Strecha krov bude to dobré?

Zobraz úvodný príspevok
zdravím, chcem sa opýtať ci tento krov bude postačujúci, všetko bolo podľa projektu urobené, rezivo, škridla všetko, ďakujem za rady
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@anonyn123 Je to normálny Hambálkový krov ktorý sa bežne používa preto nemá žiadne stĺpiky, to je všetko čo ti stačí si odniesť s tejto diskusie, zvyšok nečítaj alebo zabudni. Názor je ako diera v zadku každý nejaký má ale tebe treba brať len tie relevantné a ver mi že 90% s toho čo tu je napísané v diskusii také nie je, inak by si sa nedozvedal také perli ako že " asfaltový pás pomáha na rovnomernejší roznos zaťaženia 😬 . Doma sa akurát pozri či je na projektoch pečiatka od statika čo je zodpovedný za návrh a či je realizácia urobená podľa návrhu, ti ti ale odobrí stavebný dozor a viac to nerieš. @cukrik25 Prosím, napíšeš mi z akej "LITERATÚRY" si zobral takú perlu čo si tu napísal, aby som vedel akej knihe alebo čo to bolo sa vyhýbať.
Odpovedať
@martosko vies co nenapisem...vyzera, ze ty vies uz vsetko...pekny den
Odpovedať
@cukrik25 v pohode mňa to zarazilo len kvôli tomu, že drevu vôbec nevadí, keď je položené na betóne nakoľko by 9í% dnešných striech malo problém 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Pridaj ešte pôdorys to by ma zaujímalo ak môžeš
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?