Máte vysokú vstavanú chladničku WHIRLPOOL ART 9610?

Ma niekto skusenost s touto chladnickou? Vyska 193,5 cm.
Odpovedať
Aktualizujem, nemá niekto skusenosť? ta istá, ale vyssia rada Whirlpool ART 9811/A++SF
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravim, presne hladame nejake recenzie na tuto chladnicku Whirlpool ART 9811/A++SF, nejake skusenosti? dakujeeem
Odpovedať
@annieann @fergac par ich je aj tu: http://lednice.heureka.sk/whirlpool-a... http://lednice.heureka.cz/whirlpool-a...
Odpovedať
Profilova fotka
@vlado35 dakujem
Odpovedať
Ahojte, kupili ste si ju niekto? My sme sa pre nu tiez rozhodli, ale nakup nas este caka.
Odpovedať
Profilova fotka
My ju takisto planujeme kupit. Zvazujeme aj ART 9810/A+ a ART 9610/A+, ale zatial vedie ART 9811/A++ SF.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ano, my ju uz mame v garazi :) ked zabudujeme do kuchyne a budeme dlhsie pouzivat, napisem :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Ma niekto skusenosti?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, ano. my mame ART 9811/A++SF od septembra. Trochu nezvyk - kedze je vstavana je uzsia, ale zase je to vyssia chladnicka, tak sa vmesti dost. Co sa tyka "nevyhod" - alebo lepsie povedane, na co som bola zvyknuta ja a teraz sa to neda - casto, ked som piekla, davala som cely plech do chladnicky - tu sa to nevmesti. A mraznicka je tiez mensia oproti tomu co sme mali, ale ako vravim, je to vsetko otazka zvyku. Inak funguje uplne v pohode, nemame ziaden problem, Raz alebo dva krat som mala pocit ze je hlucna, ale teraz sa mi zda ze ide stale ticho. Zatial sme spokojni.
Odpovedať
@pamaja @nostalgovicova @annieann @miyajima My ju máme, Tak ako napísala annieann, je trocha užšia, ale dosť vysoká chladnička, mraznička dosť malá.Funguje, ale mám pocit, že dosť hučí. Stále ako keby namrazovala. Manželovi to nevadí, ale ja som na zvuky dosť citlivá. Nie je to silný zvuk, ale mám pocit, ako keby išla v kuse. Mne to vadi, pretože budeme mať obývačku spolu s kuchyňou. A jedálenský stôl bude blízko pri nej.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
ART 9811/++SF Túto chladničku sme vybrali po dlhom vyberaní na základe funkcií ktoré ponúka a hlavne jej veľkosti vnútorného objemu ktorú ponúka. Máloktorá vstavaná chladnička s mrazničkou ponúka toľko objemu ako táto! Zatiaľ ju nemáme zapojenú ale určite ju treba dať do vodorovnej polohy kvôli hlučnosti.Inak každú chladničku s ventilátorom pri chode je trochu počuť a keď to niekomu prekáža ventilátor je možné vypnúť.
Odpovedať
@annieann AHOJ.Chem sa spytat na filter v chladnicke.Ako dlho vydrzi? Vyrobca udava cca 6 mesiacov.dakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
@fergac AHOJ.Chem sa spytat na filter v chladnicke.Ako dlho vydrzi? Vyrobca udava cca 6 mesiacov.dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
no ak mam pravdu povedat, vobec sme to este neriesili, takze vam neviem poradit.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Profilova fotka
caute, viete mi niekto kto ma zabudovanu ART9811 pozriet, kolko treba otvorit dolne dvere aby sa dali vytahovat zasuvky? Myslim ci staci do 90 stupnov, teda kolmo, lebo budeme ju mat v rohu pri stene a dvierka sa budu dat otvorit len kolmo, kvoli stene. Diky...
Odpovedať
Profilova fotka
@onik my ju mame tiez pri stene, ale mame tam taku 5cm listu. na otvorenie 90 supnov staci, len asi ju treba dat trochu od steny lebo treba ratat rucky na dvierkach.
