Ste spokojní s vysávačom Vorwerk 140?

Sme vo fáze,kedy je potrebné urobiť rozvody na centrálny vysavač,ale vošiel mi do cesty Vorwerk 140 a urobil dojem,až na tú cenu-pomaly viac ako central-lebo tie zlacneli a rozvody si urobime sami,kvalita vysávania hrá v prospech vorwerku až na tie vrecká-tu je lepší centrál,čas tlačí a tak vďaka za skúsenosti s worverkom
Odpovedať
@sofiapal Kupili ste si Vorwerk? Ako ste s nim spokojny? Aka je jeho cena?
Odpovedať
@jopolakahoj, rozhodla som sa že centrál nebude-jeho jediná výhoda je,že bordel vyfukuje mimo domu a je tichý-to mi je však jedno,vorwerk vysáva lepšie ako centrál,ale ešte sme ho nekúpili,až do domu,ale tá cena-dúfam že zlacnie,a vrecká tiež niesú lacné,ale zas má nízku spotrebu elektriny,takže bude ale neskôr
Odpovedať
@sofiapal Centrál má ešte jednu výhodu v RD, pre mňa konkrétne asi tú najdôležitejšiu, a to, že ho netreba vláčiť po schodoch. A vysáva sa ním úplne ľahučko.
Odpovedať
ahoj, mozes mi napisat kolko stoji ten vysavac a vrecka. Dakujem
Odpovedať
@iva71 ahoj,vorwerk nieje žiadne 30kilové hebedo,ľahko sa sním vysáva,a elektronická klepacia hlavica pri centrálnom nie je-jednoducho tak ako vorwerk,centrál nepovysáva,centrál má príkon okolo +-1600w,vorwerk 400-je to úplne iná trieda vysavača s iným konštrukčným riešenim vdaka ktorému je fakt povysávané,centrál je stále len vysavač s bežným ťahom a bežou kvalitou vysávania a la miele a pod,ide mi hlavne o matrace a čalúnené veci-v 6 mesačných matracoch bolo toľko bordelu že som nechápala a to mením prádlo 1xtýždenne a pravidelne vysávam bežným 1600w vysavačom,zaujímali by ma názory ľudí čo ho majú a s čím okrem ceny sáčkov a ceny vysávača nie sú spokojný, @jopolak poznáš tie marketingové ťahy najprv stojí 2300 ale pozľave a že ste to ,,vy,,a ešte EU príspevok :-D :-D :-D 1500eur + sada doplňujúcich násadok čo by sa mi fakt hodili cca dokopy 1900eur a aby nebolo dosť je tam dalšia elektronická násadka za príplatokcca 250eur,štve ma to lebo je fakt dobrý a aj pekne mastný,v bežnej sieti predajcov nepredajný,ja som si pred ukážkou povedala že ho jednoducho nekúpim aj keby mi dávali neviem akú sadu mastičiek a práškov ako bonus,jednoducho je to 10 mesiacov po ukážke a ja som stále za tento vysavač a to ešte stále sa dá urobiť centrál
Odpovedať
@sofiapal Nemala som 30 kg, ale 5kg hebedo, ale inak OK, nikoho nepresviedčam :-).
