Inžiniering - máte kontakt na niekoho z Bratislavy?

Profilova fotka
Zdravim vas susedia, je tu niekto, kto ma nejaky kontakt na firmu, ktora vybavuje v BA vsetky papierovacky a behacky na stavebne povolenie? Ste alebo boli ste spokojni? Budem rada za typ. Chceme ist stavat v BA Vrakuna a hladame niekoho, kto by bol ochotny tieto papierovacky vybavit za nas. Dakujem :)
Odpovedať
@evikkuvik poslal som ti kontakt do IP
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
@evikkuvik ahoj. tiez momentalne hladam niekoho na inziniering v BA. nakoniec ste niekoho sluzby vyuzili? vedela by si odporucit? dakujem.
Odpovedať
Ahojte, chcem poprosiť overený kontakt na vybavenie stavebného povolenia v Devínskej Novej Vsi . Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@misi35 Prijala som ponuku od Spiderhst . Vyberala som zo 4 ponuk.
Odpovedať
ipb partner ma dobre referencie, zamera sa na BA, aj my ich budeme skontaktovat.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
@josinko Prosim ta, pracoval si nakoniec s IPB partner? Ja ich teraz zvazujem, dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@evikkuvik Ahoj, prosim ta, bola si spokojna?
Odpovedať
@ivana146 napíš mi ss
Odpovedať
@ivana146 Ahoj. nakoniec som z toho musel cúvať. Boli slušní ale odradilo ma to že keď im som poslal kompletnú PD,cez email tak odpisali že našli tam chyby a že sa poplatok 150e mi povedia aké chyby, ,,, to sa mi zdalo ako také vydieranie, , Akurát idem zajtra sa stretnúť s ďalšou firmou, keď budem spokojný dám vedieť :-)
Odpovedať
@josinko sak a naco ti take nieco hovorili, sak by si ich platil nech si to obehaju :D a nie za hladanie chyb, ak tam nejaku su nech si ich daju opravit aby to mali lahsie ...
Odpovedať
@josinko napíš mi ss ak nepochodíš
Odpovedať
Profilova fotka
@josinko Vau, tak to mi naozaj nepride sympaticke. Dakujem za upozornenie a rada si vypocujem recenziu aj na tu dalsiu firmu. Dakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@josinko v každej dokumentácii sa dá nájsť chyba, príde mi to veľmi zvláštne jednanie.
Odpovedať
@josinko ja som mal presne tu istu skusenost s IPB. Preto som radsej vybral inu firmu, ale este to nie je ukoncene tak nemozem poskytnut celkove referencie. Zatial ale vsetko ide podla planu :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
Pekný deň prajem stavebníci, ponúkame Vám služby týkajúce sa vykonávania inžinierskej činnosti v stavebníctve na profesionálnej úrovni aj s odborným poradenstvom a preto neváhajte využiť náš odborný pracovný tím. Viac informácií o nás na web stránke našej spoločnosti.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@evikkuvik Ahoj prosim ta posunies kontakt? Dakujem!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
@maria0000 Pekný deň prajem, už ste oslovili niekoho na vybavenie stavebného povolenia? Pokiaľ ešte ste si nikoho nevybrali, tak sa môžete obrátiť na našu spoločnosť.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Dobrý deň, Poradíte niekoho na vybavenie stavebka v Ba Nové mesto? Niekoho šikovného znaleho čo aj poradí 🙏🏼 Dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Zdravím, super chalan čo pomohol so všetkým, robí aj na stavebnom úrade tak presne vie, len odporúčam valachinziniering
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?