Odpovedať
Profilova fotka
Diky moc, presne toto som potreboval, este aj dvierka mate otocene ako ja... uchytky to mi je jasne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@annieann ahoj. mohla by som ta poprosit o viac real fotografii chladnicky aj mraznicky? myslis, ze je o moc mensia v poroznani z nevstavanou? premyslame nad touto chladnickou, hlavne koli vyske, a cene, no tiez nam vraveli ze whirlpool nie.. si s nou spokojna? nehuci moc??? dakujem za odpisanie... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@j_ank_a Ahoj :) mame ju teda rok a pol a zatial sme nemali ziadne problemy. V lete bola urcite trochu hlucnejsia, teraz v zime ju vobec nepocut. Chvilu trvalo kym som si zvykla ze je vyssia, lebo pri mojich 162cm mam teda problem na najvyssiu policu dociahnut :D ale mame tam take veci ktore moc casto nepouzivame. Co som asi pisala vyssie je, ze som napr v nevstavanej chladnicke mohla nechat cely plech s kolacom, co sa do vstavanej vobec nevojde - musim kolace pekne-krasne preukladat do nadob :D. Tiez sme v predchadzajucej chladnicke mali vacsi mraziak, co je znova o zvyku, tato je mensia. Ma tri sufliky (z toho ten najvyssi je uzucky, my tam mame sunku, brynchu,..) a su vyrazne mensie. Par tyzdnov som s tym problem, ale teraz to ani nevnimam, jednoducho nemame take zasoby mraznickove ;) ak este nieco zaujima, kludne napisem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@annieann dakujem za odpoved. Ja mam tvoju vysku, tiez sa obavam, ako dociahnem na najvyssiu policku.. hh. :-D este ma zaujima, ci ma no frost, alebo nejake preoblemy z namrazou. Niekde pisu, ze ma, niekde, ze nema, tak neviem.. uz si ju rozmrazovala? Neda sa samostatne rozmrazit len mrazak, ze? To ze je mensia vnutry mi nevadi, ta vyska uz skor. Hh. A k tomu hluku. Niekto vravi, ze moc, tak neviem. Mame skoro spojenu kuchynu s obyvackou?? Tak ci to nebude rusit.. a Aku mate prosim celkovu vysku kuchynskej linky? Podla tej chladnicky? Dakujem aj za fotky.. vizera, ze sa tam zmesti toho vela..
Odpovedať
Profilova fotka
no ako vidis na foto, na tej najvyssej mame dzemy, bravcovu mast a pod :) este sme mraznicku zatial nerozmrazovali, ale prave nedavno som vravela manzelovi ze to musime urobit ked je teraz zima, uz vidno ze je namrazeny lad. Aj sa pytam manzela, ale on si tiez nepamata ako to je s tym no frost, kedze sme ju este nerozmrazovali tak ani enviem ci sa da osobitne, ale vlastne pochybujem, podla mna nie. co sa tyka toho hluku, teraz ju naozaj vobec nepocut.sem tam sa stalo ze minimalne. teraz som sa pytala manzela a on vravi ze vobec sa mu nezda ze by vobec vrcala. kuchynu nam robili namieru, uz neviem ako to stolar robil, ale myslim si ze to sa normalne do tych typizovanych kuchyn vmesti. nasa celkova yvska je 209-210cm,moc sa mi to dobre nemeralo. ano, chladnicka vnutri je super. teda celkovo myslim ze sme velmi spokojni.
Odpovedať
ahojte,myslite ze je mozne zabudovat dva samostatne spotrebice nad seba?konkretne vstavanu mraznicku a nad nu vstavanu chladnicku?neviem si to sice uplne predstavit :-| tym by som docialila vyssi objem oboch ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
ahojte trosku ozvivujem temu, my ju mame 1,5 roku zo zaciatku tiez zvykla byt dost hlucna ale potom to prestalo, ale niekedy mame pocit ze ide dost casto resp zapina motor ale to ma tiez tak nestve, co ma stve je ze by mala byt no forst, cize nemala by sa naprazovat no nam sa namrazuje, lad sa vobec netvori na tej kovoje platni ale vzadu na stenach, aj som ju umyla a do par dni zas to iste sused ma tento model tiez a rovnaky problem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@annieann Dobry den. Prosim Vas akej velkosti mate dvierka na tejto chladnicke? potrebujem zistit ci sa tam vmestia horne 120cm a dolne 80cm. dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@macinka100 dobry den, myslite vonkajsie dvere? Horne su 125 a dolne 72 priblizne.
Odpovedať
Ano. Dakujem za skoru odpoved. My mame skrinku 200cm vysoku s dvierkami 120+80cm, tak neviem ci to nebude male na tuto chladnicku.
Odpovedať
@annieann ahoj viem ze to sem nepatri v kuchyni mas plavajucu, parkety ci dlazbu prosim ta napis ci ste spokojny
Odpovedať
Profilova fotka
@valmar ahoj, mame drevenu podlahu, som s tym velmi spokojna, odhovarali nas od toho, ale je to krasne, pevne, ked syn urobil srabanec zatrela som to fixou na drevo a bolo. Mame jasen.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzulkazu Neviem ci je to este aktualne, ale skus skontrolovat tesnenie po celom obvode dveri. My ju mame a na zadnej stene sa nam lad urobil iba raz, ked sme nedovreli poriadne dvere, nevsimli sme si to a ona chudera tahala cely den az kym sme prisli domov z prace. Potom som ju ale dobre dovrela a uz je v pohode.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
@annieann Dobrý večer, mozem poprosit celkový rozmer ten skrinky na chladnicku vratane tej listy? Ďakujem kráááásne
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?