Sušička-zasobnik na vodu-ÚDRŽBA

Ahojte, ako sa staráte o zásobník na vodu pri sušičke? Ja som doteraz robila tak, že som vyliala vodu a nechala zásobník voľne schnúť, položený na vrchu sušičky. Avšak stalo sa to, že sa doňho časom naprášilo a teda mala som čo robiť aby som to celé vnútro vyčistila.. Dávate zásobník po vyliati vody hneď späť, zasuniete zásuvku? Nezatuchne to? Je tam predsa stále zvyšok vody.. Ďakujem za rady 🙂
Odpovedať
Robim to ako vi a nemam ziadny problem.Robime to tak uz 6 rokov.
Odpovedať
@alik1986 nemáte to vnútro špinavé? Prípadne ho pravidelne čistíte? Ako, čím?
Odpovedať
Ja napr čistim zásobník na prací prášok z práčky v umývačke riadu, môžete skúsiť aplikovať 😀
Odpovedať
@veronika_pobehova nemame a necistime to nicim.
Odpovedať
@krasavec_estekrajsi to je v pohode, dá sa to rozobrať a je k tomu ľahký prístup, takže to zvládam umyť aj ručne. No sušička má jeden úbohý otvor a do vnútra sa nedostanem ..
Odpovedať
Profilova fotka
@krasavec_estekrajsi ahoj. Bud si si neprecital poriadne co sa pyta, alebo nevies ako vyzera nadoba na vodu v susicke, alebo mas nejaky extra model. @veronika_pobehova mam susicku len rok, tak neviem viac, vyprazdnim a dam naspat.
Odpovedať
@lenkito10 a zasunies úplne, alebo necháš štrbinku?
Odpovedať
Profilova fotka
Zena vyleje nasunie naspat bez strbinky ... dvere susicky ostavaju pootvorene.
Odpovedať
Profilova fotka
vylejem a dam naspat - neriesim susenie, odkvapkanie --- cez 10 rokov
Odpovedať
Vylejem a dám naspäť, nechávam povysunute, dvierka pootvorené, detto práčka
Odpovedať
Ďakujem vám všetkým, skúsim tiež tak
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Aj nám sa zberná nádoba na vodu postupne zanáša prachom, je to dané tým, že máme model (od Bosch), ktorý má samočistiaci kondenzátor, teda niekoľkokrát za cyklus robí preplach kondenzátora vodou zo zbernej nádoby a následne sa tá špinavá voda vracia späť do nádoby... tam by mal špinu zadržať malý filtrík, no zrejme niečo prepustí, a tak sa zanáša aj zvyšok nádoby... mám to za normálny stav, údajne sa to čistiť nedá.
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?