Izolácia rovnej strechy ( K O C K A )

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. Kupili sme domcek z 50 rokov minuleho storocia. Vnutro je po rekonstrukcii, no po nastahovani sa nas teraz v lete trapia abnormalne horucavy (28 stupnov v hornom podlazi) pricom dole je o 4-5 stupnov menej kde zial musim chodit spavat lebo ked spim hore citim sa akoby som sa pomalicky dusil jak kurca v Remoske. Dostavame sa pomaly k mojej otazke. Na streche mame pravdepodobne iba skvaru a postriebrenu ipu ktora je tak rozzeravena ze by som vedel spravit na ranajky volske oka pre celu dedinu. Slnko sa nam do baraku opiera prakticky cely den o rana do sumraku. Strecha je povedzme 120m2. Potrebujem sa poradit co by bolo najrozumnejsie riesenie. Ci umely nizky krov pre vzduchovu izolaciu ako mi poradil kamarat ( na hranoly dat plech ako to spravil on ) alebo fatrafol alebo nieco ine. V tejto oblasti sa nerozumiem a dam si velmi rad poradit najlepsie uz niekym kto ma uz skusenosti s mojou problematikou a nasiel riesenie. V buducnosti by sme uvazovali aj o solarnych paneloch nakolko mame slniecko po cely den, takze strechu vyriesit tak, aby nebol problem s ich dodatocnou instalaciou. Vypocujem si kazdy navrh aj s cenovou relaciou nakolko viem ze polystiren isiel rapidne hore, ale to asi vsetko ako aj drevo a podobne. Za kazdy objektivny nazor a radu vopred dakujeme 🙂
Odpovedať
1
2
@mimkakubko mas dve moznosti,bud to urobis tak aby to splnilo pozadovane ocakavania a dobehlo dobu alebo to namaluj renolastom za 5 korun a to je take kutilske riesenie
Odpovedať
@sonau s renolastom si mozes natriet akurat tak kurnik 😄
Odpovedať
@mimkakubko predpokladam ze skoncis na striekame.sk,neucinne ale aspon drahe
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?