Kam umiestnit pracku?

Prosim poradte kam umiestnit pracku? Kupelna je malinka a do kuchyne ju nechcem....dakujem za kazdu radu
Odpovedať
@veverka123456 Do vstupnej chodby, ako je ta rohova vstavana skrina, tak do toho by som dala pracku a na to susciku (treba mysliet na rozvody vody a odpadu) - blizko je kuchyna, tak by to nemal byt problem. K inej teme - do spajze chcete mat naozaj vchod z chodby? Vchod by som dala z kuchyne a dvere skryla do kuchynskej linky, aby boli "neviditelne".
Odpovedať
Do chodby alebo do spajze? Alebo ak sa da este pridajte niekde tej kupelni, fakt je dost malicka
Odpovedať
@veverka123456 Jaaj teraz pozeram velky obrazok - to su schody nie rohova skrina 😄 takze tam pod schody by som dala.
Odpovedať
Profilova fotka
Je este nejaka moznost to cele nejako upravit? Mne pride, ze ta chodba je zbytocne moc velka, tam ste mohli prave kusok ubrat a pridat tej kupelni aby sa tam zmestila aj pracka v pohode
Odpovedať
@veverka123456 pozeram, ze vy technicku miestnost vobec nemate alebo ju tam len nevidim??
Odpovedať
tiez si myslim ze chodba je zbytocne velka zmensil by som to
Odpovedať
Profilova fotka
@veverka123456 neviem, mne pride ten dom taky chaoticky a ako tu uz viaceri napisali, tak chodba je fakt zbytocne obrovska.
Odpovedať
Bud niekde na tu chodbu ju schovat alebo ako ostatni pisali, kaslat na taku zbytocne velku chodbu a radsej pridat kupelni, aspon na dlzku aby sa zmestila aj pracka
Odpovedať
@fokuska hej z chodby ....bude to skor sluzit na nejake vacsie zasoby .... vsetko co budem potrebovat na dennu potrebu budem mat vo velkej kuchynskej linke, ktoru by som si tymi dverami vyrazne zmensila
Odpovedať
@veverka123456 Postav si na dvore latrinu a miesto hajzlu si daj pračku, alebo si urob poriadny projekt.
Odpovedať
@fundasa toto je len spodne podlazie....technicku miestnost mame na poschodi a este mame aj pivnicu
Odpovedať
@robco_99 @macko444 no kupelnu nie je kam moc natiahnut kedze je tam vchod do spalne a ani dispozicne nejako extra sa s tym neda hybat kedze stredovy mur je nosny 😞 .... inak sme okrem obvodovych a nosneho mura rozobrali vsetko aby sme co najviac zvacsili miestnosti
Odpovedať
Článok sa načítava...
@veverka123456 A preco potom nebude pracka na poschodi v technickej miestnosti? Co vsetko bude na poschodi, kolko miestnosti a na aky ucel?
Odpovedať
@fokuska lebo casom ked deti odrastu budu moct mat samostatne byvanie.... nebudem predsa chodit k nim pravat
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. Co je to za zvlastny podorys? Preco terasa je na opacnej strane? Pred terasou mienite mat tanecny parket? Nemozete dat kuchynu a jedalen namiesto spalne a kupelne? Este aj dalsia izba by sa vam tam zmestila. Okno z kuchyne a jedalne na terasu, zuzit preto chodbu, ak nemozete mat okna napravo. Nejdem pocitat kolko je to m2 dom, lebo vyzera priestranne a ty nevies kam dat pracku. Uz len z tej spajze a priestorom pod schodami mozes spravit jednu velku miestnost a dat tam regale, pracku, umyvadlo. Ved je tam samostatna chodba len pre spajzu....? Dvere do tej miestnosti dat vedla schodov a mas miesta a miesta.
Odpovedať
@veverka123456 A ine veci v technickej (bojler, kurenie, poistky...) k detom hore budes chodit riesit? Mate tam viac nelogickych veci, na mna to posoibi, ze prerabate stary dom a musite sa prisposobit. Ale ked uz to planujete ako dvojgeneracny dom, tak si myslite aj na osobitny vchod, aj na vlastnu technicku mietnost. Lebo takto to je polovicne riesenie. Priestor kde je spajza by som vyuzila na techniku, tym padom by tam vosla aj pracka a kuchynska linka je dost velka na zasoby potravin. Pripadne urobte nejaky "sklad" pod schodami.
Odpovedať
@fokuska je to rekonstrukcia RD takze niektore veci nas nepustia a mame este pivnice kde budu kotle 🙂 a poistkova skrina bude vonku pred vchodovymi dverami ....a vchody su dva ved to vidno na projekte su dve schodiska....a nakoniec bude predsa zo spajze technicka miestnost a vacsie zasoby spajzove budu v pivnici - ta sa sklada z dvoch miestnosti 🙂
Odpovedať
@lenkito10 no podoris je zial taky ako je ... je to rekonstrukcia takze nie vsetko nas pusti....terasu chceme mat do dvora ...co je na tom opacne? Nakoniec bude pracka v spajzi teda bude to technicka miestnost 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Pretoze terasa sa umiestnuje z praktickeho hladiska k obyvaciemu priestoru. Ako vidis, tak kazdy hned videl ze je to Rekonstrukcia a dokonca ze su tam dva vchody si mame z projektu dovtipit.
Odpovedať
@veverka123456 No vidis, tak to je logickejsie - ale napada mi potom otazka - co teda bude v technickej miestnosti? Rozvodova elektricka skrina nie, kotol nie, co tam mate naplanovane? Lebo idealne to vyuzit potom na pracku a susicku. A bolo by super pridat do nej okno, nech je moznost prirodzene vetrat. A zo spalne je teda vstup pod schodisko? Do hornej casti sa pojde zvonku po tom schodisku pri spalni a tiez cez vnutorne schodisko z tej chodby, dobre rozumiem?
Odpovedať
@veverka123456 rozumiem, tak potom fakt vymysliet nieco ine, kde pracku schovas.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?