Indukčná doska 80 cm vs 60 cm

Ahojte, od začiatku sme boli presvedčení, že chceme indukciu 80 cm kvôli častému vareniu a veľkým hrncom, ale ako na to tak pozerám ten cenový rozdiel ma odráza. 80 cm varná doska s menej funkciami od toho istého vyrobcu stojí o 200e viac. Platím v tomto prípade ozaj len za 20cm miesta navyše? Teraz sa neviem rozhodnúť, ktorú zobrať, bojím sa, že mi bude to miesto chýbať. Kuchyňu zas nemám obrovskú, viac by sa mi šikla ta menšia. Obidve majú kombinovanú časť na veľký pekáč/panvicu. https://varne-dosky.heureka.sk/bosch-... https://varne-dosky.heureka.sk/bosch-... Ďakujem :)
Odpovedať
Navyše teraz som si uvedomila, že digestor 90 cm už je doma :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@verikaby2019 pokiaľ máš už taký veľký digestor, tak by som išiel do toho väčšieho aby to aj dobre vyzeralo. To ti vyriešilo dilemu :-D
Odpovedať
@verikaby2019 platis za jednu varnu zonu navyse... A na vypnutu dosku mozes hocico odlozit, kebyze nieco treba popri robote viac miesta. Na plynovej to nejde tak jednoducho
Odpovedať
Profilova fotka
@verikaby2019 byť tebou si dám väčšiu, oceníš to pri varení ;-) :-)
Odpovedať
Ja mam vybratu tuto: https://www.e-spotrebice.sk/12320-ele... snad je dobra,lebo indukciu vyberam 1.krat a tiez chcem vacsiu,lebo varim viac jedal kvoli detom.maju len svoje oblubene a hotovo a my s manzelom by sme chceli aj nieco ine :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@vlocka2506 ahoj mas ju prosim ta odskusanu ? ako si spokojna?
Odpovedať
@veronikag1 ahoj, este nemam.tak daleko nie sme :-D vyberala som len kvoli stolarovi aby sme vedeli sirku skriniek,no neviem aku nakoniec zoberiem.no urcite vacsiu.sufliky mame naplanovane 90ky,takze nebude problem.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@vlocka2506 pozdravujem....aku indukcnu dosku ste si nakoniec vybrali a ako ste spokojna? Tiez zvazujem tu sirsiu. Dakujem
Odpovedať
@verikaby2019 pozdravujem....aku indukcnu dosku ste si nakoniec vybrali a ako ste spokojna? Tiez zvazujem tu sirsiu. Dakujem
Odpovedať
ja som sa rozhodovala ci 60 cm alebo 70 cm. 60 je z predoslych skusenosti mala no nad 70 som vahala kvoli priestoru. nakoniec som dala 70-tku a NEMENILA BY SOM JU ANI ZA SVET. pritom digestor je len 60 cm, ten sirkovy rozdiel mi tam absolutne nevadi. keby mi to priestor kuchyne dovoloval isto by som tiez dala 80. vacsie je lepsie, to som sa uistila aj pri vybere drezu 🙂
Odpovedať
@sunflower01 Ja mám širokú 5platničkovu. Je super, nevymenila by som na 4platnicku
Odpovedať
@helik00 super, dakujem za vasu skusenost. Aku znacku/typ ste zvolili?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@jana85946 dakujem....mate indukcnu? Aku znacku/typ? Dakujem
Odpovedať
@sunflower01 Elektrolux EIV835 Áno indukcia. Má v sebe aj komunikátor na digestor, ale ten ešte nemáme kúpený.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Profilova fotka
@jana85946 Dobrý deň, práve obzerám aj ja EIV835 tak sa chcem spýtať, ako ste spokojná aj po čase..ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
My to mame zase naopak 😅 60 cm indukcia a 90cm digestor 🙂
Odpovedať
@zipsuliak doteraz som to ani neporovnával no tiež má platňa len 60 cm na naše hrnce to stačí a odsávač je väčší
Odpovedať
@vertyeux Je super nemenila by som za menšiu.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?