Je suma 7100 eur za strechu v poriadku?

zdravym vsetkych dostal som ponuku na strechu v cene je 12m3 dreva ,izolacie,skridla,skrutky klince.....,robota.cena je 7100e.jedna sa o sedlovu strechu ma 200m2.v tom dreve je zaratany aj priznany tramovy stropdrevo neni morene.dakujem za odpovede.
Odpovedať
1
2
@martin25 cena celkom v pohode, len zalezi aj o aku skridlu ide /dosti velky cenovy rozptyl/
Odpovedať
martin25 , cena je v poriadku len o aku krytinu ide treba napisat.
Odpovedať
Profilova fotka
noo daj krytinu
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam ppmuku na 7200 na veznikovy krov, a to v tom este nie je krytina... bungalov 333+T 130 m2 plus terasa... asi nie je zla cena...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobra cena, my sme dali za 168 m2 sedlovu skoro 9000,- bola v tom ale aj plecharina a skridlu sme davali palenu engobu.
Odpovedať
posli info urobim cenu mozem aj realizovať
Odpovedať
Profilova fotka
pre prorovnanie, moja strecha 170 m2---- komplet so vsetkym (material, praca) 9.000,- EUR (sedlova strecha, krytina Tondach samba 11 glazura,)
Odpovedať
Mate super cenu len aby za tak nízku cenu bola kvalitne prevedená práca.
Odpovedať
Profilova fotka
@jiri_m posli projekt, nacenim, ti kompletnu realizaciu strechy
Odpovedať
Profilova fotka
tak aby ste sa tu nepredbiehali, kto mal strechu najlacnejšiu, tak mojich cca 450m2 strechy spolu so všetkých (drevo, klince, fólia, krytina Bramac Montero granitová čierna, strešné okná ROTO WDF R75 7/11-2ks a ROTO WDF R45 7/9-1ks a samozrejme aj s prácou) stálo 19.000Eur
Odpovedať
@bochen452 ide tam bramac
Odpovedať
@puxo tak pre porovnanie: mame strechu len 220m2, priznany tramovy strop, celkovo tam slo 20m3 dreva, velkoplosnu skridlu, nijake stresne okna, cena za komplet strechu pred dvomi rokmi 17 tis.eur a dodnes sme to nepredychali :o)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@kampor tak to som teda dopadol docela dobre ako tak pozerám a keď porovnávam tie m2 tak fakt tá moja strecha nebola až taká drahá (len tie strešné okná stáli 1.200Eur)
Odpovedať
@kampor wav tak docela drahuo veru, aj ja by som predychaval
Odpovedať
@jiri_m v 130m2 za 7100eur, musiš mat započitaný a krov a krytinu
Odpovedať
Profilova fotka
@benders to je ten bordel ze nemusim :) neboli tam ani kontralaty....
Odpovedať
@jiri_m tak potom to je riadna blbost, posli mi vypis drevenych prvkov, rez a podorys strechy, nacením ti to
Odpovedať
Profilova fotka
@jiri_m ja mam nacenenú väzníkovú strechu na 333+t+g s montážou väzníkov 7550€, je to bez kontralát, lát, krytiny, plocha strechy 260m2
Odpovedať
Profilova fotka
@petovar ja idem stavat 333ku s terasou... Inak to mám to isté...
Odpovedať
Profilova fotka
@petovar ja idem stavat 333ku s terasou... Inak to mám to isté...
Odpovedať
Profilova fotka
@kampor Wau ,to by som nerozdichal hadam ani 3 roky extremne drahé.
Odpovedať
@lenkavrananova mas pravdu, ale nebola to ojedinela cena..viacere firmy tu strechu nacenili podobne s malymi rozdielmi...ackove drevo na tramy durch celou chalupou s metrovymi podasiami bola najvacsia palka, dlazkovice na stropy a podasia tiez nebolo malo, za hrajkanie sa so suknami a vybijanie celych stitovych stien si chlapi tiez zapytali..a ani sa im nedivim, ved nam vlastne urobili polovicu domu - my sme poschodie vobec nemurovali, cele je z dreva. Co sme si vymysleli, to mame...
Odpovedať
Profilova fotka
Aj tak sa mi to zdá akosi veľa . Treba uviesť, že je to aj s poddaším, štítom a ešte nejakými iními vecami, strecha je jedna vec a veci ako poddašie iná.
Odpovedať
@lenkavrananova vsak som to rozpisala, co vsetko sme v tej cene strechy mali.....a podasie je sucastou strechy, nie? keby nebolo strechy, nebolo by ani podasia..
Odpovedať
Profilova fotka
@majooo1 vy robite strechy? mal by som záujem.
Odpovedať
Profilova fotka
hľadám pojektanta na rekonštrukciu / výmeny komplet strechy, dom je 12 km pri piešťanoch
Odpovedať
Profilova fotka
@majooo1 dalo by sa nacenit?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Profilova fotka
My ideme tiez meniť strechu, počítali sme to s majstrom, tak nás to tiež vyjde okolo 7000 eur, budeme mat valbovu strechu cca 300m2, krytinu ešte presne nevieme ktorú, ale ušetríme celkom, lebo nám to nebude montovať firma, ale strechár z dediny,..radšej zaplatím jemu ako nejakej polskej firme..
Odpovedať
Profilova fotka
@puxo Každý chce zadarmo vieš. .. a potom plačú, že toto nedobre hento nedobre.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja pozerám na tie ceny . Tak mám pocit, že robím zadarmo niekedy. :-S
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?