Dodanie a cena krytiny 11/2021

Ahojte, dohodli sme so strecharom novu strechu (latkovanie krytina atd), cenovu ponuku sme schvalili. Robit sa malo zacat na jar. Dnes nam volal strechar, ze v Tondachu nemoze nakupit material, lebo "v januari ma zdrazovat, tak dovtedy stopol predaj" Je to mozne? Neviete niekto kto teraz riesite strechu? Pride mi to na hlavu. Netusim o kolko sa to predrazi, kolko financii bude navyse treba...
Odpovedať
My máme na dome Terran, teraz sme robili garáž a keď sme doobjednavali skridlu, tak všade všetko vypredané už od vyroby...takže môže byť na Tom niečo pravdy nakoniec sme objednali inú, veľmi podobnu 🤷‍♀️
Odpovedať
Tiez som nakupil este v septembri, lebo vraj maju zdrazovat...3/5/7%??nic viac k tomu neviem, mal by vam to povedat vas strechar, ktory odobera od nich ja napr teraz sice mam skridle ale strecharov nikde, stale to len posuvaju...ma vobec teraz zmysel robit strechu? Pocasie zle...vidim to tak, ze ak sa aj ozvu mal by som im povedat ze neskoro chlapi a ozvyte sa na jar 😄
Odpovedať
preco sa material nenakupil rovno vtedy ? kvoli skladovaniu ?
Odpovedať
@mart445 preco odkladat? Kym nenadrbe snehu, tak sa da strecha robit hocikedy. Teplota je irelevantna a pocasie podla odolnosti majstrov 😄 A teraz bude este peknych kopec dni, minimalne do decembra.
Odpovedať
@zefe Tiez som dostal taku odpoved, ale neviem si predstavi robit strechu, ked je vonku 10C. Mozno len ja som taky fajnovy 😄
Odpovedať
@mart445 😄 ak je pekne, 10 stupnov je este luxusna teplota na vonkajsie prace. Clovek sa aspon tolko nepoti 😎 A pokial im nejdes robit pomocnika, moze ti to byt jedno.
Odpovedať
Ja som robil sklenene fasady ked bolo -20 🙂 takze asi nebude az taky problem. Ked clovek pracuje tak neni zima, no a v dnesnej dobe same termo materials no problem…. Najvacsicproblem bolo ist na hajzel.. 😂😂
Odpovedať
@k1803 a odkial prosim ta? Teraz nas lame druhy strechar na plech, to sa mi moc nelubi
Odpovedať
@mart445 mal ich nakupit prave do skladu, resp. do zasoby a na jar makat. Teraz mozeme cakat o kolko sa to predrazi 🙄
Odpovedať
@zocca my máme plech (škridľoplech) a sme spokojní. Inak dlhé dodávky sú teraz aj u plechu.
Odpovedať
@zocca - bohuzial je to tak . Mali sme zarezervovanu krytinu (skridlovu ), volal strechar ze ak chceme za povodnu cenu podla ponuky tak to musi objednat. Tak sme objednali - vyplatili. Avsak nestihli sme za povodnu cenu klampiarske prvky tie isli o cca 30% hore... v porovnani cca 2 mesiace dozadu. Co sa tyka "mal ich kupit na sklad" Keby ste ich zaplatili dopradu preco nie..
Odpovedať
@sousedekovci89 tiez som rozmyslal povodne nad plechom, neviem ci len som si vybral zlu firmu, ale co som usetril na materialy, to si pridali na robote. Tak si povedal, ze to mozem dat rovno skridlu a neriesit veci ako hluk/netesnosti kvoli zlej montazi. @devices da sa aj tak, niektori ale nemaju take priestory aby ulozili vsetko na rok dopredu, cize niekedy ani to nemusi pomoct
Odpovedať
Článok sa načítava...
@mart445 moja reakcia bola skor mierene presne nato ze viac ako polovica strecharov resp. vs stavbarov nema skaldove priestory nato aby dokazali uskladnit par paliet atd... My sme to vyriesili sposobom ze strecharovi sme zapaltili fakturu za krytinu a tu dovezu ked bude krov stat. Ako si to uz zariadili nas strechar je uz len o dlhorocnej spolupraci a dohode tam kde berie material.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?