Cena za väzníkový krov

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, chcel by som sa s Vami podelit o moju ponuku vaznikoveho krovu. Plocha sedlovej strechy 172m2. Vymera dreva 10.86m3. Cenu nam nacenili na 4128e. K tomu doprava a montaz na mieste zadarmo. Zeriav na vykladku si musime zabezpecit. Co myslite je to dobra cena? Ake ste dostali vy ponuky? Dik Peter.
Odpovedať
Profilova fotka
@jjaannoo bol som spokojný, tiež som kontakt dostal na odporúčanie od známeho, ktorému realizovali väzníkovy krov. Nebol ani problém konzultovať a poradiť ohľadne dodatočného predĺženia strechy kôli prestrešeniu terasy. Partia na montáž je ich kmeňová, žiadny externisti čo väzník montujú prvý krát. Drevo kvalitné bez závad.
Odpovedať
@peter11balog a ako su na tom cenovo ? davali ste si robiť cenove ponuky aj v iných firmách ?
Odpovedať
Profilova fotka
@maverick19 na porovnanie som mal len jednu ponuku ktorá vyšla zhruba na rovnako, rozhodla referencia a prístup. Nakoniec sme sa na cene ešte aj dohodli ku mojej spokojnosti. Oproti klasickému krovu ma to vyšlo zhruba o 1500€ drahšie, no bal som sa rozpätia 7,7m ktoré mám v obývačke, preto som volil väznik.
Odpovedať
Profilova fotka
.
Odpovedať
riesili ste niekto autozeriav? Kolko tto cca stoji? Nasiel som si tuto firmu na Google https://www.autozeriavypodlesny.sk/au... , tak predtym nez im zavolam chcem vediet, kolko cca ludia za to platia, ci mi daju ferovu sumu. diky pomoze mi to fakt
Odpovedať
Profilova fotka
220 stvorcov valbova strecha 1 uzlabie a 5 narozi. Vaznik s uloznym priestorom 5700e
Odpovedať
@muska414 aka firma vam to robila?
Odpovedať
@muska414 kto vám robil ten krov? bolo to aj s latovaním a montážov? V ktorom kraji staviate?
Odpovedať
Profilova fotka
@blackdog17 cena je za vaznikovy krov bez montaze. Firma kontrakting
Odpovedať
@muska414 prosim kedy ste strechu realizovali??? Teda kedy ste mali cenovu ponuku od nich??? My mame 190m2 valbova a cena 6600€
Odpovedať
@petrad555 skúste MT systém poprípade poskytnem kontakt na pána Mandaka konateľ spoločnosti
Odpovedať
@bazant12 dakujem skusim napisat...mate skusenosti s nimi?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@petrad555 áno máme doporucim každému
Odpovedať
Ja mam ponuky od 6 firiem, Kasper, Drevodom Zvolen, Tectum, Kontruss, Kontrakting, Techwood, zhanam co najviac referencii. Zistujem, ze tych firiem, co sa s tym zaoberaju je vcelku dost. Neviete poradit?
Odpovedať
Profilova fotka
@petrad555 koncom februara. Cena sa moze lisit tvarom a sklonom strechy.
Odpovedať
Ahojte.ake mate skusenosti s Firmami Kasper alebo Belatti ???
Odpovedať
@mare76 my máme od Kontruss 😊
Odpovedať
@luckapav -kontruss urcite ze dobra firma ale skoro najdrachsia...
Odpovedať
@adam444 my sme si dali cez nich spraviť komplet strechu na klúč a vychádzali v takomto prípade najlepšie. pri komplet práci samozrejme bola zľava. a to sme mali ďalšie 4 ponuky
Odpovedať
@adam444 ešte dodám že od Kaspera sme aj my dostali ponuku čisto na krov a bola najlepšia, do tej chvíle než sme si všimli že cena je bez DPH 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Caute, potreboval by som poradit na zaklade coho vybrat spolahlivu firmu na krov, spekulujem, pozeram uz nejaky cas a neviem sa rozhodnut. Oplati sa ozaj pozistovat si viacej cenovych ponuk a nasledne sa od toho odrazit? Alebo co by malo byt pre mna prioritou pri vybere? Najskor bola dilema, ze ci klasicky krov alebo vazniky a teraz zase toto. 😄 😄
Odpovedať
U nás strecha valba plocha 108 m2 sklon 9 stupňov cena len dodávka väzníka 2900,-€. Východné slovensko. K tomu bolo potrebné ešte dokúpiť z píly pomúrnice, laty a kontralaty.
Odpovedať
Profilova fotka
@viktorbeniak tiez mame teraz podobnu dilemu a mam sa stretnut s jednym chlapikom co sa v tomto vyzna lebo sme si nakoniec povedali, ze aj tak sa v tom my nevyzname tak ako by sme chceli a ked to ma byt spravene poriadne, nech nam poradi radsej nejaky odbornik
Odpovedať
My máme vaznikovy krov a nakoniec sme sa rozhodli pre firmu Sedir, p.Julinek...maximalna spokojnosť...strechar, čo nám pokrýval krov, tak si nevedel vynachváliť, s akou presnosťou a precíznosťou bol krov spravený...vrelo odporucam
Odpovedať
@viktorbeniak skús pozrieť na MT systém
Odpovedať
@bigger225 ved tiez chcem vybrat nejaku firmu niekoho kto sa tomu rozumie aby to urobili poriadne, nech nemusim mat obavu z nicoho. A najlepsie podla mna je popytat sa takto niekoho kto uz skusenost ma, ze budem vediet, co a ako. @mare76 takze dalo sa na nich spolahnut? Presne tak by som to chcel aby bolo vsetko tip top, lebo uz niekolko komplikacii okolo domu som musel riesit a pri streche by som im chcel predist 😄 @bazant12 diky idem pozriet.
Odpovedať
@viktorbeniak áno dalo sa na nich spoľahnúť, p.Julinek je zodpovedný a dá s s ním v pohode dohodnut...majú pekne, certifikované drevo, výbornú partiu čo montuje krovy...my sme boli veľmi spokojní a v porovnaní s kontraktingom, prípadne kontruss sme ušetrili dosť peňazí, ktoré sme investovali do dobrého strechara
Odpovedať
@mare76 aj sa mam pri tomto zaujimat aj o tom, ze z kade je to drevo, aka je jeho kvalita a taketo veci, ci tymto sa trapit nemusim? Si si od tychto vsetkych firiem vyziadal cenove ponuky?
Odpovedať
@viktorbeniak ano zaujimal som sa o to...je tomdolezite, aby bolo drevo vysušené a kvalitné, certifikované, niektoré firmy to nedodržujú...áno nebolo to ľahké vybrať, dôležitá je aj montážna partia, lebo ťa to často krát vie pokaziť...mal som ponuky od viacerých firiem...rozhodnutie nebolo ľahké, ale zvolil som Sedir a zatiaľ neľutujem...
Odpovedať
@viktorbeniak ahoj 😊 určite si popýtaj cenové ponuky od viacerých firiem pekne uvidíš kto čo a za koľko ponúka. Niektorí tu píšu ze Kontruss je drahý ale ja keď mám napísať našu skúsenosť tak sme mali ponuky od viacerých vyššie spomínaných firiem na komplet strechu na kľúč keďže sme nechceli zháňať pokrývača zvlášť a od nich nám vyšla najlepšia ponuka. V tej cene bolo všetko a materiál co zachybal ci už škridla alebo strešné laty nič sme už nedoplacali. A rozdiel nebol v stovkách € ale v pár tisícoch
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?