Vysavač Tarrington House MVC1400 (z metra) - máte niekto?

Ahojte strecháči, nemáte niekto náhodou vysávač Tarrington House MVC1400 - teraz je v Metre v akcii? Zvažujem kúpu, tak som sa chcela spýtať, či ste s ním spokojní? Je bezvreckový, cyklónový a HEPA10 filtrom a príkonom 880W...hlavne by ma zaujmala sacia sila, ci je dostatocna? Vdaka :)
Odpovedať
Osobne daný vysávač nemám, je to pre mňa absolútne neznáma značka :) Ale k téme. Nenašiel som jeho cenu a nevidel som ho ani v aktuálnom metro letáku, možno som len zle hladal ... Dnes sa nepozerá už na príkon, či výkon = sú to údaje, ktoré nič nehovoria. Každý vysávač v dnešnej dobe musí mať tzv. "štítok energetickej triedy a účinnosti" Tento je v energetickej triede B. Účinnosť vysávania tvrdých podláh (parkety, dlažba) má v A čku, čo je super. Rovnako filtráciu vzduchu ktorý vypúšťa späť do ovzdušia má v trieda A, čo je rovnako perfektné. Na vysávanie kobercov je však v triede D, čiže vysávanie kobercov mu ide len tak "priemerne" ... Ak je jeho cena do cca 80-90 Eur s DPH a je bezvreckový, sú to veľmi slušné parametre ... Vysávač s obdobnými parametrami inej značky sú o kúsok drahšie :) Vysávač si treba obzrieť = hlavne manipulácia s nádobou, ako ľahko sa odníma, ako ľahko sa vyprázdni či ako ľahko ho ide vyčistiť ... Toto býva na veľa vysávačoch krkolomné a často sprevádzané jemnými plastovými západkami ktoré sa celkom ľahko lámu :) Ak máte veľa kobercov, hold, popozeral by som sa po drahšom zariadení aby ste sa dostali do lepšej triedy na vysávanie kobercov prípadne zvolil sáčkový vysávač v podobnej cene, nakoľko tie majú za menej penazí lepšie parametre účinnosti. Na spotrebu nepozerajte, to je asi to posledné, čo by Vás malo zaujímať :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?