Mini chladnička - chladiace medium R600 - vysvetlenie

hladam niekoho kto sa vyzna do spotrebicov. potrebujem na prevadzku kupit chladnicku na vzorky, kde musi byt dodrzana teolota 4-5 stupnov C . nie vsak pri kazdej sa pise na kolkois tupniv dokaze vychladit. vie mi niekto povedat co je chladiace medium R600 a klimaticka trieda N/ST pozeram konkretne tento produkt. avsak uz som sa raz popalila a kupila chladnicky ktora ma len ventilator a pri vonkajsej teplote uz v tomto obdobi nechladi na menej ako 10 stupov. https://m.hej.sk/chladnicka-candy-cfl...
Odpovedať
keby si si tieto specifikacie hodil-a do gugla mas aspon tie stupne N/ST, čo predpokladá rozmedzie teplôt od 16 do 38˚C
Odpovedať
@maria123 klimaticka trieda (N/st ) udava vonkajsiu teplotu
Odpovedať
@bad_delight no tak ked vies,co sa pytas?som ti to skopirovala z netu...
Odpovedať
@maria123 ja sa nepytam na klimaticky triedu, ta je udana v popise... Teplotu okolia, pri ktorej má chladnička či mraznička pracovať, určuje klimatická trieda: Klimatická trieda = Optimálna teplota OKOLIA ale to si si vygooglila.... dopytujem sa VNUTORNEJ TEPLOTY V CHLADIACOM ZARIADENI, info o klimaticlej triede a chladiacom module R600 je mozno smerodajne pre niekoho, kto sa do toho rozumie a vie podla toho povedat, ci chladnicka nebude chladit ledva na 10 , alebo ci je schopna vzhladom na udane parametre udrzat teplotu od 4*C
Odpovedať
@bad_delight ta chladnicka z linku nema kompresot, chladi to len polovodicova suciastka, je to skor taky box ma potraviny ktory ich chrani pred okolitym teplom ako chladnicka, je to velmi slabe. Ked pisu ze chladivo jke R600 znamena to ze je to uz normalna chladnicka s kompresorom, ta by mala chladit normalne, ak potrebujes nejaku speciadnu s presnou teplotou tak haldaj skor nejake laboratorne ale tie asi nie su za 5 korun.
Odpovedať
@sysell dakujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?