Zateplovanie panelaku v Bytci - stavebny dozor... poradte prosim...

26. jan 201610

Dobry den,

chceme zateplit nasu staru bytovku a nemame dobry pocit z toho, ako sa vyvija vyberove konanie (pocty ponuk od stavebnych firiem = 1, vselijake chyry o vyberovom konani ap.), tak by sme chceli vybrat aspon poriadny nezavisly stavebny dozor z okolia Bytce - Zilina, Martin, Pov.Bystrica.

Poradte prosim, kto mate s niekym dobru skusenost, ze je zodpovedny a cestny clovek. Kludne napiste aj do posty, budem vdacny.

Dakujem.

J.

  • A to čo do Bytče ešte neprišiel voľný trh? "(pocty ponuk od stavebnych firiem = 1, vselijake chyry o vyberovom konani ap.)," Postup je nasledovný. 1. Vlastníci si odsúhlasia projekt zateplenia. 2. Vlastníci si vyberú z viacero ponúk projektanta ktorému zaplatia za PD. 3. Vlastníci si podľa výkazu výmer od projektanta nechajú predložiť ponuky od stavebných firiem na zateplenie-spravidla zažiadajú o viac ako 1 ponuku 🙂. 4. Medzi tým projektant, alebo poverená osoba vybaví stavebné povolenie. 5. Vlastníci si z predložených ponúk vyberú dodávateľa stavby. 6: Vlastníci si nájdu a za odmenu najmú od stavebnej fy, ktorá bude zatepľovať nezávislého stavebného dozora. Samozrejme sa to robí aj tak, že správca, zástupca SVB ....dostane smiešne všimné od jediného dodávateľa, prekričí na schôdzi všetkých v bytovke, ktorí potom nepoctivú prácu veselo niekoľkonásobne preplatia s odôvodnením, veď nás sa to netýka.

Pridaj príspevok

    Nenašli ste čo ste hľadali?

    hľadať len v názvoch tém