Fatrafol 808/810

Chcem sa spytat, ci tu ma niekto skusenosti s Fatrafolom 808 alebo 810? My ho mame pisany v projekte, ako rovnu strechu nad garaz. Jedna sa o pochodznu terasu nad garazou. Ide mi o to ci ma niekto skusenosti priamo so spominanym materialom pripadne jeho montaz zaskolenym personalom. Dakujem za Vase nazory a postrehy.
Odpovedať
Profilova fotka
My mame cerstvo - cca 1/2roka - polozeny fatrafol (strecha a terasa) sikovnym klampiarom.
Odpovedať
V priebehu 2-3 tyzdnov podla pocasia ideme na to, svojpomocne. Material a Leister-ka (pistol) pripravene , uz len pekne pocasie chyba. Mimochodom, presny popis riesenia detailov najdes na strankach vyrobcu. Podla toho vies bezproblemov kontrolovat majstrov.
Odpovedať
@aik vies uviest prosim konkretnu stranku dakujem
Odpovedať
http://www.fatrafol.cz/
Odpovedať
Profilova fotka
ano mame skusenosti s tymto materialom.je to vporiadku....ak samozrejme montaž a zhotovenie robia ludia ktorí su vyškolení...aak si to robi niekto sam aj to je v poriadku...bude mať ako chce....ak je šikovny? prečo nie ....nad garáž asi ano..ale napr. strechu by som neriskovala.....je tam veľa apektov ktore je treba dodržať aby to časom nestrhlo..a rôzne tvarovky,stenove lišty ,kotvenia do rozneho druhu materialu,.....
Odpovedať
@adriano, skúste si pozrieť stránku bazos.sk, hydroizolácie,máme tam foto našej práce. ak budete mať záujem volajte.Ľuboš
Odpovedať
@dedek_2008 diki a ako Vas najdem na tom bazosi?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?