Cena strechy 245 m2

Vie sa mi prosím vyjadriť niekto k týmto cenám? Na 245 m2 má me takúto ponuku: krytina Tondach twist 5755€, drevo 4250€, žľaby a všetko k tomu 1200€. Cena práce na komplet, čiže krov, krytina aj žľaby 5030€. Cena práce má zaujíma najviac. Ďakujem všetkým za info
Odpovedať
chcelo by to fotku vykresov... nieje strecha ako strecha.... udaj o ploche strechy je zalostne malo na nejake zhodnotenie.
Odpovedať
Profilova fotka
Ak tam nie su 2 vikiere, 4 uzlabia, 6 narozakov a 3 polovalby tak je to vysoka cena za pracu... Ale ako pise @topfield nie je strecha ako strecha....
Odpovedať
Presne, typ strechy to chce Ja som teraz rekonštruoval strechu, 260 štvorakov, obyčajné Ačko, drevo 3000, krytina 3300 MEDITERAN COPPO FERRARA, okapovy system komplet 300, práca za stavbu krovu, za pokládku krytiny, oplechovanie komína, montáž strešného výlezu a osadenie okapov cena 3900 Okres Prešov
Odpovedať
Tak, je to valbová strecha, žiadne uzlabia,žiadne strešné okná, nič len krytina. Výkresy sú veľké, dalo by sa scanovať len po častiach. Dom je štvorec 13 100 x 13 050. Pôdorys krovu 14 750 x 14 800. Sklon 24 stupňov. Ďakujem všetkým za info. Cena práce ma zaujíma najviac preto, lebo je to najväčšia položka
Odpovedať
Za valbovu strechu som teraz platil: Vaznikovy krov + stresne laty (doprava, montaz) - 6150 Krytina Terran Danubia EVO + odkvapy - 3100 Praca za pokladku krytiny - 2100 Spolu - 11350E
Odpovedať
Profilova fotka
@keldon metre štvorcové by sa hodili napísať...
Odpovedať
je to 245 m2
Odpovedať
@keldon Ahoj a plocha strechy? Ďakujem
Odpovedať
@mirili1 chystal som sa to napisat ale akosi mi to uslo :D 212m2
Odpovedať
@keldon Aj sklon by nebol od veci :-).
Odpovedať
Profilova fotka
@keldon ahoj odkiaľ si mal vezník
Odpovedať
Profilova fotka
@mirili1 primerena cena by bola okolo 3.500
Odpovedať
Článok sa načítava...
@branomt Kon-Truss Rano o 8:00 zacali vykladat kamion, o 15:00 uz mi kyvali z auta. Sklon 22 stupnov
Odpovedať
cena je od 11eur do 15eur za m2 záleží od náročnosti strechy (postavenie krovu, pokládka krytiny, montáž odkapového )
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?