Cena za väzníkový krov

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, chcel by som sa s Vami podelit o moju ponuku vaznikoveho krovu. Plocha sedlovej strechy 172m2. Vymera dreva 10.86m3. Cenu nam nacenili na 4128e. K tomu doprava a montaz na mieste zadarmo. Zeriav na vykladku si musime zabezpecit. Co myslite je to dobra cena? Ake ste dostali vy ponuky? Dik Peter.
Odpovedať
Profilova fotka
@mare76 je pravda, ze Kontrakting je mozno trosku drahsi, ale u nas nehrala napriklad rolu cena, ale kvalita, skusenosti a odbornost. A zase ked si to clovek vezme, tak krov to je investicia na roky, nie je to taka vec, co sa meni po par rokoch a na to tiez je fajn prihliadat. Radsej usetrim na nejakom nabytku, ktory viem, ze aj tak ho za par rokov vymenim a nie na tomto 😉
Odpovedať
@jergusvav vermi, že rozmýšľam rovnako ako ty...radšej idem do kvality, ako šetrím...avšak, chalan, čo mi pokrýval strechu, a má veľa skúseností, mi povedal, že lepší krov ešte nevidel a to robí aj s kontrussom, aj kontraktingom...isiel som trochu do rizika, ale vyšlo to...kvalita top a za usetrene peniaze mám kvalitnejšiu fóliu a profesionálne pokrytú strechu s detailami...ja som.spokojny...velmi
Odpovedať
Profilova fotka
@mare76 tak to je najpodstatnejsie, ze si v pohode s tym rozhodnutim 😉 Ja som sa pre tu firmu, co som pisal rozhodol aj na zaklade toho, ze su na trhu uz roky rokuce a ako prvy na Slovensku zacali vyrabat drevene vazniky, takze myslim, ze tych skusenosti maju vela a to je pri tomto nesmierne dolezite. Tiez nelutujem, prave naopak 😎
Odpovedať
cena priblizne za puktovu strechu s plechom na 100m2 bungalov?sklon asi 5stupne
Odpovedať
Profilova fotka
Som presvedcena, ze kvalita by mala byt pre kazdeho pri takychto veciach prvorada. Pretoze krov je zalezitost ktora by sa mala riesit len raz a nech to teda stoji za to 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@petko_sonka pozri moj fotoalbum... 5700e bez montaze. Od kontraktingu. Kvalita top!
Odpovedať
@mare76 prave z toho mam obavu aby to drevo bolo kvalitne, nech sa mi nestane, ze za par rokov budu s tym problemy. Tak hadam firmy na montaz mavaju zohratych ludi, ktori vedia, co a jak je najvhodnejsie urobit. Urobim to tak, ze si poziadam o viacero ponuk, nech mam predstavu. @luckapav tak ja nechcem akoze brat najlacnejsiu ponuku, len chcel by som mat predstavu, ze ake su cenove rozdiely medzi firmami aj v cenach, ale aj v inych veciach, hlavne nech mi to robi niekto kto ozaj ma skusenosti, ze bude vediet, co a ako. Aby to nebolo ako domcek z karat.
Odpovedať
@jergusvav oni boli prvy, co toto zacali robit? To som nevedel, komunikacia s nimi bola ok? @muska414 vy ste brali od nich len material? Mali ste nacenene aj s montazou ci nie?
Odpovedať
Profilova fotka
@viktorbeniak kamion mi priviezol väzniky a kotviaci material. Cena bez montaze
Odpovedať
Profilova fotka
@frantiska_6 mala mala, u nas to aj bolo na prvom mieste, tam ide aj o kvalitu materialu aj o kvalitu prace, to proste ide spolu ruka v ruke. @viktorbeniak boli, preto som presvedceni o tom, ze maju vela skusenosti, ktore su ozaj potrebne pri tom, ze ich uz len tak nieco neprekvapi. Aj komunikacia, ked cokolvek tak sme sa dohodli, ze budem volat a aj tak bolo. Takze dobre a my sme mali nielen material, ale nam aj oni montaz ako taku robili, ze na komplet, tak bez starosti som to mal 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@viktorbeniak a máte už teda nejakú firmu vybratú?
Odpovedať
Profilova fotka
@jergusvav cauko prosim ta, firma ona mi vie spravit aj tak nejako nezavazne najprv aj cenovu ponuku? pripadne co vsetko potrebuju vediet aby mi to vedeli spravit?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@bigger225 jasne ze ti urobia cenovu ponuku, ved je normalne, ze ked sa rozhodujes, tak si das taketo cenove ponuky urobit a aj viacerym firmam, nech si to vies porovnat. Lebo chces mat prehlad kde to jak vychadza ake su rozdiely, no nie? Tak najlepsie je podla mna nakontaktovat sa na zaciatku telefonicky, povedat im co chces, co cakas a oni ti daju presne instrukcie, co potrebuju, pripadne sa s nimi stretnes a dohodnete vsetko, co treba 😉
Odpovedať
@muska414 diky, uz som sa na nich nakontaktoval, tak uvidime. Len ja by som to chcel aj s montazou. Tebe potom montaz nejaka ina firma zabezpecila alebo jak si to urobil? @jergusvav tak na komplet by som si to aj ja predstavoval, ako som uz pisal nasiel som si kontakt, tak uvidim ako to bude. Aj aka bude ponuka aj pristup 😄 @fasox zatial definitivne rozhodnutie nepadlo, to uvidim aj podla ponuky 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@viktorbeniak celu strechu som robil sam... cely dom v podstate...
