Poradte prosim pracku a susicku

Prosim poradte a odporucte s cim ste spokojni?? Budem kupovat novu pracku a aj susicku - mozno najlepsie set .... doteraz sme susicku nemali vobec a pracku len z vrchu plnenu.... prosim akykolvek dotaz, nazor, postreh ma potesi ...dakujem
Odpovedať
@veverka123456 Vyber si zo značky Bosch v tebe dostupnej cenovej kategórii. Na konkrétnom modeli nezáleží - hlavne, aby mali tie programy, ktoré požaduješ (napr. krátke pranie, 90 °C pranie a pod.).
Odpovedať
@veverka123456 Čo tak pozrieť na nete typy práčok,sušičiek, cenu parametre??? Tu dostaneš radu to čo sa osobne páči tomu čo píše..Ty zbehni do obchodu napr. NAY a pozri si aj fyzicky ako spotrebič vyzerá a parametre..Ja Ti odporúčam Whirlpool /mám od nich set/ a 95% spotrebičov. 😎 .Ďaľší Ti bude odporúčať inú značku..Veľakrát dostaneš cenu za setu oveľa nižšiu ako keď kupuješ zvlášť.. 😉 Pridám Ti napr. postreh pri kúpe a to že ak máš napr. alergika v rodine tak je dobré zakúpiť práčku, ktorá na konci" perie" s parou.. Je dobré ak uvažuješ nad setom, pretože vtedy máš istotu, že spotrebiče budú sedieť na sebe bez problému... Je dobré si zakúpiť medzi práčku a sušičku spojovací prvok, ktorý má v sebe aj vysúvaciu poličku...Ináč prajem šťastný výber nech sa akokoľvek rozhodneš nech nech spotrebiče spoľahlivo fungujú k Tvojej spokojnosti. A ešte niečo kúp si také spotrebiče, aby si mala servis v prípade poruchy nablízku.. 😉
Odpovedať
@veverka123456 aby si v tom mala jasnejsie, ja ti radim znacku LG.... 😄
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?