Menu Forum

BEKO umyvačka riadu.60cm DIN 5839

12. apr 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
simonlea
3
Registrovala sa 2. októbra 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 1 príspevok. Má 4 priateľov. Okres Kežmarok.
  • Zariaďujem dom
    okres Kežmarok
fotoportrét
fotoportrét
simonlea
3
Registrovala sa 2. októbra 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 1 príspevok. Má 4 priateľov. Okres Kežmarok.
  • Zariaďujem dom
    okres Kežmarok
 Máte niekto túto úmývačku? Ešte som nikdy umyvačku riadu nemala, neviem na čo sa mám zamerať. Zatial mám Beko vybratú, kedže aj spotrebyče v kuch. mam beko. Ake parametre mam pozerať ohladom uspory vody, hlučnosť, ....
11. apr o 10:12  •  zariaďuje dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
bambula626
7
Registrovala sa 13. októbra 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 419 príspevkov a 1 album. Má 11 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
bambula626
7
Registrovala sa 13. októbra 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 419 príspevkov a 1 album. Má 11 priateľov.
 Hlavne si daj 60 šírku a nie tu užšiu 45- ja som mala a je to desny rozdiel. Keď mozem porovnať, oveľa lepšie su umývačky s ukladaním príborov do hornej zásuvky a nie do košíka. Mam Miele- dá sa nastaviť aj výška Police pre poháre ale nájdeš aj bosh a možno aj iné s tou zásuvkou na pribory..
12. apr o 01:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
technik007
1
Registroval sa 21. apríla 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 1685 príspevkov. Má 8 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
technik007
1
Registroval sa 21. apríla 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 1685 príspevkov. Má 8 priateľov.
 @simonlea Dnes už väčšina UMR spĺňajú nároky ktoré uvádzaš...Aj BEKO.. /Hlučnosť,spotreba vody-elektriky/. Samozrejme že do toho Ti hrá cena..Neznamená však že Ti nesplní podmienky..Za značkovú si priplatíš...Ale ak máš dobré skúsenosti s Beko tak si kúp aj UMR. emoticon No ale ako píše bambula626/ pripájam sa aj ja / kúp si 60cm šírku..Určite neoľutuješ.. emoticon
12. apr o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to