Menu Forum

Vysavač Tarrington House MVC1400 (z metra) - máte niekto?

20. okt 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
rybjar
Registrovala sa 29. marca 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 30 príspevkov a 1 inzerát. Okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
rybjar
Registrovala sa 29. marca 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 30 príspevkov a 1 inzerát. Okres Nitra.
 Ahojte strecháči, nemáte niekto náhodou vysávač Tarrington House MVC1400 - teraz je v Metre v akcii? Zvažujem kúpu, tak som sa chcela spýtať, či ste s ním spokojní? Je bezvreckový, cyklónový a HEPA10 filtrom a príkonom 880W...hlavne by ma zaujmala sacia sila, ci je dostatocna? Vdaka emoticon
20. okt 2015 o 09:25  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
lubk0
5
Registroval sa 30. októbra 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 1639 príspevkov. Má 3 priateľov. Trnava, okres Trnava.
fotoportrét
fotoportrét
lubk0
5
Registroval sa 30. októbra 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 1639 príspevkov. Má 3 priateľov. Trnava, okres Trnava.
 Osobne daný vysávač nemám, je to pre mňa absolútne neznáma značka emoticon Ale k téme. Nenašiel som jeho cenu a nevidel som ho ani v aktuálnom metro letáku, možno som len zle hladal ...

Dnes sa nepozerá už na príkon, či výkon = sú to údaje, ktoré nič nehovoria. Každý vysávač v dnešnej dobe musí mať tzv. "štítok energetickej triedy a účinnosti"

Tento je v energetickej triede B. Účinnosť vysávania tvrdých podláh (parkety, dlažba) má v A čku, čo je super. Rovnako filtráciu vzduchu ktorý vypúšťa späť do ovzdušia má v trieda A, čo je rovnako perfektné. Na vysávanie kobercov je však v triede D, čiže vysávanie kobercov mu ide len tak "priemerne" ...

Ak je jeho cena do cca 80-90 Eur s DPH a je bezvreckový, sú to veľmi slušné parametre ... Vysávač s obdobnými parametrami inej značky sú o kúsok drahšie emoticon

Vysávač si treba obzrieť = hlavne manipulácia s nádobou, ako ľahko sa odníma, ako ľahko sa vyprázdni či ako ľahko ho ide vyčistiť ... Toto býva na veľa vysávačoch krkolomné a často sprevádzané jemnými plastovými západkami ktoré sa celkom ľahko lámu emoticon

Ak máte veľa kobercov, hold, popozeral by som sa po drahšom zariadení aby ste sa dostali do lepšej triedy na vysávanie kobercov prípadne zvolil sáčkový vysávač v podobnej cene, nakoľko tie majú za menej penazí lepšie parametre účinnosti.

Na spotrebu nepozerajte, to je asi to posledné, čo by Vás malo zaujímať emoticon
20. okt 2015 o 09:48  •  Páči sa mi to