Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
kazdy je spokojny z nejakou inou znackou, ja som rad ze umyva a ze nemusim ja :D
Odpovedať
@technik007 UMR má tep.čerpadlo?
Odpovedať
Profilova fotka
@technik007 whirpool umyvacky su suverenne najhorsie ake mozu byt... takze tie nikomu radsej ani nerad :) ale hadam sa s tebou nebudeme ... info je od opravarov a predajcov ..
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 ano, niektore maju.
Odpovedať
@katrin21 To máš správu JPP???? Tak to potom beriem... ;-)
Odpovedať
@katrin21 No a ešte Ti niečo napíšem...Nemusiš mi písať ako sa chovajú UMR Whirlpool.. Ja mám jednu z nich a ver mi alebo nie mám ju už 14rok a zatiaľ ju nemienim vymeniť ak aj, tak zase za túto značku. Keď je potrebné ju opraviť , tak si ju zvládzem sám.. Od opravárom mám len to, že sa dajú ľahko opraviť a ND nie sú problém zohnať ako aj cenove sú ok..... To je pre mňa rozhodujúce..Asi tak. Napíš mi ak chceš akú máš Ty??? Na rozdiel od Teba som mal možnosť porovnať iné značkové výrobky práčky,UMR v plnej záťaži a som bol nemilo prekvapený čo vydržali...Asi o tejto téme nevieš veľa...Ale nevytýkam Ti to... ;-)
Odpovedať
@marta2610 Potrebuješ vedieť presne ktorá??? Písal som o nej..Prezri si predošlé príspevky...Tam to máš všetko.. ;-) Ale ak to nebudeš vedieť nájsť, rád Ti to vyhľadám znova. Pekný deň. 8-)
Odpovedať
ono netreba ich vsetky hadzat do jedneho vreca :)
Odpovedať
Profilova fotka
@technik007 praveze nie, ak si cital, co som napisala.. aj ludia sa stazuju, aj v tejto teme kedysi sme to riesili, uz je to aj 4roky.. a WHP len nadavali po vacsine.... a ani predajcovia moc neodporucali... napr. zvykli smrdiet.. zle spravene sprchove ramena a pod... Ze ty mas stastie a si spokojny, to je normalne. preto ich aj preferujes. Ci viem k tejto teme vela, alebo malo? pobavil si ma... je pravda, ze uz posledny rok dva sem moc nechodim, ale kedysi by si mohol hladat v minulosti, ako sme tu vsetko riesili a kolkym ludom pomohli k spokojnemu vyberu... JA mam BOSCH a vzdy budem mat len BOSCH, alebo Siemens. ale staci BOSCH, je to to iste, len Siemens je ich vyssia rada vyrobkov. Ani pracku uz WHP nechcem ani vidiet.. uplne cakam, kedy sa tato definitivne pokazi a lezi z domu a uz len bozenu kupim.
Odpovedať
Profilova fotka
a keby som bola ochotna investovat viacej, tak idem do Miele... ale staci mi BOSCH. :)
Odpovedať
hlavne je ze ti staci :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@brunodumo no tak musi, ved BOSCH je po MIELE druha top firma na umyvacky :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@katrin21 To je zaujímavý názor čo si písala a opakujem že o tejto téme veľa nevieš...Môžeš "gúgliť" koľko chceš.. x-) :-x
Odpovedať
Profilova fotka
@technik007 ja nepisem " moj" nazor..... opieram sa o vysledky aj testov a odbornikov :) jednoducho s tym nic nespravis.. Pre UMR je top vyrobca MIELE, profici.. Potom je BOSCH/SIemens a potom vsetko ostatne.... WHP je akurat tak masovka pre vacsinoveho zakaznika, nicim vynimocna :) su na tom rovnako ako akakolvek ina znacka umyvaciek :) Servisaci ti povedia to iste....
Odpovedať
@katrin21 Kľudne sa opieraj aj o nemocenskú, píšeš bludy.. Ja nič s tým nechcem robiť, ale nezavádzaj ľudí... Tvojim tvrdením si ma vôbec nepredsvečila..Ale ani to nepotrebujem... :-x x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@technik007 bludy pises ty.. nevadi. nemam chut za presviedcat nadalej... naco. ale pre ostatnych, keby ich zaujimala realita a fakty http://www.testkvality.eu/test-umyvac... http://www.test-umyvaciek-riadu.eu/2015/ http://archiv-media.com/test-magazin/...
Odpovedať
Profilova fotka
este videjko https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/... hmmm. whirpool skoncil priam super.. dostatocny... :)
Odpovedať
Ja som mala whirpool spotrebice nejake ale zial nedozili sa viac ako 2 resp. 3 roky co mi pride velmi malo. Umyvacka vsak medzi nimi nebola. Niekde zozltli plasty a v pracke sa po dvoch rokoch rozdrobil kamen resp. Kus betonu ktory mal zabranit skakat po kupelni. Mozno umyvacky maju lepsie. Ja uz im ale neverim. Spotrebice sami neopravujeme, nemame na to cas. Nemame cas ani dokola vyberat nove , preto sme isli do Miele . Dnes maju 10 rokov a pracuju bez oprav a nervov. Ked budeme musiet vymenit , tak asi opat Miele ak budeme mat moznost . Ked mam niekde behat a zhanat kus betonu do pracky, aby necestovala, to nech si strcia za klobuk taky vyrobok. Ale kazdy ma ine priority . Svet by bol nudny keby sme chceli vsetci to iste.
