Vstavaný kávovar Bosch - máte skúsenosti?

Mate skúsenosti? Ak ano ake? Menili by ste? Ak áno prečo?
Odpovedať
1
2
@zuzi163 vsetko je to dost o moznostiach. My sme to tiez takto chceli, ze kavovar do linky zabudovany. Len co sme bosch pozerali, tak stal cca 1400euro, co sa mi zdalo teda dost. Ale inak myslim, ze to nevyhod nema, len cena je problem z mojho pohladu 😉 Dobry kavovar si vies zaobstarat lacnejsie 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzi163 za tie prachy a nemá to ani pripojenie na vodu ;-( Je zbytočne veľký....v skrinke zaberá veľa miesta. Keď si kúpiš voľne stojaci a dáš ho do 60 skrinky tak ti po bokoch ostane ešte dosť miesta na poháre.
Odpovedať
@logo22 pripojenie na vodu to má. 😉
Odpovedať
Dany kavovar u nas v praci urobi denne cca 100 kav. Odisiel po asi 4. rokoch. Pri beznej zatazi vydrzi aj tych 10.
Odpovedať
Profilova fotka
@megdesign vážne??? https://m.alza.sk/bosch-ctl636es6-d49...
Odpovedať
@logo22 vážne.
Odpovedať
Ahoj, ja mám objednaný od aeg. Hľadala som recenzie aj tu no reálne 0 bodov. Vyberala som teda naozaj podľa designu pretože základné parametre majú skoro všetky rovnaké.
Odpovedať
@zarrinka a koľko vás výjde ak smiem vedieť? Tento bude o niečo lacnejší ako bosch, že?
Odpovedať
Za tu cenu? By som ho nechcel ani nahodou, vyzera to dobre ked je to v kuchynskej linke, ale viac sa oplati kupit si normalny a dat ho za skrinku, ze bude skryty 😉
Odpovedať
Ine to je ak si zaroven beriete aj ruru na pecenie a mikrovlnku, tie maju rovnaky ovladaci panel. Potom to pekne ladi v kuchynskej linke.
Odpovedať
@epto ano presne tak to chcem v kuchyni zato sa pýtam 😊
Odpovedať
@logo22 nechcem skrytý v skrinke ani volne stojaci, preto sa pytam práve na tento 😊
Odpovedať
Článok sa načítava...
@kristof_ko ano viem je mi jasne ze dobrý kavovar kuoim aj iny aj lacnejší, no chceme to takto tak sme sa rozhodli preto sa pýtam na tento kávovar konkrétne 😊
Odpovedať
@stretox AEG KKE 884500M je môj vybraný model, neviem kolko stoji bosch.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzi163 kavovar ako taky je fajn si myslim, ma vsetko, co ma kavovar mat, neni mu co vytknut, len tu cenu by som aj ja povedala. Toto co si pridala fotku, ze ako to chcete tak super to ukaze, len neviem ci to stoji za to, ale tak ty vies 🙂
Odpovedať
@zarrinka vďaka, idem si ho kuknúť. Jaaaj, cenu si zatiaľ neriešila? To sa čudujem, lebo väčšina podľa ceny vyberá 😄
Odpovedať
@stretox jaj no tu je to tak, že opýtaš sa na skúsenosti a odpoveď je, že je to drahé. Ja som to tu tiež skúšala, teda pýtať sa na recenzie a dočkala som sa akurát ironických poznámok. A riešila som aj cenu, no kedže nechcem voľne stojaci kávovar keďže taký mám teraz a jednoducho mi vadí na kuchyni chcem vstavaný aj napriek nepochopeniu ľudí tu na ms. Čo mi teda strašne vadí, no mslím, že sa s tým naučím žiť :-p :-D
Odpovedať
@zarrinka úplne mi hovoríš z duše, ja som s cenou oboznamena pytala som sa na realne skúsenosti ľudí co ho maju, lebo taky co ho nemajú mi velmi nepomôžu rečami ze to je drahé,ze si mam kupit Delongi volne stojaci nechcem taktiež volne stojaci lebo mi to vadí v kuchyni..
Odpovedať
@zuzi163 máš pravdu, dala si jasnú otázku no s odpoveďami je to horšie. Ja som si čítala recenzie na nemeckých stránkach pre istotu :-D
Odpovedať
@zuzi163 Tusim niekto tu na MS ma taky ale Siemens (co je v podstate jedno). Pytala som sa na spokojnost a vraj je velmi dobry, Tie som velmi zvazovala tento dizajn na rure Bosch a chcela som kombo s kavovarom, no nakonieco sme vybrali ruru Siemens a kavovar nemame vstavany, lebo by musel ist nad ruru, co by uz bolo vysoko. Podla mna budes s kavovarom spokojna.
Odpovedať
@zarrinka no áno, to máš pravdu, že tu to tak funguje. Už som si tiež na to vcelku zvykol. Ale tak čo narobíme, nič! Ľudia sú všelijaký. Hlavné je, že vám bude kávovar vyhovovať.
Odpovedať
@zuzi163 švarginá ho reálne má, a viem že je s ním spokojná na 100%, z pohľadu dizajnu to pekne ukáže keď je taký zabudovaný. Ja osobne keby na to mám, tiež by som si ho dala 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
ludia vite mi niekto povedat ze ako to funguje so vstavanym kavovarom ? vsetky su napojene na privod vody ? aj mlieko si vedia same chladit ? alebo to funguje ako volne stojaci akurat zaberie viac miesta ? 😄 chcem vstavany ale iba za podmienok ze nemusim dolievat vodu do neho alebo mlieko vyberat po kazdom pouziti. popripade viete odporucit niektory ??
Odpovedať
Mame to v kuchyni takto a sme na 100% spokojný. Robí skvelú kávu, len tá cena je nevýhoda.
Odpovedať
Profilova fotka
@megdesign mozes mi prosim priblizit, ako sa tento kavovar pripaja na vodu? nikde v navode sme to nenasli....
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Profilova fotka
@formementera ahoj. Ako hodnotis po roku uzivania ten kavovar ? My planujeme celu sadu( rura,mikro,kavovar) ale od siemensu. Je tu aj jedna tema o tom siemens ale tam to je skor o hejtovani ako o realnych slusenostich s tym kavovarom. Nehovorim i tom ze u nas sa budu robit tak 2-3 kavy denne vo nieje ziadna zataz. Diky za info.
Odpovedať
@lukas_masiv neskoro ale predsa. Dá sa dokúpiť sada pre zásobník na vodu. Je tam reduktor tlaku + plavák v nadrzke. https://images.app.goo.gl/GPQ1UvAKvBS...
Odpovedať
Profilova fotka
@megdesign bude to pasovat na vsetky vstavane kavovary ? Aj na siemens ? Je potrebne k tomu este nieco viac ?
Odpovedať
@matusmino bude. Netreba. Náradie a diely sú v sade. Utahovačku samozrejme nepribaluju...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch

Odpoveď na príspevok od epto:

Dany kavovar u nas v praci urobi denne cca 100 ka…
@epto A čo konkrétne na ňom odišlo? Mechanika alebo elektronika? Nebol to náhodou dotykový display?
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?