Je 5863 eur dobrá cena za materiál na realizáciu strechy?

je dobra cena 5863 eur za celkový materiál na realizáciu strechy? (fólia, okapnice pod fóliu, kontralaty, laty, strešnú krytinu Bramac Alpska a odkvapový systém KJG )V cene je zahrnutá aj kompletná montáž.
Odpovedať
rozloha?
Odpovedať
jasne ze to je dobra cena.... na zahradny domcek, na garaz, na dom, na sportovu halu, kam???
Odpovedať
a ja sa dostavam s 3drevenymi stenami a strechou rovnou drevennou, na rozlohu 5x3m na 15 000 eur ? uf tak si na tom dobře nee. daj vediet firmu a polohu nech kontaktujem dik
Odpovedať
@kija31 to je co za otazku... ked na 50 m2 tak je velka, ked na 200m2 tak podozrivo nizka... to ako idem kupit auto za 30 tis. je to dobra cena? poradis mi ?
Odpovedať
je to tato strecha , dom ma 10x10
Odpovedať
Profilova fotka
@kija31 velmi dobra cena...a este aj s montazou hmmm :)
Odpovedať
lesnovsky.strechy@gmail.com su z Oravy, ale uz neviem pesne skade :D
Odpovedať
Profilova fotka
kolko ma strecha m2?
Odpovedať
Profilova fotka
@kija31 kolko ma strecha M2, kolko m3 dreva je vo vypise?
Odpovedať
@majooo1 myslim 140m2,drevo 9m3.vcera som pozeral na ten projekt
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
je to klasicke Ačko, rychla stavba, pokial to ma 11Om2, tak je to realne
Odpovedať
Profilova fotka
kjg v uprave farbený pozink ?
Odpovedať
Profilova fotka
@kuracinarez 6000eur by sa to dalo zrealizovat
Odpovedať
Profilova fotka
@kuracinarez material,robota
Odpovedať
@majooo1 ja nepotrebujem strechu,len som pisal vymeru,ktoru som den predtym pozeral.Ale ak hovoris,ze sa to da za 6000 aj s robotou,tak sa mi to zda velmi dobra cena.
Odpovedať
dobra cena, jednoducha strecha
Odpovedať
Profilova fotka
@kuracinarez počital som to na hrubo, dá sa :)
Odpovedať
Profilova fotka
@kuracinarez dam ti kontakt ak budeš chciet :)
Odpovedať
Profilova fotka
@kuracinarez položky -krytina 140m2 vysokokvalitná švedcka 980e -hrebenáče plus krajovky 550e -folia 135g,3jvrstvova, vetrací páshrebena, vrabčiaky, odvtraniemriežka 300e -okap kjg 700e drevo 9m3, 2000e robata celkom 1600e vysledok 6.130 dam ti kontakt :) ;-) 8-) -
Odpovedať
Profilova fotka
@kuracinarez položky -krytina 140m2 vysokokvalitná švedcka 980e -hrebenáče plus krajovky 550e -folia 135g,3jvrstvova, vetrací páshrebena, vrabčiaky, odvtraniemriežka 300e -okap kjg 700e drevo 9m3, 2000e robata celkom 1600e vysledok 6.130 dam ti kontakt emoticon emoticon emoticon
Odpovedať
Profilova fotka
@majooo1 To čo máš za krytinu 140 m2/1530 EUR.
Odpovedať
Profilova fotka
@kija31 Dali ti asi cenu len za materiál alebo tam bude nejaký háčik. Podľa výpisu projektu ktorý si uviedla na obrázku .Len mat 5649 EUR. Klampiar viem o čom hovorím.
Odpovedať
Mne sa to zda podozrivo nízke...ja som za takú cenu kupoval len materiál... :-|
Odpovedať
to voem nacenit lacnejšie
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?