Odpovedať
@katrin21 A čo už taký blud do neba volajúci že UMR Whirlpool smrdí, zlé spravené ramená... Tak to musíš byť ozaj odborník... Hlavne že si Ty spokojná s Tvojou značkou...Ja som zase so svojou, ale nepíšem hlúposti na adresu Tvojej myčky...opakujem že vieš veľkú figu o tejto problematike a môžeš "gúgliť" koľko chceš..Nepresvedčila si ma a ani ma nepresvedčíš.. :-x x-)
Odpovedať
@katrin21 Z vrchu plnene pracky Bosch a Siemens boli vyrobene v SR vo Whirpool.
Odpovedať
@technik007 @katrin21 No my mame momentalne UMR whirlpool a v pohode umyva.Nesmrdi.U nas v podstate ani nestiha smrdiet:)Mali sme predtym Candy a umyvala.Neviem co ine mam ocakavat od UMR? @pzad to mi pripomina chlapika co chvalil platky do vypilovacky metabo pred bosch:)Pritom 70% trhu platkov vyraba bosch:)A vyraba aj tie metabo
Odpovedať
@mcdog Ako som písal mám UMR Whirlpool už 14.rok bez závady..."kúpil" som ju od kamaráta ktorý dal miesto špec. soli obyčajnú a tak samozrejme že odišlo do večných lovišť vysokotlaké čerpadlo. Nakoľko si ju viem opraviť, zohnal som orig. diel za 80E a doteraz funguje bez problémov. Za ten celý čas som nespozoroval že by smrdela alebo špatne umyla.. Dávam raz za čas/ nie je pravidlo/ do myčky čistič UMR a bez problémov. :-)
Odpovedať
@pzad Programátor Michalovce, motory tiež... Nie je to nič nové, ja som mal Phillco a v ňom motor /kúpa práčky v Merkurií Ostrava 1958/ MEZ MOHELNICE...Ale ložiská dodali Taliani. Mám ju na záhrade a tiež ide na 100%..Nádrž ako aj bubon nerez.. ;-)
Odpovedať
@technik007 No nic neobycajne.Myslim,ze jedna velka znacka ma pod sebou asi 3 znacky,ktore si konkuruju a ludia ich porovnavaju a pritom je to to iste. Takistoako Parkside vyrobky su vlastne Bosch,Makyta,Karcher....Alebo volakedajsia motorova pila z Baumaxu O.K.3600 bola vlastne WoodShark,teda Partner...vlastne Husqarna:) Alebo benz.pily Gude boli vlastne licencne Husqarny atd.....
Odpovedať
@mcdog Presne ako píšeš.. Ja mám veľa vecí z Lídla hlavne z De čo som kupoval napr. accu multináradie, ale ako som pílil 8mm skrutku odišiel list na pílenie do hajan. Bol som v Conrade a tam som videl na Bosch náradie a ako som kontroloval tak mi pasoval zničený píl.list z Bosch. Stálo príslušenstvo viac ako samotný nástroj ale nech. Teraz môžem s ním rezať čokoľvek..Tak isto pasuje aj accu pack. No ale ten nepotrebujem, nakoľko si accupack repasujem lebo chcem vymeniť za silnejšie zo 1000mAh aspoň na 2000mAh keď odídu načisto. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pzad a? inak zvrchu plnene nemam a nikdy mat nebudem, nesedia mi, ani nad takou nikdy neuvazujem :). TO , ze sa niekde nieco montuje , neznamena, ze sa tam montuju rovnake diely :). Hovori ti nieco vyuzitie lacnej pracovnej sily? Ja som robila v administrative v talianskej firme, kde sa robili topanky a vsetok material sa vozil z Tal.. len nite boli slovenske, inak NIC... aj peciatka sa davala MADE IN ITALY :-D... proste nasi len strihali, lepili a šili.. pre X znaciek, svetoznamych... myslis, ze boli vsetky rovnake? nie . BOli podla poziadaviek zakaznika a dodaneho materialu.
Odpovedať
@katrin21 no pardon mimo témy,ja mám práčku z predu a mm hovorí,že lepšie sú z vrchu kvôli uchyteniu bubna, prosím o názor aj iných. :-)
Odpovedať
@katrin21 Len tolko, ze bosh aj siemens su tak isto len skladacky a mozu byt vyrobene na tych istych vyrobnych linkach a z tych istych komponentov ako napriklad ten whirpool.
Odpovedať
Profilova fotka
@pzad - dnes su vsetky vyrobky skladacky, Bosch/Siemens sa vyrabaju na jednej linke. Obcas si u nich necha vyrabat vyrobky dalsi vyrobcovia, resp. pouzivaju ich dielce (priklad MIele). Samozrejme, aj Bosch si moze dat vyrobit vyrobok niekde inde (priklad je zhora plnena pracka), nakolko sa im neoplati prestavovat linku na vyrobu okrajoveho sortimentu. Takisto, su veci, ktore oni sami nevyrabaju a nechavaju si to vyrobit inym, nakolko sa to neoplati... Pri umyvacke/pracke je kupa Bosch/Siemens stavka na istotu. Pri chladnicke by som zvolil radsej Liebherr...
Odpovedať
@marta2610 toto vravel aj mne kolega.Ze spredu plnene drzia iba na jednom lozisku vzadu a zvrchu plnene maju dve loziska boku a tak maju mensiu zataz na loziska
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?