Betónová škridla Nelskamp - vaše skúsenosti

Profilova fotka
Zdravím, máte niekto skúsenosť s betónovou škridlou Nelskamp ? Cenovo mi vychádza podobne ako Bramac Klasik protector. Mal som možnosť držať v ruke obe. Nelskamp mi prišiel že má podstatne hladší povrch... Nejaké ďalšie skúsenosti (napr. ako vyzerá po rokoch, reklamácie a pod,,,) ?
Odpovedať
@lordxor so škridlou Nelskamp nemám priamo skúsenosti, ale keď si spomenul ten hladší povrch tak nezabúdaj na inštaláciu snehových hákov, prípadne mreží. Ja som to nedal a musel som dodatočne inštalovať. Na streche mám Bramac Klassic Protector a sneh sa veľmi ľahko zosype dolu, čo môže spôsobiť problémy a škody na majetku. Je to dosť hladká škridla, a ked sa to zosypalo zo strechy zahatalo mi to výjazd z garáže. Na druhej strane sa to zosypalo susedovi a ten sa tiež neradoval. Škridla, ktorá má drsnejší povrch má v tomto smere menší problém, rovnako aj staré škridle tam sneh celkom drží.
Odpovedať
Profilova fotka
Urcite budem riesit snehove haky. Nastastie mam prechod na auto, chodnik a aj vstup do domu na takej strane, kde sneh zo strechy nebude padat...
Odpovedať
@tomstein Mal si hnet dat lapace na sneh.Ale to si musel mat v projekte.
Odpovedať
Profilova fotka
@lordxor Nelskamp je kvalitovo na vyššej úrovni ako bramac...
Odpovedať
@petka456 musel som ich dodatočne inštalovať, na jednu stranu som dal aj protisnehovú mrežu. Je to vidno aj na fotke. Na druhej strane je to bez mreže, sú tam iba háky, ale sneh tam držal a pomaly sa topil.
Odpovedať
@tomstein Vet tak som to myslela.My mame ties tie lapace.A to mas skrizlu.Ale asi hej je to super.
Odpovedať
@petka456 ono na tej prvej fotke to vyzerá tak, že pre tú trochu snehu ani netreba také zábrany, ale v skutočnosti napadlo cez noc skoro 20cm snehu - vid druhé foto.
Odpovedať
@tomstein Ale tak uz to budes mat stale a nemusis sa bat ze niekomu spadne na hlavu.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
@lordxor prosím, rozhodli ste sa nakoniec pre Nelskamp ?
Odpovedať
Profilova fotka
@samika Nakoniec nie. V cenovej ponuke neboli zahrnuté všetky veci. Keď sa to dopočítalo, tak to vyšlo o dosť viac, ako iná škridla.
Odpovedať
Profilova fotka
@lordxor ďakujem za odpoveď.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
my máme nelskamp betonovú - vyzerá veľmi dobre a aj strechári vraveli že je kvalitná, vôbec sa im nelámala
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?