Stavebný denník vo Worde - máte niekto?

Zobraz úvodný príspevok
potrebujem niekoho kto v tomto období kolaudoval a pisal stavebný denník do wordu, o nahliadnutie schémy a struktúry ako to má vyzerať dakujem vám
Odpovedať
@bambulka2013 @somecheck Poslal som vám ho. @zuzana282 Lebo si neuviedla, na koho reaguješ. Keď dáš osobu do príspevku, tak dostane upozornenie, že mu niekto píše. Takto sa tvoj príspevok stratil medzi témami. Nie každý pozerá každú tému a príspevky.
Odpovedať
@chrobak7 ja si chcem vyziadat stav. dennik od firiem tak preto sa pytam, elektronicky sa lahsie spristupnuje ako klasicky stav. dennik
Odpovedať
@chrobak7 mozem poprosit aj ja. Ten isty dovod. Vopred dakujem.
Odpovedať
@chrobak7 dobrý deň môžme aj my poprosiť vzor? Na zarah@centrum.sk ďakujeme veľmi pekne
Odpovedať
Dobrý deň, mohla by som aj ja poprosiť o vzorový stavebn. denník ? Ďakujem.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
@chrobak7 Ja viem že už je to asi otravné...ale ak by som pekne poprosila bolo by možne mi poslať vzor denníka? Taký šuter by mi zo srdca odpadol....tiež ho vyžadujú ku kolaudácií do kelu...Môj email: 15vargova11@gmail.com. Posielam obrovské ďakujem za ochotu...
Odpovedať
@15katka11 Poslal som mailom. Ak by to neprišlo, daj vedieť.
Odpovedať
@15katka11 nechcem byť otravná ale vedeli by ste mi to preposlat prosím,🙏 na mail: karolinahaban@gmail.com .
Odpovedať
@chrobak7 Pekný deň, môžem aj ja poprosiť o stavebný denník 🙏. Ďakujem
Odpovedať
@duppe mvkvsv@centrum.sk 😏
Odpovedať
@duppe Poslal som ti.
Odpovedať
Ja som robil prístavbu, pred kolaudáciou som bol na stavebnom úrade, povedal som, že som staval svojpomocne a či musí byť stavebný denník. Teta na stavebnom úrade mi odporučila, aby som napísal čestné vyhlásenie o strate/zmoknutí/zhorení/znehodnotení stavebného denníka. Tak som napísal, že zmokol a zničil sa (teraz to volám "na Matoviča"). A v pohode to prešlo, nemusel som vyrábať ani viesť oficiálne nič... Prístavba skolaudovaná.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
stále tvrdím, že veľa našich úradníkov je škodná pre spoločnosť. Ani tomu čo robia nerozumejú, ani sa im nechce robiť. Paradoxne ale napíšu zamietavú odpoveď na niekoľkých stránkach bez adekvátneho odôvodnenia. Stavebný denník je ochrana investora, samozrejme pri totálnej svojpomoci je zbytočný, ale tak nikto nestavia, sú kúpené meteiály a subdodávky, po stavbe sa pohybujú cudzí pracovníci. To je dobré, ak je evidované, ak príde niekto, že utrpel úraz na takejto stavbe, treba sa z toho vyviniť, a na to je záznam v SD.
Odpovedať
mohla by som Vás veľmi pekne poprosiť tiež o stavebný denník ? Ďakujem.
Odpovedať
@chrobak7 dobrý vecer, velmi pekne by som Vás poprosil o ten stavebný denník, mockrat Dakujem vopred. gabriel.zelei@gmnail.com
Odpovedať
@gabriel1001 Poslal som ti ho mailom.
Odpovedať
@chrobak7 môžem aj ja poprosit o stavebny dennik.ďakujem
Odpovedať
@pablokri Pošli mi mail. Tu sa nedajú dať prílohy vo worde.
Odpovedať
@chrobak7 Moc Ti dakujem, ale nic som nedostal, moja chyba uviedol som tam zly email 😪 Mohol by si prosim ta este raz na gabriel.zelei@gmail.com Dakujem 🙏
Odpovedať
@chrobak7 môžem aj ja poprosiť o stavebný denník. Ďakujem.
Odpovedať
@berek Daj mail.
Odpovedať
@chrobak7 Ahoj, môžem ťa aj ja poprosiť o stavebný denník? Moc by mi to pomohlo. Ďakujem, lucia.hanzenova@gmail.com
Odpovedať
@lucuska28 Poslal som.
Odpovedať
Profilova fotka
@chrobak7 mohla by som Vás poprosiť aj ja o ten vzor stavebného denníka aby som vedela ako začať 🙂 natalkasevcikova@gmail.com
Odpovedať
Kto by chcel v exceli, tak mám
Odpovedať
Profilova fotka
@tomik25 mohol by som poprosiť na jakubsorsak@gmail.com ? Veľmi pekne ďakujem
Odpovedať
@tomik25 ja by som vás poprosila o stavebný denník. Ďakujem golianova.andrea@gmail.com
Odpovedať
@chrobak7 aj ja by som poprosila na golianova.andrea@gmail.com. ďakujem
Odpovedať
@tomik25 zdravim, vedeli by ste zaslat na epto@centrum.sk? Vdaka
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
@tomik25 Poprosila by som Vás o ten stavebný denník. Ďakujem pekne. email: fedka77@gmail.com
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?