Je cena cca 15.000,- za 290m2 strechy OK?

Profilova fotka
Dnes nám prišla cenová ponuka na našu strechu, celková rozloha strechy je 290m2, v cene je krytina bramac, žľabový, zvodový systém, materiál (drevo, plech), cena práce...Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ešte by ma zaujímalo, čo sa týka ceny práce, sú tam dve položky:montáž krovu - 12.995m3 za 2404Eur položenie tvrdej krytiny 290m2 za 1.160Eur
Odpovedať
Profilova fotka
@verka nechcem veľmi odhaľovať ceny ale dajte si to ďalším 5-tim nacenit
Odpovedať
@verka Odporučila by som vám dať si urobiť vo viacerých stavebninách cenové ponuky na materiál a prácu si dať urobiť firme zvlášť. Robila som predajcu strešných krytín a všetky firmy si vždy dávali robiť popri svojej cenovej ponuke so zľavami aj cenovú ponuku na malopredaj bez zľavy a túto cenu potom premietli zákazníkovi. Pri teto investícii to robilo dosť vysokú sumu.
Odpovedať
Profilova fotka
Za prácu je to strašne málo. Takže to bude predražený materiál..
Odpovedať
a cenovu ponuku si firma spoplatnuje, alebo ju urobi zadarmo?
Odpovedať
Profilova fotka
@viavista ... Niekto to robí zadarmo a niekto Za peníze :)
Odpovedať
290m2 plocha strechy by mohla stat niekde okolo 13-14 tis na komplet aj z materialom, zaleží od tvaru strechy
Odpovedať
@benders bez izolácie?
Odpovedať
@monster7843 bez izolacie
Odpovedať
290 m2 aj s pracou a plechom a zvodovym systeom stoji tak 7000 eur. Ak v tom nie je aj krov.
Odpovedať
no my sme tiez dali necelych 15000€ za strechu, mame cca 270m2, 25m3 dreva. strechu mame zlozitejsiu (1velka stolica, 2 mensie stolice)
Odpovedať
a je cena 7500 eur za 300m2 vela alebo malo? ide o plech, odkvap, 4 stresne okna, cena za material aj pracu, krov sa nemeni... dakujem :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@veronika9797 No, len 4 stresne okna narobia aspon 600 eur..... Podla toho ake. Cize zbytok okolo 6000 eur za takuto strechu je normalna cena. Ak v tom bola aj vymena podstresnych lat + podstresna folia + praca. Aj to je lacnejsi plech zaiste, alebo rovno poliak.
Odpovedať
ak veluxy tak 4 okna + - 1200€
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?