Tipy na TV s podporou HBO GO do 200 EUR

Zobraz úvodný príspevok
Dobrý deň, poraďte mi prosím, potrebujem k synovi do izby TV, ale takú, čo podporuje HBO go. Som sa dozvedela, že s tým môže byť problém, tak najlepšie z vlastných skúseností. Uhlopriečka 80-100cm, najlepšie do 200 eur. Ďakujem
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@catscan no vidíš ... 😉 asi na figu user 😄
Odpovedať
@dominik_galaba vieš to aj nejako vysvetliť, čím by user mohol ovplyvniť chod aplikácie (reštartovanie pre potreby uvolnenia pamäte? alebo si len primitívne potrebuješ kopnúť? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@catscan nie, primitívne sa z toho nejdem posrať 🙂 keby si nebolnadutyfaso tak by si pochopil, že som to myslel zo srandy ... 🙂
Odpovedať
@dominik_galaba keby si nebol primitiv, tak.... A nič, to nepochopíš 😊
Odpovedať
Profilova fotka
@catscan v pohode, ulav si ... treba pohajpovať čínu. Potom to ľudia drbú do smetiaka lebo to stojí za riť makovú 😄 druhotriedna operačná pamäť a cheap low cost powerful cpu units co limited 😄
Odpovedať
@dominik_galaba ale ja Čínu neobhajujem. Pozri sa ešte raz, o čom som písal.
Odpovedať
Ahojte, kúpila som nakoniec túto TV https://m.alza.sk/43-lg-43lm6300pla-d.... V popise je HBO go, viete mi poradiť ako ju tam nájsť? Nevidím to tam 🤷‍♀️
Odpovedať
@ivetka_kamo akoze mne to prislo ako taky dobry vyber, ze nic nejako prehnane po cenovej stranke a tiez aj velkostne a parametre ok. Daj potom vediet ak nieco vyberies 🙂
Odpovedať
@ivetka_kamo nainstaluj si apku z google play, ak ju nemas.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?