Máte niekto tento kavovar DELONGHI ESAM 3000 B

5. apr 201630

Zdravím, máte niekto tento kávovar DELONGHI ESAM 3000 B, napíšte klad, zápory, skúsenosti....

• Osobne ho nemám ale ak môžem rád by som odradil ľudí od kávovarov co majú nejaký systém na vlastné napeňovanie mlieka. Totižto ak tam raz to mlieko vojde už je extra problém to očistiť a hrozí zanesenie tej cesty mlieka. Každý kávovar ma trisku s ktorou sa dá mlieko napenit. Ďalej ma kovový mlynček. Kvalitný kávovar by mal mať mlynček keramický. Mne to delonghi pripadá ako plastová haĺaburda. By som sa radšej popozeral po saeco alebo Krups.

• Ta znacka je najvasci smejd na trhu. Nekupovat!!!

• @marosh19  mam pocit, ze prave tento sme boli pozerat a mal take lacne tie kolecka, ze by sa rychlo osuchali, tak sme kupili nieco ine do prace

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame služby pre harmonizáciu priestorov. Tvorbu dekorácií, maľovanie obrazov na mieru a stien špeciálnou technikou.
    Vyberte si z ponuky krásnych kobercov do obývačky, spálne alebo detskej izbičky! 🙂
    Eshop svietidiel od svetových výrobcov. V ponuke nájdete dizajnové kúsky a tiež cenovo dostupné riešenia pre tradičné či moderné bývanie budúcnosti.
    Články od našich partnerov
    Tehly HELUZ FAMILY 2in1 predbehli dobu a normy
    Nebojte sa veľkého formátu!
    Surfista Heidar: 22° – perfektný moment na relax
    Archív článkov od partnerov