Skúsenosť s chladničkou Hotpoint E 4D AA/SBC

15. apr 201820

Páči sa mi to

Prosím, kto má skúsenosť s touto chladničkou Hotpoint E 4D AA/SBC? Je hlučná? Počuť ju, keď je ticho v priestore? Ďakujeem.

 • @aniak  Máme ju. Nemyslím, že je hlučná. Samotný motor je v pohode, ale krátko po zapnutí a vypnutí trochu niečo puká - asi izolácia alebo vnútro sa sťahuje a rozťahuje. Ale som trochu sklamaný, lebo nemá oveľa väčší objem oproti 60 cm chladničkám. najmä mrazák má len 2 zásuvky a to je u niektorých modelov v hornej zásuvke výrobník ľadu, ktorý zaberie asi 1/4 horného šuflíka. Ja som ten výrobník vybral.

  Poličky sú sklenené, za takého tenkého skla. Niekedy sa bojím, že keď tam dám niečo ťažie (napr. hrniec s polievkou), že sa rozbije od tej váhy.

  Ľavé dvere sa ťažšie zatvárajú, lebo je tam ten spojovací diel. A keď sa to zatvorí, tak to trochu buchne. Pravé dvere sú v pohode.

  Ak si ale dobre rozvrhneš uloženie potravín, tak ľavé dvere nebudeš musieť otvárať denne, postačí ti priestor za pravými dverami. Spotrebu som nesledoval. Mne sa páčila, chcel som ju, tak som ju kúpil. Celková spokojnosť je niekde medzi 80-90%.

 • dalo by sa povedať, že všetky chladničky su rovnaké. AKurát ide hlavne o značku a rozmery. Inak účel splnia ten istý. Mne sa velmi pačia chladničky značky Orava,pretože a ostatné spotrebiče v kuchyni budeme mať tejto značky, tak nech nie je preznačkovano a neposobí to chaoticky.

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém

  Páči sa mi to

  Napíš správu

  Napíš, prečo príspevok nepatrí na fórum

  Upraviť komentár

  Upraviť diskusiu

  Naozaj chceš zmazať komentár?

  Odporúčaní dodávatelia
  Vyberte si z ponuky krásnych kobercov do obývačky, spálne alebo detskej izbičky! 🙂
  Ponúkame: moderné barové stoličky, exkluzívne kreslá, ktoré krásne ukážu v každom modernom interiéry.
  DEKORIA
  Poprad
  Textílie na mieru priamo cez e-shop. Zariaďte si celý domov pohodlne od počítača, za skvelé ceny!Závesy a rímske rolety na mieru.
  Články od našich partnerov
  Podľa čoho si vybrať schody na povalu?
  Ultratenká izolácia Kingspan – Najúčinnejšia tepelná ochrana
  Spoznajte účinné riešenia pre teplo a teplú vodu
  Archív článkov od partnerov