Vybavenie stavebného povolenia Košice + začatie stavby bez stavebného povolenia

Profilova fotka
1. Prosím Vás o informáciu, či ste využili služby na vybavenie stavebného povolenia inou osobou, koľko Vás to stálo, ako dlho Vám to trvalo a či ste boli s daným človekom spokojní. Neviem nájsť totiž kontakt na žiadnu takúto osobu v KE, pričom viem, že sa to bežne robí a myslím si, že keď to niekto robí ako na bežiacom páse, iste má aj lepšie kontakty a vie veci vybaviť rýchlejšie. Či? :-) 2. Začali ste niekto stavať ešte skôr, ako sme mali stavebné povolenie alebo ste poctivo čakali? Máme totiž problém, že čo sa týka sietí, tak oni budú, ale zatiaľ prebieha len územné konanie. A ak dobre viem, tak kým nie sú siete, tak nebude stavebné povolenie. A teraz máme dilemu, či začať stavať a niekedy v lete, keď budeme môcť oficiálne asi požiadať, tak to dať na papier, ale napr. už by sme mali hotovú stavbu, alebo poctivo čakať, ale potom by sme to do konca roka asi nestihli postaviť. :-( A to som si myslela, že na jeseň sa sťahujeme. Ďakujem za odpovede
Odpovedať
Profilova fotka
@ziarive_ocka ahoj, neviem TI napisat spravu. Vies ma, prosim, kontaktovať? Dakujem
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@extunc ale mna to zaujima rovnako..napis aj mne?
Odpovedať
Aj ja chcem.dajte mi kontakt na niekoho.prosiiim.je to naliehave
Odpovedať
:) škoda, že som zamestnaná, raz keď nebudem mať prácu, tak to budem robiť, lebo ma to baví..
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Obnovujem temu, nemate kontakt na niekoho kto vybavuje stavene povolenie a vsetko okolo toho KE/PO?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Tiež by ma zaujímalo - nevybavuje tu niekto stavebne povolenie Košice ? Ďakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Zdravím, tiež by som poprosil kontakt. Ďakujem.
Odpovedať
Zdravim nasli ste tu prosim vas niekto niekoho kto v KE vybavuje stavebne povolenia ?
Odpovedať
Dobry den Prosim vas nasli ste tu niekoho kto vybavuje stavebne povolenia v KE? mozete ma prosim kontaktovat? Dakujem
Odpovedať
@katkakop @andrew26 @martin1609 naapiste mi sukromnu spravu, bo jak hutoria cesi, za penize v Praze dum 🙂 ta na slov. še da šicko, lem treba znac 🙂 a kto nezna nech idze esci raz do skoli 🙂 a este jedno pekne vych. prislovie - uc se budzes znac, kradni budzes mac 🙂 a teraz vazne, zacal som stavat v aprili a povolenie som dostal v septembri a dom uz stal !!! kolaudoval som o tyzden na to, ale nebolo to zadarmo to je snad kazdemu jasne, bo opat sranda, ze zadarmo sa ani pes nevy..... 🙂
Odpovedať
Dobrý deň ,môžete mi dať kontakt riešime aktuálne aj my ..len my ešte čakáme pokiaľ nám elektrárne urobia nové elektrické vedenie .
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ja som teraz vybavovala a je to ozaj jednoduche . A ani po uradoch teraz pocas pandemie netrebalo chodit , vsetko mail alebo ich stranky .
Odpovedať
@martina_schullerova a už máte povolenie alebo ešte naň čakáte ?
Odpovedať
cakame uz iba odozvu od susedov , ale ja som ich priebezne informovala , lebo zo stavebneho bolo vsetko ok
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?