Práčka so sušičkou 2v1 alebo samostatne?

Dobrý deň chcela by som sa poradiť a počuť názory na majiteľov práčiek so sušičkou 2v1 či to je lepšie ako samostatne práčka, sušička. Prípadne na čo si dať pozor pri kúpe a ake funkcie hľadať. Ďakujem
Odpovedať
http://www.modrastrecha.sk/forum/spot...
Odpovedať
@daniela87sk 2v1 NEBUDE nikdy taká ;-) ako práčka a SUŠ-ka zvlášť!!!
Odpovedať
@daniela87sk 2v1 NEBUDE nikdy taká ;-) ako práčka a SUŠ-ka zvlášť!!! Ale ak máš málo miesta tak ok, ale máš dostatok miesta tak zvlášť ;-)
Odpovedať
Ak je moznost tak ist do dvoch samostatnych, aby to malo zmysel, vtedy je to efektivne, mame znamu co ma dva v jednom a susenie vyuziva uplne minimalne, lebo jej to nie je pohodlne. Dlho to cele trva, ked chce aj prat aj susit.
Odpovedať
Ono podla toho co som ja napriklad pozerala, take je velky rozdiel aj v spotrebe vody aj elektriky, takze uz len v ramci tohto je lepsie mat proste kazde zvlast
Odpovedať
Kedysi v byte sme mali sušičku a práčku v jednom. Bolo to celkom v pohode aj dobre sušila. Teraz máme každé zvlášť a áno, sušička suší o niečo lepšie ale nie o veľa. Hlavnú výhodu vidím v tom, že môžeš sušiť a prať súčasne.
Odpovedať
Profilova fotka
@peter0 presne tak. My keď sme sa rozhodovali, tiež sme najskôr premýšľali, že by sme kúpili proste práčku aj sušičku v jednom ale po rôznych názoroch a hlavne odporúčaniach ľudí, ktorí majú každé zvlášť sme sa aj my rozhodli pre samostatnú sušičku aj práčku. Nielenže spotreba vychádza lepšie, no šetríš čas hlavne tým, že aj perieš aj sušíš súčasne
Odpovedať
Profilova fotka
@peter0 presne tak. My keď sme sa rozhodovali, tiež sme najskôr premýšľali, že by sme kúpili proste práčku aj sušičku v jednom ale po rôznych názoroch a hlavne odporúčaniach ľudí, ktorí majú každé zvlášť sme sa aj my rozhodli pre samostatnú sušičku aj práčku. Nielenže spotreba vychádza lepšie, no šetríš čas hlavne tým, že aj perieš aj sušíš súčasne
Odpovedať
Rozhodne kazde zvlast. Ako ti tu uz bolo napisane, taketo riesenie ma nespocetne nozstvo vyhod oproti susicke a pracke v prevedeni 2v1. Aj si uz priamo nejaku pozerala?
Odpovedať
@hosmanikova mat malo miesta, tak nevaham a staci mi ta 2v1. Svojim prispevkom som chcel povedat, ze obe varianty su v pohode no kazda ma nejake vyhody
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
mame ich samostatne, hlavne sme prihliadali na spotrebu vody, ktora je teda nizisa prave pri oddelenych spotrebicoch
Odpovedať
Profilova fotka
Urcite samostatne. Na chvilu som kupila 2v1 a nastastie nefungoval program pranie spolu so susenim, tak som ju mohla vratit. To susenie bol otras - dozuzlane, pokrcene do harmoniky, poprepletane. Pri vybere zo samostatnej susicky som pradlo nemala nikdy tak otrasne pokrcene ako z tej 2v1. Bolo to LG. Oddelene mam AEG uz roky a nesklamali. Ked sa po 7 rokoch intenzivneho prania pokazilo lozisko na pracke, tak sa dalo vymenit len to lozisko a nemusela sa vyhadzovat komlet cela pracka a robit kopec odpadu. oprava bola menej ako 100eur
Odpovedať
Článok sa načítava...
ideal je mat samostatne, aby vsetko mokre pradlo sa mohlo dat hned susit a ty mozes dat prat dalsiu pracku napriklad, ale pokial nie je priestor tak v konecnom dosledku aj dva v jednom posluzi dobre, chces dva v jednom kvoli setreniu miesta?
Odpovedať
Keď ste si kupovali sušičku tak ste vyberali rovnakej značky ako práčku? Či je to jedno? Lebo rátam tak, že na seba by som dala práčku so sušičkou, len či nie je s tým problém keby to boli rôzne značky.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?