Firma na väzníkový krov

Dobrý deň, poraďte firmy zaoberajúce sa výrobou väzníkového krovu. Okolie PB, prípadne kdekoľvek na Slovensku.
Odpovedať
Techwood Žilina
Odpovedať
nam komplet strechu robia z Krasnan Beresikovci, maju aj vlastnu pilu na Konhore.
Odpovedať
Profilova fotka
Kontrakting zilina
Odpovedať
Profilova fotka
Nam robil Kontrakting a v pohode. Komunikacia s nimi bez akychkolvek problemov, na com sme sa dohodli to aj platilo. A odviedli dobru robotu 😉
Odpovedať
Ja mam komplet strechu od firmy PP team, z kutov ci malaciek. Jedna z mala firiem co na mojom dome nieco robila a nemal som sto chuti ich nakopat ... https://ibb.co/B3GCGDT https://ibb.co/x2RNbnY
Odpovedať
Profilova fotka
@fever no tak s niektorymi firmami "radost" spolupracovat, to je pravdou. Esteze ja som pri vybere doposial problem nemal a vsetko ide ako ma, dufam, ze to teraz nezarieknem. Ale ked pocuvam od znamych kolko si s kadejakymi majstrami uzili, tak uf.
Odpovedať
@majak0 na Kontrakting som aj ja pocula dobre ohlasy od kamaratky, tiez im robili cely krov a dobru robotu odviedli. spominala, ze ani s montazou ani dodanim nebol problem, ze si dali zalezat. mat dobre urobeny krov je podla mna dost podstatne predsa je to vec, ktora musi byt poriadne urobena ak chce mat clovek roky pokoj.
Odpovedať
@ada96 drevopal ladce Oravik Puchov
Odpovedať
Profilova fotka
@monicka118 nie ved ani u nas nebol, komunikacia je ale dolezita pri tomto. Aby vsetko bolo urobene tak jak potrebujeme a to, ze na kvalitu dreva sa tiez treba pytat je hadam jasna vec
Odpovedať
S MfP roofs Gbely nemáte niekto skúsenosť?
Odpovedať
Ahojte,riesil niekto vaznikovy krov teraz niekedy na dome? mame hotovy projekt len nas napadlo dat vaznikovy krov kvoli neskorsej moznej pristavbe (dom je tak navrhnuty aby sa k nemu dala spravit prístavba aj do zadu aj hore) riesil ste to uz niekto ?
Odpovedať
Profilova fotka
@hucina my sme minuly rok dali toto na poriadok, ved vyssie som aj fotku pridaval 🙂 Tak vazniky su podla mna dobrym riesenim, ak nechces riesit nejake nosne steny a podobne, len pri tomto sa potom treba rozlucit s obytnym podkrovim, ale tak pre nas to vobec nebol problem 🙂
Odpovedať
Článok sa načítava...
@majak0 rozlučka s podkrovím nemusí byt vždy úplne pravda. Ak máš dostatočne vysoký väznik tak sa dá niečo vymislieť. My budeme mat vo väzníku priestor na izbu do budúcna ak by sme sa rozhodli v rozmere 8,85m x 3,6m .
Odpovedať
Profilova fotka
@ivan1990 tak my sme sa s tym rozlucili, ale tak ani to nepotrebujeme, dom sme navrhovali tak aby sme mali dostatok miesta 🙂 Ale super, ze je aj takato moznost 🙂
Odpovedať
@majak0 tiež máme dostatok miesta 195m2 ale prečo to hore nevyužiť aspon čiastočneak to ide, do budúcna tam môžem mať kino sálu napríklad :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@ivan1990 joj tak to potom ti je uz ine kafe, jasne tak kazdy mame ine poziadavky ine predstavy, ale tento napad ti jednoznacne kvitujem. Taky projektor, platno, to si viem predstavit 😄 Teraz budem mat chrobaka v hlave preco sme to tiez neprespekulovali 😄 😄
Odpovedať
@fever chalanov poznám osobne, nato, že mali veľa práce prístup nadmieru dobrý. cena tiež. to by som chcel vedieť aké je cenové porovnanie s kontraktingom.
Odpovedať
@ada96 jednoznačne sedir ...úplná spokojnosť
Odpovedať
Profilova fotka
@majak0 od Kontraktingu máme aj my krov aj materiál a aj nám ho robili celý a good 🙂 Firma dohliadla na všetko, na čom sme sa dohodli to aj splnili, urobili nám cenovú ponuku a čo sľúbili to aj platilo, to sa mi páčilo.
Odpovedať
@standa1981 Pre PPteam robia 3 partie - prvi co zmontovali krov podla prizvuku urcite z okolia malaciek, druha partia robila latovanie strechy a tretia partia ktora davala skridly bola myslim z okolia Nitry. Spokojny som bol so vsetkymi, nemozem na nikoho z nich povedat krive slovo. Strecha je urobena pekne do detailov tak ako ma byt (skridla rovno spravena, drevo na krove, spady zlabov ako aj vsetko ostatne podla predpisov). Ubehol rok aj pol od postavenia strechy, krov nacenovali aj z Kontrakting a odtial vychadzal o nieco malo lacnejsie, no s PP team sa mi podarilo dohodnut ...
Odpovedať
Dobry den, prosim vas, kolko si v priemere pytaju firmy za valbovu strechu. Dostali sme cenovu ponuku a neviem povedat, ci je to vela alebo akurat. Vdaka za kazdu odpoved.
Odpovedať
@hania26 tazko je takto od buka povedat sumu, najlepsie je keby si poziadas o viac cenovych ponuk, nech sa v tom vies zorientovat, nech si to vies objektivne porovnat. Ale cena nech nie je pre teba to najhlavnejsie. Pri krove je kvalita najpodstatnejsia.
Odpovedať
@viktorbeniak určite je kvalita najdôležitejšia. Čakám na ďalšie cenové ponuky aj od iných dodávateľov. Ako zistím, ktorí z nich má kvalitnú robotu?
Odpovedať
@hania26 ja som si utvoril nazor na zaklade toho, co som sa dozvedel aj tu, co som si cital skusenosti ludi, co som videl fotky a tiez na zaklade komunikacie s firmou. Pytal som sa na kvalitu dreva, na to co je podstatne a vsetko mi aj vysvetlili, ze ake ma byt, ake nie je pripustne a vsetko, takze mne vtedy bolo jasne, ze sa bavim s niekym, kto ozaj o tom uz cosi vie.
Odpovedať
@viktorbeniak ďakujem
Odpovedať
Prosím odporučte mi firmu na strešné väzníky v BB kraji . S ktorou máte pozitívne skúsenosti. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@mb_7 vyskusaj kontaktovat Kontrakting, vyssie som o nich pisal, aj som fotku daval ako nam krov urobili a vsetko v poriadku. Keby opat vyberame, tak opat sa na nich obratime, profesionalny pristup aj kvalita 😉
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?