Aká strešná krytina je najlepšia?

Zobraz úvodný príspevok
poradte mi aku stresnu krytinu a preco??
Odpovedať
Na ukážku
Odpovedať
Vedel by niekto hodiť fotku ako na streche vyzerá Figaro 11 tmavohnedá alebo Samba 11 hnedá glazúra?
Odpovedať
@martinak15 to bol velice ze lacny majster tesar :-)
Odpovedať
@marcel714 tak treba dobrych a lacných.
Odpovedať
@martinak15 aká je to krytina? dakujem
Odpovedať
@astor73 je to ,,obyčajný,, hliníkový plech o hrúbke 0.7 mm. Zaruka 50 rokov
Odpovedať
@martinak15 ...značka prosím? v lete ma to čaká, tak sa zaujímam, dakujem
Odpovedať
@martinak15 záruka 50 rokov na plech? No tak to by som chcel vidieť
Odpovedať
@peter977 na hlinikovy je garantovana zivotnost 50 rokov, zaruka nie, ta je cosi ine ako garantovana zivotnost ale to si ludia mylia. Pozinkovany falcovany lakoplast ma garantovanu zivotnost 20 - 30 rokov...
Odpovedať
@zita19 ako viem len o jednej firme čo robí plechové strechy a majú 50r záruku ale na prehrdzavenie. Tak to ďakujem za takú záruku :-) Funkčná záruka, ktorá sa dá reálne uplatniť na poškodenie povrchovej úpravy plechovej strechy býva medzi 10 -20r
Odpovedať
@peter977 @zita19A potom este do toho zaruka na pracu.Si myslim,ze ta je najpodstatnejsia.Moze mat clovek krytinu na paradu a najlepsej kvality,ale ak je sfusovana jej pokladka tak je onicom cela strecha,darmo je zaruka na material aj 100 rokov.
Odpovedať
@martinak15 ,,Zaruka 50 rokov" 🙂 Skôr by sa hodilo DO NAJBLIŽŠEJ VÍCHRICE.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@ruren prosím ta.....chalupa je na kysuciach...takze poveternostné podmienky su dost extrémne...... nekecaj 🙂 oka životnosť 50 rokov zaruka menej... no urcite lepsie ako pozinkovany plech za ovela väčšie peniaze
Odpovedať
@astor73 presnu znacku neviem....bral som to na odporúčanie svagra a suseda ktorý maju to isté akurat antracit. Kde byvas?
Odpovedať
@martinak15 pri Piešťanoch
Odpovedať
Vedel by niekto hodiť fotku ako na streche vyzerá Figaro 11 tmavohnedá alebo Samba 11 hnedá glazúra?
Odpovedať
@martinak15 Ešte raz ti to poviem. Či to nazveš záruka, alebo životnosť, vždy len do najbližšej víchrice.
Odpovedať
@marcel714 to vám kto dal takú cenu? :-O :-O my máme väzník, strechu m2 podobne jak vy, neviem či nie ešte aj menšiu a máme ponuky na krytinu Terran,Bramac a Tondach ale ani pri jednej sme sa pod 20tisíc veru nedostali
Odpovedať
@luckapav Drevo zvlast,skridla zvlast,okapy zvlast a robota zvlast.Vsetko som si vytendroval ceny a vyslo mi to takto.
Odpovedať
Ahojte, staviame dom a chcel by som dať na strechu falšovaných plech od Ruukki. Máte stym niekto skúsenosti? Je počuť veľmi keď prší ? Ak tu niekto má ruukki tak sa ozvite ďakujem. Budem dávať Classic D 50r.z Za odpovede ďakujem vopred.
Odpovedať
Profilova fotka
@franta23 ja mám sambu čiernu glazúru
Odpovedať
Profilova fotka
@tommy9467 braas je palena hlinena skridla nieco ako sesterska znacka od bramacu
Odpovedať
@luckapav moze sa spytat kto ti robi vazniky? dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ma niekto prosim krytinu terran danubia alebo synus? Alebo ist radsej do palenej skridle Tondach alebo Creaton? Hladam nejaku oranzovohnedu,medenu,cize vo farbe jasno mam 😂 ale co sa tyka druhu nie. Poradte ci betonova,ci palena. A urcite nejaku povrchovu upravu by sme chceli.
Odpovedať
Profilova fotka
@liliana6 Dobrá volba 🙂 my máme tiež ale čiernu
Odpovedať
urcite Bramac. Presny, pevny, kompletny system, dlha zaruka, dobre poradenstvo a servis.
Odpovedať
Zdravím, aký máte názor na krytinu Teran Danubia ? Nemá to náhodou niekto na Orave? Radi by sme to videli.
Odpovedať
Hliníkovy plech vo farbe
Odpovedať
adel1 prosím Vás má niekto skúsenosti s metroskridlou? Oceľová strešná krytina. Ďakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
ahojte, nechcem zakladat novu temu, tak sa pripletiem sem, bol by som rad keby ste mi napisali ako je dobre vyberat krytinu, do akeho materialu ist a najma preco? snazim sa si o tom zistovat, citat po nete rozne clanky, ale mam z toho celkom hokej a pomohli by mi osobne skusenosti najma po nejakom case, co vnimate ako dobru volbu.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?