie vypracovaný, je to detailnejšia škridla, to si môžeš overiť aj pri návšteve stavebnín... Druhá vec je prípadná reklamácia a podmienky záruky..., tu Terran kríva na obe nohy a reklamácia nesie dosť "poľských" znakov emoticon, ak sa to tak dá povedať. Len sa musíš rozhodnúť, či ti ten cenový rozdiel za to stojí...
8. júl o 01:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cvoky8
43
fotoportrét
fotoportrét
cvoky8
43
 @beginner7 mal som v ruke obidve ,,škridle,, a prisli mi uplne rovnake (mozno bramac sa mi zdal trochu viac vaziaci) ale inak mi to prislo uplne rovnake
Terran vyrabaju poliaci?
8. júl o 05:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bazant12
4
Registroval sa 8. apríla 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 68 príspevkov a 1 album. Má 6 priateľov. Okres Piešťany.
  • Prestavujem dom
    podolie, okres Nové Mesto nad Váhom
fotoportrét
fotoportrét
bazant12
4
Registroval sa 8. apríla 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 68 príspevkov a 1 album. Má 6 priateľov. Okres Piešťany.
  • Prestavujem dom
    podolie, okres Nové Mesto nad Váhom
 @cvoky8 madari teran a voči bramaku je o niečo ľahší čiže menej materiálu ale vydrží aj tak
8. júl o 06:10  •  prestavuje dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
chrobak7 (48 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
chrobak7 (48 r.)
1
 @beginner7 Neviem, čo má Terran spoločné s Poľskom. Terran sa vyrába v Maďarsku a na Slovensku záleží od modelu Môj Coppo bol vyrobený v HU). Tiež s reklamáciou neviem, aké si mal problémy či skúsenosti, ale ja som mal dobré. V zásielke boli rozbité asi 4 hrebenačky a 6 rohoviek. Odfotil som, poslal som mailom a do pár dní mi poslali náhradu.

Bramac je drahšia. Či je aj alikvótne kvalitnejšia - neviem. Ja som zatiaľ s výberom spokojný.
8. júl o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
topfield
1
Registroval sa 7. októbra 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 326 príspevkov.
  • Staviam dom
    okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
topfield
1
  • Staviam dom
    okres Prešov
 Ako písali... prast ako uhod. Treba ísť v tomto prípade jednoznačne po cene. Neviem aké si mal problémy s reklamáciou ale vyreklamovanie závisí hlavne od dodávateľa, nie výrobcu. Nie raz sme zopár rozbitých skridli nafotili z rôznych uhlov a vymenili nám koľko sme potrebovali.
@cvoky8 pošli mi tvoju cp na Terran do IP, možno by som ti vedel niečo urobiť s cenou
8. júl o 20:02  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cvoky8
43
fotoportrét
fotoportrét
cvoky8
43
 @topfield cena 4300€ s DPH
9. júl o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
topfield
1
  • Staviam dom
    okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
topfield
1
  • Staviam dom
    okres Prešov
 No to je trošku malo informácií na cenovú ponuku emoticon
9. júl o 18:02  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dominik_boksansky
67
Registroval sa 29. septembra 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 1314 príspevkov a 1 album. Má 33 priateľov. Okres Spišská Nová Ves.
fotoportrét
fotoportrét
dominik_boksansky
67
Registroval sa 29. septembra 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 1314 príspevkov a 1 album. Má 33 priateľov. Okres Spišská Nová Ves.
 @cvoky8 je to uplne jedno. U mna rozhodla cena, takze terran. O akej zaruke sa tu bavi? Par kusov mam navyse. Pukne cosi vymeni sa. Pri pokladke prasklo, resp. bolo prasknutych niekolko kusov to v pohode vyreklamovali.
9. júl o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to