Sušička Beko

Zobraz úvodný príspevok
Dobrý večer, nemáte skúsenosti so sušičkou BEKO HDF 7434 CSRX? Ďakujem
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@sysell ako priklad uvedena čína 😄 ja mám v zadnici od koho to kúpim, pre mňa je dôležitá životnosť a úspora.
Odpovedať
@dominik_galaba tak povedal si o co ide? nie len musis vrtat lebo tebne to je jedno, sak bud ignorant mne je to jedno, cina za zatial nevydiera, ze je nebezpecna je druha vec, pokial mozem nepodporujem nepriatela, ked sa neda tak sa neda.
Odpovedať
Profilova fotka
@sysell ale na toto vydávajú aj lieky.
Odpovedať
@dominik_galaba ano pochopil som nemas co dat lebo vsastne len hubujes z principu a nemas nic racioanlne kveci tak sa uchylis k trapnem utoku a dufas ze svoju nemohucnost tymtozamaskujes zosmiesnenim oponenta - ake domyselne,
Odpovedať
Profilova fotka
@sysell chlape, teba zosmiešňovať nie je potrebné, a ani by to nebolo na mieste. Robíš to sám 🙂
Odpovedať
Ahoj s Beko nemám osobné skúsenosti, ale čo som čítal recenziu a porovnávania, tak si Beko viedlo celkom dobre v pomere cena/kvalita, ale osobne neviem. Mne pri výbere novej sušičky dosť pomohlo toto porovnávanie - https://necenzurovane.sk/susicky-biel... lebo tiež som bol z toho celkom zmätený pri výbere, ale dosť mi to pomohlo. Osobne som si potom vybral s manželkou kombinovanú práčku so susičkou Miele a sme spokojní.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?