Odpovedať
Profilova fotka
@jergusvav diki, akoze resime to prvy krat takze neviem vobec ako to funguje. najlepsie by bolo keby sa nasiel niekto kto by to vyriesil cele za mna 😬 aby som mal istotu, ze to bude vsetko dobre. lebo ani neviem vlastne ako mam vybrat firmu, na co sa ich mam pytat a tak. mam v tom chaos
Odpovedať
Profilova fotka
@bigger225 kiezby sa to dalo, v tomto musime sami si zvazit, co je pre nas najpodstatnejsie. Nam sa podarilo tuto otazku vyriesit toto leto, co som rad, ze uz aspon nieco je za nami, ze sa mozeme posunut dalej 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@majak0 wow tak super, ze uz to mate z krku? a kolko vas to vyslo? cenovu ponuku by si mi nemohol poslat? alebo fakturu ak mate taku rozpisanu, ze co bolo za kolko. a kolko im to trvalo?
Odpovedať
Profilova fotka
@bigger225 toto uz ano, ale zase kopu inych veci je pred nami, este mame od nastahovania velmi daleko. Potreboval by som nejaku carovnu palicku aby sme sa rychlejsie posuvali 😄 Tak u nas to nebolo dlho, ono zalezi od velkosti, ale napriklad uz som pocul aj o pripadoch kedy to trvalo niekolko tyzdnov. To ta so vsetkym oboznamia na ako dlho to bude.
Odpovedať
Profilova fotka
@majak0 dobre to vyzera, uz je to pokrok, ked je aspon krov takto, co? Uz sa to ozaj na dom zacina podobat 🙂
Odpovedať
@muska414 to klobuk dolu pred tebou, lebo je vela veci na ktore si ja teda netrufam ani len nahodou. Ale tak uz som s Kontraktingom komunikoval, mame dohodnute stretnutie. Spominal som im, co vlastne od nich chcem, co ocakavam, tak som zvedavy, co dalej. @majak0 uf co by som dal za to aby sme uz toto mali na poriadku 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@viktorbeniak dakujem. Aj ja mam zo vsetkeho obavy aby som to spravil spravne a co najlepsie. Ono to uz potom ide same 😄 kontrakting je dobra firma, mozem len odporucit
Odpovedať
Profilova fotka
@frantiska_6 tak k dnesnemu dnu uz mame toho viacej porobeneho, ale tak nejde vsetko tak rychlo ako by som si predstavovat, ale tak je to dost aj o financiach, aj o tejto korona dobe. Ale tak je pravda, ze ta predstava, ze sa uz budeme stahovat ma zenie vpred. @viktorbeniak cim skor si to pojdes vybavovat tym lepsie. Tym skor sa niekam aj posunies. Ja viem, ze ten vyber nie je jednoduchy, ze firiem je dost, ale treba podla mna stavat na skusenostiach a odbornosti firmy.
Odpovedať
Profilova fotka
@bigger225 neni to dobre, musis si to vyriesit sam, pozistovat si, to je najlepsie. Ked uz ide o tie otazky, co sa pytat a podobne, tak ono pytaj sa na to, co ta zaujima, na stavbu krovu, na vyhody, na kvalitu, na drevo ake je kvalitne, tie otazky ti pridu na jazyk, to sa nemusis obavat.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@lubosu Dobrý deň. Aká firma Vám robila ? Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@mb_7 kontrakting
Odpovedať
Profilova fotka
@mb_7 mne robila krov rovnaka firma ako jemu, co ti napisal a uz som pisal o tom, ze dobre vsetko. Ked som ja zacinal tuto otazku riesit, tak som viacero moznosti pozeral, aj cenove ponuky som si vyziadal, avsak podstatnejsie je venovat pozornost pristupu, kvalite dreva, komunikacii a cene az potom.
Odpovedať
Profilova fotka
@majak0 ale tak to nejde nikdy len tak, vsetko trva nejaky ten cas, z toho si vobec nic nerob, podstatne je aby vsetko bolo dobre, kvalitne urobene, aby ste nemali problemy ked sa nastahujete. Lebo uz o roznych pripadoch som pocula a teda radsej o nieco dlhsie, ale nech je vsetko jak ma byt. Tak drzim palce 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Ahojte viete niekto poradiť firmu na vaznikovy krov
Odpovedať
@milankohutko ahoj, nam robila firma Tectum Novum z NZ, sme celkom spokojni.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?