Odpovedať
Našla som na nete nový Vorwerk 140 s 5ročnou zárukou za 650 €. Sáčky sú za 25 € / 6ks. Ja mam Vorwerk136 už 4 roky a nikdy by som ho nevymenila. Vtedy som zaň zaplatila 36000 SK. Poviem ti, že dva roky som si pri vysávaní vždy spomenula, koľko stál :(
Odpovedať
@iva71 ved ani ja ;-) tento je ľahký, ,,nádobku,,má na rúčke,manuál-sposob ovládania má super až na tú cenu tá jediná je :-p @vasulka vdaka
Odpovedať
@vasulka a môžem poprosiť link na ten vysavač?650 je veľmi dobrá cena,predpokladám,že bez násadiek
Odpovedať
http://www.zaren.sk/index.php?option=... http://bigdatabank.eu/sk/inzercia/vyh... http://elektro.bazos.cz/inzerat/11517... dúfam, že som pomohla :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Predám 6 mesačný vysávač Vorwerk vk 140 v plnej výbave, za 750, eur. Pôvodná cena 1500, eur. Z finančných dôvodov. V prípade záujmu bližšie informácie na čísle: 0905 858 187 Vysávač VORWERK KOBOLD VK 140 - komplet nadstavec na tvrdé podlahy kazety FK na suché čistenie kefky na matrace príslušenstvo (vysávacia hadica, predlžovacia trubica, viacúčelová prachovka, nadstavec na textílie, atď.) Pulilux PL 515 Polsterboy PB 420
Odpovedať
ahojte, my sme teraz kupili Kobold 140 kupili a som s nim velmi spokojna, povysavala som matrace, gauc, koberce/mam len 2 male/ a parkety, este aj prach v celom byte som povysavala v celom byte pomocou nadstavcov, hracky detom priamo v boxoch ziadne pracne vyberanie a utieranie jednotlivo, vitriny, skrine jednoducho vsetko, prach na lampach, zaclony, parapety, zaluzie.Nedam na neho dopustit, aj ked ta cena nas rozpocet este dlho bude boliet :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
@guyst je prosím vás ešte ten vysávač voľný??
Odpovedať
Predám vysávač Kobold VK 140 s hlavicou na mekké aj tvrdé povrchy,nádstavcami na hlbkové čistenie matracov.Cena 800€ .Kontakt 0903/535382
Odpovedať
ešte je v záruke...
Odpovedať
@maro82 mame záujem, je funkčný? Prečo ho predávate? Dá sa ešte jednať o cene? volajte 0905535046
Odpovedať
dobry den predam vysavac VK 140 pouzivany 3 mesiace za 850eur, k vysavacu je nadstavec na tvrde a mekke povrchy nadstavce na čistenie matracov a nadstavec na tepovanie čaludneneho nabytku.K tomu aj sneh na tepovanie kobercov a čaludneneho nabytku.Je v zaruke.
Odpovedať
dobry den,predam vysavac VK 140 pouzivany 1 mesiac za 800 eur,cely komplet,so vsetkymi nadstavcami aj celym prislusenstvom,je v zaruke.
Odpovedať
Dobry den mam zaujem o vysavac VK140. Moje tel. cislo je 0917565198
Odpovedať
@adriana1976
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@sonka224 dobry večer predali ste už ten vysavač ? mala by som zaujem .tel 0915 836811
Odpovedať
najlepsi vysavac co som mal je Rowenta silent force... a to po vsetkych strankach.. hlavne je extremne tichy a ucinny
Odpovedať
Ahojte, my sme pred mesiacom investovali do Vorwerku 140 a je to že úplna pecka, už nechcem iný vysávač, má to taký úžasný sací výkon, že až... farby na koberci "ožili" a rapídne sa mi znížila prašnosť v byte. Vždy som rada vysávala (mám v celom byte celoplošné koberce), ale s VK 140 sa moje vysávanie povýšilo na pôžitok... :-))) ci pana hovorím jak z reklamy na topshope :-DDDDD jezinkuuu ale fakt je super ten vysavac. :-)
Odpovedať
@sofiapal radsej si kup roboticky vysavac uz by som ho nevymenil,teraz tu bol predajca.Aj ked s tym vysavacm pibehas za hodinu ti nasada znova prach.A moj robotik pobeha pivysava,sam sa vysype,nabije,super vec
Odpovedať
Ha ha ha vsichni zamestnanci vsak.Spis si prectete recenze na cz strankach x-)
Odpovedať
Predam mesačný Vorwerk vk 140 komplet vsetky nadstavce stal 1550komplet, dám ho za 1000,- 0944155697
Odpovedať
@mostlegend za 800
Odpovedať
Vorwerk 140. Včera mi ho doručili. Cena je fakt astronomická , ale prácovať s ním je radosť a myslím že nebudeme ľutovať. Čas ukáže. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?