Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@marta2610 Tam je nejaký ten priestor, takže problém to nebude. To myslím, že sa zbytočne bojíš 🙂
Odpovedať
@edberg dík,to som kvôli tomu,že dnes ideme robiť iba virtuálne vizu kuch.linky tak pre predstavu čo a ako,jasné linku som už cca 3 x menila,kým sa dá ešte môžem dolaďovať . 🙂
Odpovedať
Prosím vás kto poradí,uvažujeme nad UMR Bosch SMV 88 TX 46 E a veľmi sú pre mňa dôležité programy, potrebovala by som aby kto ju má a bol ochotný mi napísať ? minút trvá: Tichý program 50 C ,Krátky program 60 C, Rýchly program 45 C ? som to študovala a nikde to nie je napísané,ďakujem pekne.
Odpovedať
Nikto nevie poradiť?Díky.
Odpovedať
@marta2610 strana 51 navodu https://i.elektrocz.com/manual/file/0...
Odpovedať
@zita19 Ďakujem pekne 🙂
Odpovedať
prosím vás kto poradí?príde nám UMR ktorá sa dá napojiť na teplú vodu,doma máme na ohrievanie vody elktriku,20 hodín nízky tarif a 4 hod vysoký tarif,Napojiť to na teplú či studenú?Píšu,že na teplú 0,6 sa minie.Ďakujem.
Odpovedať
@marta2610 Ak máte na ohrievanie vody elektrinu je vám úplne jedno riešiť napojenie teplou vodou. V oboch prípadoch ju pripravuje elektrická špirála s účinnosťou 1, či už v bojler alebo umývačkou riadu. My máme umývačku napojenú na teplú vodu, ale pripravuje ju tepelné čerpadlo, to znamená veľmi lacnú teplú vodu, navyše sme vybavený aj výkonnou fotovoltikou, ktorá za určitých priaznivých okolnosti ohreje TUV a napojí spotrebič úplne zadarmo.
Odpovedať
@marta2610 Aby som bol uplne presny pokial ide vo vasom pripade o bojler. Je lepsie nechat studenu vodu, teploty a ohrevy si uz umyvacka ustriehne lepsie a efektivnejsie sama. Kedze program pouziva viacero cyklov oplachu v zavislosti od casu, mohlo by sa stat ze by teplou vodou zbytocne plytvala ( napr. uvodny oplach riadu )
Odpovedať
@janopopovec Ďakujem pekne za odpovede.
Odpovedať
Dnes som prvykrat skusala umyvacku Bosch.Dala som program Eco, no spotreba vody bola 17 litrov a nie 9,5 ako uvadzaju. Kde sa v nastaveni mohla stat chyba?
Odpovedať
Máte niekto Electrolux EEM48210L?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@fugas20 už si pre ňu rozhodnutý? za mňa UMR musí mať zásuvku na príbor,29 min.aj cca 1 hod.alebo 1 aj pol hoďky program,60 cm šírku,daj si Heureka.sk a daj si niekoľko UMR do porovnania,hlavne kuk tie programy.Daj cenový strop e ?
Odpovedať
@fugas20 a ešte ked je spojená ob-kuch najviac 44 dB.
Odpovedať
@marta2610 Na 90% Ma pribornik @marta2610 bude okolo linka
Odpovedať
@fugas20 bude okolo linka?akože UMR je medzi skrinkami,tak?
Odpovedať
@marta2610 ano bude medzi skrinkami
Odpovedať
@fugas20 Za mňa kuk Bosch SMV 46 KX 05 E, TPD ju má najlacnejšiu 383 e a D zadarmo,len si zisti programy ? hod.min.trvajú,ale rozhodnutie je na tebe.
Odpovedať
@marta2610 máš ju ty?
Odpovedať
@fugas20 Nie ja mám Bosch SMV 88 TX 46 E tá má 41 dB,, máme ju 2 týždne ale my sme menili kvôli tomu,že do menšieho bytu dávame našu 2 ročnú Bosch SMV 46 KX01 E tá má ale 46 dB,a táto čo ti radím má 44 dB.Tu na stránke vedia,že ja som veľký zástanca Bosch,v okolí a rodine ich máme cca 10 a umývajú o dušu,ale ako píšem rozhodnutie je len a len na tebe,želám dobré rozhodnutie.
Odpovedať
@marta2610 mám trošku odpor k značke bosh. Musím ešte porozmýšľať
Odpovedať
@fugas20 jasné tvoje rozhodnutie, ty platíš.ok
Odpovedať
@marta2610 tá Electrolux EEM48210L čo sa naˇbu pýtali má predsa to čo píšeš, ak pozerám obr ma aj príbornik nie ? a 44 db
Odpovedať
Ahojte. Akú umývačku riadu odporúčate pre 2-člennú domácnosť? Nejakú vstavanú, stačí nám tá 45-tka asi. Cenovo si to predstavujem okolo 300-400€ najviac, ak sa niečo rozumné za ten peniaz dá zohnať. Ďakujem.
Odpovedať
@naah 45-ku nekupujte, ak mate v kuchyni tych 15 cm k dispozicii. je strasne mala, tam nedate poriadne ani hrnce, ani plech. spotrebou aj cenou su rovnako drahe ako 60-ka.
Odpovedať
@fugas20 ahoj kúpil si tu EEM48210L?
Odpovedať
@tino2 zatiaľ nie zabrzdila ma corona
Odpovedať
aky mate nazor na tento výber UMR - Bosch SPV46MX01E - 60 cm nevojde
Odpovedať
Poprosím o radu,syn prevážal naklonenú UMR 2 ročnú od nás plne funkčnú a trochu mu aj vytiekla voda do auta UMR zapojili a ukázala chybu E 15,kuk sme rady a naklonili na 45 stupňov k sebe a stále E 15,čo s tým? dík.
Odpovedať
@marta2610 skuste naliat liter vody do filtra
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?