Bosch HBG632BS1

dobry den, ma niekto skusenost s touto vstavanou trubou? spokojnost nespokojnost? pripadne ake mate skvele skusenosti s akymikolvek trubami, ide nam hlavne o pecnie veci ako chleba, kolace, pecivo ako bagety atd. dakujeeeem :)
Odpovedať
Zatiaľ s rúrami moc skúseností nemám, ale vzhľadom na to, že mám jednu kamarátku ktorá sa pečením živý a doma má rúru Bosch, tak problém s touto značkou nebudeš mať. Čo sa týka samotného výberu, vrámci Bosch, je to Serie 8, ale vrámci série skôr základný model. Žiaľ, tie ceny sú tam dosť uletené. My sme kupovali podobnú rúru (Bosch HBG6750S1) nedávno, ale kuchynská linka sa ešte len vyrába, tak nemám možnosť ti napísať žiadne osobné skúsenosti. Čo sa týka parametrov, ja som trval na pyrolytickom čistení. Ani nie kvôli tomu, že by sme to nejak extra potrebovali, ale skôr kvôli tomu že z princípu jeho fungovania musí byť rúra lepšie tepelne izolovaná. Okrem toho máme ešte navyše jedno teleskopické rameno, ale pri tom ako často budeme piecť, to je vec bez ktorej by sme určite prežili. :) Prednastavené programy na pečenie (Autopilot 10) považujem za podobnú zbytočnosť, ako program psík alebo jemu podobné na fotoaparátoch.
Odpovedať
dakujem za prispevok :) tato co som napisala ja, mame moznost za 430 ecok, len tlacitka inych znaciek v podobych cenovych relaciach su dost chabe....a dost odradzaju v porovnani s elektroluxom a pod. Ta vasa rura je o triedu vyssia.
Odpovedať
@e1ba ver tomu ze tu pyrolyzu vyuzijete a ked ju raz budete mat nikdy sa nevratite ku klasickej rure ktoru treba drhnut 😉 U mna bola tato seria laska na prvy pohlad a prekonala aj Miele alebo Atag.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
Tiež mám Bosch vstavanú rúru s pyrolyzou a teda nedám na to dopustiť. Je to super rúra a bez pyrolyzy už ani na krok. Fantastická vec, šetrí ruky aj čas
Odpovedať
Mame obdobnu bosh z tej series s pyrolizou. Zatial velka spokojnost.
Odpovedať
Profilova fotka
My máme túto Bosch HBG6750S1, taktiež s pyrolizou. A nedám na ňu dopustiť.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?