Cena za krytinu na 270 m2 strechu

Kolko ste Prosím dali za krytinu približne rovnako veľkej strechy? Za m2 napr. A aká krytina. My by sme chceli terran. Dik
Odpovedať
@ivanadu Však si pozri cenník pálenej alebo betónovej krytiny za m2, vynásob 270-timi a máš to. Mňa vyšla krytina Terran 240 m2 (aj s doplnkami ako podkladová fólia, odkvapové žľaby a zvody, prestupové škridle) celkovo 5100 €.
Odpovedať
@chrobak7 dik ... chcela som len orientačne lebo jednu cenovú ponuku mám ved vieš že každý dodávateľ dá inú zľavu
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam terrran danubia cs antrazit 280m2 dom a 75 m2 garaz , vratane zvodov, snehovych hakov prichytiek hromozovdu vyleznych schodov , dve stresne okna , kananlizacne odvetravace, kominovy tesniaci pas. Cena bola 6000€
Odpovedať
@ivanadu žalostne málo informacii o streche... 270m2 sedlovej strechy bude o polovicu lacnejších ako 270m2 valbovej strechy a nejakom cikcak bungalove... dopytuj dodávateľov krytiny konkrétne na tvoju strechu, táto téma ti je prd platna
Odpovedať
netreba sa nechat oblbnut prislusenstvom, mnoho veci neteba..pri betonovej streche netreba vetracie skridle...na vetranie je horny vetraci pas a hreben...mna vysla kmbeta mozno polovicna cena v porovnani s inymi ponukami..bral som verziu elegant..
Odpovedať
Profilova fotka
Ackova strecha najjednoduchsa aka sa da komplet 1990 154m2 krytina euronit dnes sa to vola goteborg
Odpovedať
Vďaka Vám za rady
Odpovedať
ked terran to uz rovno kupte kmbetu, je ovela pevnejsia a teraz v akcii od 5,80/m2.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?