Chladnička Samsung Kitchen Fit RB8000

Ahojte, prosím o radu. Máte niekto chladničku Samsung Kitchen Fit RB8000? Mala by to byť chladnička z kolekcie Chef Collection a mala by byť u nás dostupná od roku 2015. Nikde ju však neviem nájsť. Máte ju niekto? Ak áno, aká je? Dá sa na Slovensku ešte niekde zohnať, alebo sa už nepredáva? Zaujala ma z videí, ktoré som videla na internete. Ide o chladničku, ktorá má rozmery voľne stojacej chladničky, ale dá sa zabudovať priamo do kuchynskej linky. Poprípade, pomohlo by mi aj to, ak by niekto vedel o inej chladničke takéhoto typu. Ďakujem veľmi pekne za pomoc.
Odpovedať
@simona_307 Model bol predstavený vo februári 2015. Odvtedy už výrobca predstavil najmenej 2 nové generácie chladničiek. Túto už zoženieš akurát tak z druhej ruky na inzerát. Aj samotný výrobca uvádza na svojej stránke, že už je nedostupná.
Odpovedať
@chrobak7 Ďakujem za odpoveď. Na nete som ešte našla, že v Bratislave majú túto: https://www.samsunggaleria.net/samsun... a práve som tam volala a povedali mi, že sa dá tiež zabudovať do kuchynskej linky. Len neviem, či je dobrá a či sa oplatí do nej investovať.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?