Menu Forum

Pracka Indesit XWA 71283X W EU

20. júl 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
tinnka86
5
Registrovala sa 24. septembra 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 51 príspevkov. Má 8 priateľov. Prešov, okres Prešov.
  • Staviam dom
    Velký Šariš, okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
tinnka86
5
Registrovala sa 24. septembra 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 51 príspevkov. Má 8 priateľov. Prešov, okres Prešov.
  • Staviam dom
    Velký Šariš, okres Prešov
 Prosim vas nema niekto tuto pracku? ak ano zaujima ma ci sa programy daju nejako casovo skratit? alebo aky je najkratsi program?
20. júl o 14:10  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
megosoft (23 r.)
22
Registroval sa 14. júla 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 450 príspevkov. Má 6 priateľov. Svit, okres Poprad.
  • Prestavujem dom
    Svit, okres Poprad
fotoportrét
fotoportrét
megosoft (23 r.)
22
Registroval sa 14. júla 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 450 príspevkov. Má 6 priateľov. Svit, okres Poprad.
  • Prestavujem dom
    Svit, okres Poprad
 Ja som mal túto indesitku:
http://pracky.heureka.sk/indesit-iwsc-51051-c/

a tam bola funkcia. Ikonka hodiniek, to som stlačil pred spustením programu a celé pranie trvalo asi hodinu, maximálne hodinu a pol
20. júl o 14:20  •  prestavuje dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zita19
44
Registrovala sa 17. septembra 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 2694 príspevkov. Má 21 priateľov. Okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
zita19
44
Registrovala sa 17. septembra 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 2691 príspevkov. Má 21 priateľov. Okres Košice.
 Mam starsi model ale dost podobny. Dlzka niektorych programov zavisi od teploty a ak zapnes mnozstevnu automatiku (je tam na to gombicek, potom pracka naberie len tolko vody, kolko potrebuje podla mnozstva pradla) Kratsi program na 40° na bezne pradlo ide cosi pod hodinu, dlhy asi hodku a stvrt. Na vyssie teploty dlhsie o par minut. Ma aj superkratky program. Ten trva nejakych 15 - 20 minut, ale to fakt je len na preplachnutie raz obleceneho. O prani sa moc hovorit neda. Mne sa na nej paci program na superspinave sportove (zablatene teplaky) a na obuv.
20. júl o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to