Stavebne povolenie, ten co nam to vybavuje nezdviha telefon.

Profilova fotka
Dobrý den chcela by som sa opýtať ako mám postupovať. Problem je,ze pan ktory nam to vybavuje mi nezdviha telefon. Co mam robit ako postupovat? Za odpovede vopred dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@simona_sims_stasikova toto ozaj na MS nepatri...
Odpovedať
a kolko vam nedviha telefon?
Odpovedať
Profilova fotka
@richard71 čo sem patrí, ale nepatrí rozhodne určite niekto iný ako ty. Tak sa láskavo spamätaj a nekomentuj pokiaľ nemáš ako slečne pomôcť so svojou mudrou odpoveďou
Odpovedať
vybavit si to sam ...
Odpovedať
Profilova fotka
neskusali ste sa za nim priamo vybrat? mozno sa mu nieco stalo a preto sa mu nemozte dovolat, ono stat sa mohlo po pravde vselico
Odpovedať
@simona_sims_stasikova až vylúčiš príčiny ako, že pán je chorý, hospitalizovaný či má iné vážne objektívne príčiny pre odmietanie komunikácie s vami, tak hľadaj iného človeka, ktorý vám stavebné povolenie vybaví. Iné riešenie nie je. A ak ho nájdeš, pánovi len sucho cez sms oznámiš, že ste ho nahradili. Ak má nejaké vaše podklady k povoleniu, treba ich od neho vyžiadať, nech vám ich vráti. Vec vybavená, Tu viac nenarobíš.
Odpovedať
Profilova fotka
@el_zjec_ka cece zbytocne sa zavzdusnujes. Ak mi niekto nedviha telefon nepojdem to hned riesit na MS. Ci? . klidek je piatok uzivaj si vikend
Odpovedať
Profilova fotka
@richard71 pán nezdvíha asi prví krát, ale stále zruší a napíše: ,,ozvem sa za 20 min': a neozve sa . Rovno ti napíšem aj odpoveď na tvoju odpoveď... Áno skúsila zavolať z druhého čísla a áno zdvihol hneď ,zdvihol a rýchlo odpovedal potom čo sa dozvedel kto mu vola,že sa ozve hneď späť nozval sa a zase nedvíha a ktomu na stavebnom úrade nieje podaná žiadna žiadosť v jeho či v mene slečny
Odpovedať
@el_zjec_ka Fúúha, aké to prskanie. A ty ako vieš, že to nedvíha a že čo hovorí? Otázku predsa zadala SimoŇa. Alebo ty a SimoŇa ste tá istá osoba? A čo čakáš, že poradíme? Možno ho toľko otravuješ nezmyselnými otázkami, že už nemá záujem ti zdvíhať telefón. Nikto nie je povinný dvihnúť telefón, hádam okrem tiesňovej linky. A potom - otázka je zadané veľmi nezrozumiteľne. Ja som tiež pochopil zo zadania ako jabadaba, že si si niekoho zohnala, kto ti vybehá papierovačky a vybaví stav. povolenie a teraz sa ti neozýva. Kto mohol vedieť, že tým "kto vybavuje stav. povolenie" myslíš stavebný úrad. Čo tam potrebuješ vyvolávať? Doložila si všetky podklady? Nepýtali už nič viac? Tak čakaj, kým sa tvoja žiadosť dostane na rad. Máloktorý stav. úrad stihne vybaviť stav. povolenie z kapacitných dôvodov v lehote 1 mesiaca. Keď mi niekto nedvíha telefón a viem, že je tam, tak nebudem vypisovať na fóra, ale zdvihnem zadok a dostavím sa tam osobne, ak mi to už tak súri, alebo je to tak dôležité. či čakáš, že tam budeme volať my z MS?
Odpovedať
@el_zjec_ka Ak takto komunikujete aj s tým pánom, tak ma neprekvapuje, že radšej nezdvihne.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@richardes123 plna pravda 😄 to by každý prestal komunikovať 😄 🤦🏻‍♂️
Odpovedať
Článok sa načítava...
Odpoveď je jasná - súdruh doteraz nič neurobil. Prepadnite ho doma a berte podklady , takto iba strácate čas.
Odpovedať
@roman_x Zo zadania nevieme, či tým zadávateľ myslí človeka, ktorého poverila vybavením stav. povolenia, alebo zamestnanca stav. úradu, ktorý má na starosti vystavenie stav. povolenia. Zadávateľke to je asi jasné, ale my nemáme krištáľovú guľu, aby sme si to v nej pozreli. A prestala diskutovať. Asi jej dotyčný nakoniec dvihol telefón.
Odpovedať
Totálne neznášam podobný spôsob komunikácie, teda ak mi niekto opakovane nedvíha telefón, neodpovedá, a najmä, ak by to mal byť môj obchodný partner? Človek ktorý vie, že mu telefonujem ja - objednávateľ a on chce mať za svoje služby moje peniaze (?).... Tak to ani náhodou! Takú (ne)komunikáciu ja nedokážem mlčky rozchodiť. Končím s takým človekom a samozrejme, jasne mu aj dám najavo, že kvôli čomu som s ním skončil. Každý je nahraditeľný a on nech si takto komunikuje ďalej s jemu podobnou zberbou.
Odpovedať
@petersd Stavebný úrad nie je tvoj obchodný partner. Keď s ním skončíš komunikáciu, tak nedostaneš stavebné povolenie. Stavebný úrad nenahradíš. Ale keď myslíš... 🤔
Odpovedať
@chrobak7 Ja som pochopil tému asi tak, že zadávateľka si "najala" nejakú osobu, ktorá by jej mala komplet vybaviť stavebné povolenie na staveb. úrade. A že táto osoba s ňou nekomunikuje.
Odpovedať
Profilova fotka
Fakt by bolo dobré vedieť , či pani niekoho poverila za vybavenie s tým , že on už od nej zobral nejaké peniaze a teraz hrá mrtvého chrobáka, alebo sa sťažuje na osobu na stavebnom úrade s čím nič nezmôže , akurát jej zostáva len čakať.
Odpovedať
Tak teda ja vážení zadanie dotazu chápem tak, že zadávateľka si najala pána na vybavenie stavebného povolenia. Teda osobu, ktorá za ich peniaze investuje svoj čas do obiehania potrebných úradov. A že s nimi prestal z nejakého dôvodu komunikovať. Tuto @El Zjec KA však uviedol kus iné detaily, ktoré ani zadávateľka neuviedla, tak som z toho už aj ja jeleň. Možnosti sú teda rôzne - najatá osoba zhrabla peniaze, čiže priamo povedané ich odrbkala a nič na stavebnom úrade nevybavuje. A teraz sa dekuje. Mňa by ani toto neprekvapilo. Ďalšia možnosť je - že takto "nekomunikuje" niekto na stavebnom úrade....ale nie je nič jednoduchšie, ako sa tam vypraviť a zistiť stav vecí. No a ak je pravdou to, že ich odrbal niekto, kto sa vydával za kompetentného vybaviť stavebné povolenie - teda zhrabol peniaze a viac kvázi neexistuje, tak snáď má tá persóna meno. Min. kontakt telefonický na ňu zadávateľka má - nič ľahšie ako podať trestné oznámenie na polícii za neoprávnené obohatenie a oni si už pána nájdu. Čo iné tu poradiť...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?