Menu Forum

Teplovzdušná rúra Elektrolux 13521

14. sep 2017  • 
fotoportrét
fotoportrét
elena66
Registrovala sa 11. septembra 2017 na modrastrecha.sk. Pridala 7 príspevkov. Okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
elena66
Registrovala sa 11. septembra 2017 na modrastrecha.sk. Pridala 7 príspevkov. Okres Košice.
 Dobrý deň, vie niekto poradiť? Mám multifunkný šporák Elektrolux Ekk 13521 rura horný , dolný ohrev funguje ale pri zapnutí teplovzdušnej rury fúka studený vzduch. Má teplovzdušná rúra samostatnú špirálu? Alebo poprípade čo môže spôsobovať tento problém. Ďakujem
11. sep o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
zita19
52
Registrovala sa 17. septembra 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 6668 príspevkov. Má 24 priateľov. Okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
zita19
52
Registrovala sa 17. septembra 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 6668 príspevkov. Má 24 priateľov. Okres Košice.
 @elena66 mozes mat spalenu spiralu na teplovzduch, ale niektore rury maju funkciu spdny + horny ohrev a ventilator alebo horny ohrev s ventilatorom, moja dokonca ma, ze bezi ventilator bez ohrevu. Treba poriadne prestudovat navod. Mozno este treba o jednu polohu otocit koliesko ovladaca
11. sep o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zita19
52
fotoportrét
fotoportrét
zita19
52
 @elena66 odfot ovladac, pridaj, kukneme. Len nech to je jasne vidiet.
11. sep o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
duzu
Registroval sa 16. decembra 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 4549 príspevkov. Okres Brezno.
fotoportrét
fotoportrét
duzu
Registroval sa 16. decembra 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 4549 príspevkov. Okres Brezno.
 @elena66 ja to mám tiež tak , ked sa rúra zohreje je už vzduch horúci, ventilátor je až na poslednom stupni, môže ísť s vrchom i spodkom a vložia sa 2 plechy, medzi nimi je ventilátor
11. sep o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
elena66
fotoportrét
fotoportrét
elena66
 To bude asi ta špirála od ventilátora, lebo dolný a horný ohrev ide aj gril , len ten ventilátor, Dala som piecť bábovku a po pol hodine nič, som otvorila a fúkala studený vzduch. Gombíky sú OK všetke polohy prepnutia fungujú len ten ventilátor fúka na studeno.
11. sep o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kurenco
Registroval sa 11. augusta 2017 na modrastrecha.sk. Pridal 51 príspevkov. Okres Senica.
fotoportrét
fotoportrét
kurenco
Registroval sa 11. augusta 2017 na modrastrecha.sk. Pridal 51 príspevkov. Okres Senica.
 @elena66 ventilator nema vlastnu spiralu, bud ho zapnes z ohrevom vrchnej spirali alebo bude len vrtiet vzduch v trube, mali sme tento druh sporaku a nechapem k comu to sluzi...ja som to pouzival na vychladenie rury po peceni aby som nemusel nechavat pol dna otvorene dvierka na rure a cely den vetrat kuchynu
11. sep o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zita19
52
fotoportrét
fotoportrét
zita19
52
 @kurenco su ryry co maju svoju spiralu pri ventilatore a idu len na spiralu s ventilatorom. Ja mam presne taku a hornu ani dolnu spiralu som v zivote zapnutu nemala. Mne vystaci teply funofuk
@elena66 tak potom len zavolat servisaka. Spirala nestoji majetok, ale over si vopred cenu, aby si bola pripravena
12. sep o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
elena66
fotoportrét
fotoportrét
elena66
 Ďakujem vám bola to spálena špirála už je vymenená a všetko je ako ma byť
12. sep o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zita19
52
fotoportrét
fotoportrét
zita19
52
 @elena66 ja som ti vypisovala ako novomajitelke zmatenej z tolkych fuknkcii, ale ty si uz ostrielana uzivatelka. Prepac emoticon Nech ti dlho vypeka. Mne ked zhorela, bola som nestastna mesiac, kym ju zohnali. Ja vsetko peciem len na teplovzduch. Este aj ten kolac co som mala vtedy v rure som nevedela pri dolnej a hornej spirale dopiect. Skoncil v kosi, lebo najprv bol strasne dlho surovy a potom naraz zhorel emoticon tak som mesiac nepiekla emoticon
12. sep o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
elena66
fotoportrét
fotoportrét
elena66
 Joj si zlatá Zita 19, ta bola taka zhorená až sa rozpadla keď dal muž dole kryt. Je tam ventilátor a pred ventilátorom je špirála, zatiaľ zo servisu nam požičiali repas ale tiez objednávajú a môže to trvať aj tri týždne.
14. sep o 05:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to