Strecha zahradneho domceka

Ahojte, je tu niekto schopny pomoct mi s realizacnym navrhom ako vyriesit/navrhnut strechu pre zahradny domcek, ktory bude mat vysunute zastresenie (pristresok). Ma tu niekto skusenosti s podobnym riesenim? Moja predstava je to urobit z drevenych hranolov ulozenych na betonovy veniec, na to dat dreveny zaklop a na to fatrafol (bez zateplenia). Ako by ste to riesili, popripade ak ste uz nieco podobne riesili, budem rad kazdemu navrhu. Idealne by bolo, ak by sa mi ozval mozno aj projektant, ktory by si chcel privirobit a pomoct mi s tym. Dakujem chlapci
Odpovedať
Vie mi niekto poradit ci je takto zmyslany zamer konstrukcie strechy na zahradny domcek ok? Co by ste prosim zmenili na tej skladbe strechy a konstrukcii atiky? Mate skusenosti niekto ake hrubky hranolov na taketo dlzky? Na ten zaklop OSB potom zvazujem polystyrenove spadove dosky a na to geotextilia a fatrafol. Je to OK? Este doplnim, ze spadovanie bude rovnomerne smerom dozadu do zvodu. Obvodove steny su z tehly 250 na zakladovej betonovej doske + zaklady. Prikladam nahlad + predstava reality, ktorej by som sa chcel priblizit. Dakujem
Odpovedať
Este otazka: Co sa pocita do zastavanej plochy? Aj ten priestor pod tym pristreskom, kde je ten nosnyý stlp? Dakujem
Odpovedať
@matosl ano toto je nastavebne alebo 2 ohlasky :-)
Odpovedať
@rkorba Tak cez stavebne povolenie to nechcem. Musim to nejako vymysliet inak. Asi budem musiet urobit kompromis v tom projekte. Avsak stale nechapem, kedy sa pristresok pocita do zastavanej a kedy este nie...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
@matosl ahoj, uz si vyriesil ten zahradny domcek? tiez to riesim, hlavne sklon plochej strechy, odvetranie, atiku,..a hrubky krokiev. ako si pokrocil? dik Milan
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?