Prečo umývačka riadu Beko DIN28221 nenapúšťa vodu?

Zdravím mám umývačku Beko DIN28221 dva mesiace po záruke sa mi pokazila nenapusta vodu chyba E02. V tomto období tu už vyše mesiaca neviem opravára dostať viete mi niekto poradiť v com by mohol byť problém. Samozrejme prívod vody skontrolovany tam problem nieje. Ďakujem.
Odpovedať
Prívod vody na oboch stranách? V umývačke aj v stene? Na oboch stranách môžu byť sitká. Len sa pýtam, môže to byť banalita...
Odpovedať
Skus pozriet tu, tiez som take riesil, nastastie u nas stacilo rozhybat privodnu hadicu. https://www.emimino.cz/diskuse/mycka-...
Odpovedať
Ventil zo steny je funkčný sitka na hadici sú ako nové ...na hadici je vsak aquastop systém neviem ako to presne funguje ale keď som odpojil hadicu od mycky voda netiekla a to ani po zapnutí programu predpokladám teda že problém bude pravdepodobne v hadici tu som už objednal cena 18,88 e. Tak dúfam že to bude ono.
Odpovedať
Ta hadica s aquastop systémom je aj s konektorom teda je mozne že to funguje na báze magnetického spinaca alebo niečo podobné.
Odpovedať
Moze byt ze to tam proste prdlo. Vsak ako bolo by to to najlepsie, ak by ti to po vymene fungovalo. Vsak daj potom vediet, ci teda chyba bola ozaj tam
Odpovedať
@martinkris verim, ze to pomoze: " Zkusil jsem vše vyčistit, vše zkontroloval ale problém jsem sám neodstranil. Musel jsem kontaktovat linku BEKO a objednat servis. Další den přijel technik a diagnostikoval špatnou hadici s aquastop ventilem - shořela v něm cívka. Hadici během 20min vyměnil a myčka jede."
Odpovedať
Takže hadicu som vymenil za novú a mycka funguje ako pred tým bolo to tým aquastopom asi tam niečo pustilo. Ďakujem za príspevky.... Len škoda že som sa do toho nepustil skôr mesiac sme umývali riady rucne 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte tiež som kúpil hadicu za 25eur v nej je také čidlo a zrejme to vykazuje nejakú chybu,, vymenil som to s ide to, takže usetrene za opravara
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Zdravím páni a dámy, po dvoch rokoch sa mi objavila na umyvacke tiež táto chyba. Samozrejme našiel som že aqua stop.voda nešla tak som ho vymenil. Umývačka urobila dva programy a znova ten istý problém chyba e02. Nemáte skúsenosť s inou závadu? Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
sestra mala s beko umyvackou trochu opacny problem. jej vodu napustalo v pohode, ale nechcelo vypustat.
Odpovedať
Profilova fotka
Nám sa presne tato pokazila po roku používania… nám rovno začala vyhadzovať istic. Vraj sa sama vytopila alebo niečo take. Nestihli prísť náhradné diely do 30 dni a už mám aj novú Bosh … Beko si teda už nikdy nič nekupim
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?