Zanussi ZKG 2125 pracka so susickou - pokazena riadiaca jednotka

Profilova fotka
Ahojte, po 2 a 1/2 roku sa mi pokazila riadiaca jednotka na mojej pracke so susickou. Neviete odporucit niekoho kto to vie zrepasovat? Robieva sa to vlastne? Kde bz som zistila kolko stoji nova? Dik Misa
Odpovedať
@dudu82 podla cisla spotrebica na vyrobnom stitku vyskusaj najst na tomto webe Electroluxu s nahradnymi dielmi http://nahradnediely.electrolux.sk/se... resp. oslovit nejakeho opravara praciek (Zanussi) a opytat sa na cenu opravy, alebo rovno oslovit servis http://www.zanussi-electrolux.sk/Supp...
Odpovedať
Profilova fotka
@vlado35 cenu do opravara mam..sa mi zatocila hlava... 210 Eur. Hladala som podla vyrobneho cisla pracky a nic pod nazvom riadiaca jednotka som nenasla. Je tam len toto http://nahradnediely.electrolux.sk/pr... moze to byt ono? Dik za pomoc.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Nám práve povedal to isté opravár, riadiaca elektronika a ohrevné teleso. Oprava 220 približne. hruza
Odpovedať
Ach jaj kazítka kazítka vládnu svetom :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@agomarika no asi sme moc dobre nekupili :-( Aku staru mas tvoju pracku?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
@dudu82 Pekný deň. Prepáč že až teraz sa pýtam,som zvedavý ako dopadla oprava Tvojej práčky-sušičky?? Zohnala sa riadiacu jednotku??? Ak áno koľko Ťa stála??? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@technik007 No nakoniec nam to opravoval servisak na Zanussi na 2X, lebo 1X doniesol, zlu riadiacu jednotku. Stalo nas to 180 EUR. Odpalilo ju prepatie v sieti,tak sme volali elektrarne nech urobia merania a nejak to znizili ci co. Dufam ze sa to uz nezopakuje :-|
Odpovedať
@dudu82 Prajem pekný deň. :-) No ešte že tak,no ale čo sa týka prepätia tak to sa dosť často stáva a samozrejme že "každý to vie"usledovať a tým pádom sa RJ na práčke odpáli. Ale keď pôjdete na poistku tak poisťovňa nájde xy výhovoriek ako Vám to nezaplatiť. Jedine ak by ste mali od EZ potvrdenie že to sa stalo z ich strany. Bohužiaľ,to sú najdrahšie položky v práčkach,myčkách,sušičkách,lebo je jednoduchšie vyrobiť elektronický programátor /riadiaca jednotka/ ako mechanický čo viete bez problémov opraviť-aspoň väčšina.A tie odchádzajú nakoľko sa tam usadzuje vlhkosť a to je nepriateľ pre elektroniku. Tak nech Vám to slúži už dlhé roky... :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@technik007 dik moc ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to sa aj oplatilo opravovat? skor by som si asi rovno novu kupila
Odpovedať
@samsebe Keby to bola aj moja "srdcovka" tak si to tiež rozchodím-zoženiem ND.Myslím si že aj dudu82 to tak berie... :-) :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Zdravim. Zanussi ZWS 7108 Dnes manželke umrela pračka Zanussi. Problem je v tom ze v Šamorine pocas burok a aj celkovo za pekneho pocasia vypadne prúd.Manzelke 2 x za 3 tyzne pocas prania vypli prud v celom meste a to zanechalo stopy na riadiacej jednotke.(RJ ) Vsimol som si ,žeobcas podsvietenia displaya blikalo. A dnes po 7 rokoch definityvne koniec pracky. Volali sme servis z Ba a uvidime co servisak zisti ohladne RJ. Napisem ako sme dopadli.
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?