BEKO umyvačka riadu.60cm DIN 5839

Máte niekto túto úmývačku? Ešte som nikdy umyvačku riadu nemala, neviem na čo sa mám zamerať. Zatial mám Beko vybratú, kedže aj spotrebyče v kuch. mam beko. Ake parametre mam pozerať ohladom uspory vody, hlučnosť, ....
Odpovedať
Profilova fotka
Hlavne si daj 60 šírku a nie tu užšiu 45- ja som mala a je to desny rozdiel. Keď mozem porovnať, oveľa lepšie su umývačky s ukladaním príborov do hornej zásuvky a nie do košíka. Mam Miele- dá sa nastaviť aj výška Police pre poháre ale nájdeš aj bosh a možno aj iné s tou zásuvkou na pribory..
Odpovedať
@simonlea Dnes už väčšina UMR spĺňajú nároky ktoré uvádzaš...Aj BEKO.. /Hlučnosť,spotreba vody-elektriky/. Samozrejme že do toho Ti hrá cena..Neznamená však že Ti nesplní podmienky..Za značkovú si priplatíš...Ale ak máš dobré skúsenosti s Beko tak si kúp aj UMR. ;-) No ale ako píše bambula626/ pripájam sa aj ja / kúp si 60cm šírku..Určite neoľutuješ.. :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Ahojte mam umyvacku beko Dfs 29030x a chcel som skratit program o 20min.teraz ked navolim program napr. 6 tak pise cas 1.27 a da sa to v menu prepnut ze vypnem detekciu cistiaceho prostriedku a skrati vsetky programi o 20min.vsetko som robil podla navodu aj som volal do beka ale nechce to skratit aj ked zostane navolene to co som ulozil. Nemate s tym skusenost? Dakujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?