Skúsenosti s varnou doskou FABER Galileo

Má niekto skúsenosti s touto varnou doskou? https://www.nay.sk/faber-galileosmart... Chceli by sme vývod vzduchu cez stenu do exterieru. Výkonovo vyzerá dostatočne dimenzovaná, ale nás zaujíma či niekto nemá s ňou osobnú skúsenosť. Resp. odporučenie na inú dosku s odsávaním do cca. 1500 - 1600€.
Odpovedať
Profilova fotka
@trubiroh podľa parametrov tiež nevypadá zle, ale ja som sa prelúskaval tymito doskami s odsávaním a najlepšie mi aj tak vyšla táto Elica : https://www.elicashop.sk/802028304550... Ale tá Faberka tiež nevypadá zle čo sa parametrov týka ... viac recenzií som našiel na Teslu, ako na tú Faber... mne osobne viac sedí aj dizajn tej Tesly
Odpovedať
@trubiroh odporucam si ho pozriet na zivo, ja som bol a dobre som spravil, zabudovany odsavac par, ktory si postol huci jak lietadlo, elica neni na tom o moc lepsie...
Odpovedať
Profilova fotka
@cukrik25 uz si niekedy pocul klasicky digestor ? Za mna "the same".... a ked budem odsavat paru z panvice alebo hrnca, nepotrebujem pocut letiet komara okolo... ale proti gustu ziaden diš.
Odpovedať
@dominik_galaba samozrejme ze som pocul, kazdy vnima hluk inak, tebe vyhovuje elica, tak ju ber, ja som pocul aj faber aj elicu, su dost hlucne aj pri nizsich vykonoch, preto pisem nech si ju ide pozriet na zivo aby nebol sklamamy...vela ludi nepouziva digestor lebo je hlucny, takze tak... Existuju aj tichsie...ale kedze si preluskaval tak isto vies 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@cukrik25 zvažoval som aj klarstein za 800€ ale ten bol účinnosťou niekde okolo 250m3 za hodinu a hlučnosťou o niečo vyššie ako je Elica alebo Faber .... čo iné máš ešte na mysli ? poraď, možno som nevidel všetko 🙂
Odpovedať
@dominik_galaba skus BORA Pura co je verzia s odtahom do exteriéru, alebo Puru - recirkulacia
Odpovedať
Profilova fotka
@cukrik25 nikde nemaju cenu... Basic je mi sympatickejsi
Odpovedať
Basic je o nieco hlucnejsi ako Pura/Puru, ale stale tichsi ako elica... K dizajnu...to uz je na kazdom co sa mu paci, dovolim si vsak upozornit na jednu vec, pozri ako je pri Basic verzii vyvyseny samotny odsavac, toto mne napriklad prekazalo aj pri elice, jednak cistenie a za druhe moze to obcas zavadzat pri vareni, pri verzii Pure je vsetko v jednej rovine... Ked mas zaujem o cenu mozem ti poslat do spravy kontakt.
Odpovedať
@dominik_galaba .
Odpovedať
Profilova fotka
@cukrik25 nepotrebujem kontakt, chcem vedieť cenu 😄 za varnu dosku mi pride dosť aj 1600€ 😄 nie to 2600€ 😄
Odpovedať
@dominik_galaba cenu za Basic neviem, preto ten kontakt
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?