Chladnička WHIRLPOOL SP40 801 EU - máte skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
Dobry den je tu niekto kto sa vyzna ci je toto dobra chladnicka??dakujem pekne https://m.andreashop.sk/whirlpool-sp4...
Odpovedať
1
2
@crit zvonka ma 69cm.
Odpovedať
@svetlo1 ja viem ze ma 69cm, preto sa pytam ci je vhodne ju dat do 70cm vyklenku. Alebo sa radsej drzat toho co uvadza vyrobca, len nejako nevidim rozdiel ci je na bokoch 1cm alebo 0,5cm....
Odpovedať
@crit to su dve otazky. Ci ju tam "natrepes"? Ano natrepes. Ci je to vhodne? Nie nieje. Teda pokial planujes pouzit klasicke panty na dvere. Tie potrebuju min 15mm.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Zdravim @svetlo1 mame zaujem o kupu danej chladnicky, Chcem sa spytat, prosim Vas, sem tam sa docitam ze je hlucnejsia, Je to pravda? Dakujem pekne
Odpovedať
@apinkfluffyyak tak, keďže to nemám s čím porovnať tak neviem či je hlučnejšia. Ale áno, je ju počuť.
Odpovedať
@palo18, prosim vas, pocut ju neustale? je to nejak rusive? Dakujem
Odpovedať
@apinkfluffyyak hlučnosť si môžeš pozrieť v technických podmienkach a počuť ju len vtedy ked ide kompresor, aby išiel čo najmenej a chladila čo najefektívnejšie musia sa správne rozdeliť a naplniť jednotlivé miesta ,ak naplnená na max chladí najmenej času,ak je prázdna musí chladiť veľký priestor vzduchu- najväčší odber
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Dobrý deň všetkým.ja vám to zhrniem v skratke túto chladničku mám už cca rok a pol podľa mňa je to najhoršia chladnička aká kedy bola vyrobená strašne dlho chladí cca Hodinu a Hodinu je ticho a znova v nekonečných cykusoch dookola hučí jak krava neviem kde zobrali 35db ale ani zďaleka.volal som aj servis ale ten dedo má presviedcal že je to normálne.ja by som tu už nikdy v živote nekúpil najhoršia kúpa.ja som už objednal lieberherr a od Whirlpoolu Už nikdy nič viac nekúpim.
Odpovedať
Ja som v minulosti tiež kupoval len Whirlpooly, (alebo iné "značkové" značky) 🙂 . Ale už som z toho vyrástol. U spotrebiča si všímam len spotrebu (energetickú triedu) a to, či mi pasujú základné vlastnosti, včítane záruky. Nič viac. Nechcem žiadne "šieste zmysly", "inteligentné riešenia", SMART-y,... Už nebudem vyhadzovať peniaze za značkové výrobky, ktoré krátko po skončení záručnej doby skončia tak - či tak.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
nejaké nové skúsenosti s tymto alebo 802 modelom ?
Odpovedať
Profilova fotka
@1bubko2 mam ju 2,5 roka a zatial bez problemov, este sa musim dokopat ktomu aby som jej spravim mriezky na odvod tepla.
Odpovedať
Profilova fotka
dobrá voľba, 300 l., akurát pre rodinu. Ale je veľmi vysoký. Na vrch neklaďte mikrovlnnú rúru
Odpovedať
Článok sa načítava...
Akurat som ju objednal, stahovat sa budem o par mesiacov - potom dam info.
Odpovedať
@trojliter zdravím ste prosím spokojný? Ďakujem
Odpovedať
@trojliter teraz som si uvedomila že to ste iba v apríli písali.. tiež hľadám najväčšiu vstavanú chladničku len na tejto ma odrádza nie úplne no frost ale zas je naozaj najväčšia aj oproti oných 70cm
Odpovedať
Profilova fotka
@barborajanko My máme túto chladničku, ale označenie ma 802EU, máme ju už rok. Zachvíľu nás bude čakať prvé odmrazovanie. Ináč chladnička je super, veľká, priestranná, s dobrým LED osvetlením. My sme s ňou spokojní.
Odpovedať
@jjaannoo ďakujem za info, a odmrazovanie budete tak ako píšu že stačí iba niečo vybrať a opláchnut pod studenou vodou? A ešte ak by ste mali niekedy čas či je naozaj hĺbka police iba cca 28cm ? Lebo teraz mame na byte veľne stojacu a polica ma cc 35cm co je dosť rozdiel.
Odpovedať
Profilova fotka
@barborajanko Odmrazovanie asi nebude také ako píšu, lebo v mrazničke za šuflíkmi je námraza, ktorá už je v nejakej hrúbke a cítiť to pri zasúvaní šuflíka, že za ním niečo je. Takže odmrazovať budeme klasicky. Možno že si za to môžme sami, lebo keď necháš dlhšie otvorené dvierka, tak sa ti tam tá námraza spraví. Samotná polica má hĺbku 28cm, ale od zadnej steny chladničky po prednú časť police je to cca 31,5cm. Nemôžeš porovnávať zabudovanú s voľne stojacou chladničkou.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?