Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@misiacik_ ešte napíš či máš spojenú obyv-kuchyňa?
Odpovedať
@marta2610 áno...tá boschka má 52 dB - neviem si predstaviť aká je to hlučnosť :)
Odpovedať
@marta2610 a tá beko 49 dB... je to veľký rozdiel na počutie???
Odpovedať
@marta2610 potrebujem recenziu na UMR http://www.hej.sk/umyvacka-riadu-elec...
Odpovedať
@marta2610 dakujem :-) nemozem na nu najst ani jedno hodnotenie, ale parametre sa mi pacia
Odpovedať
@mischelin ja mám UMR 40db,ak máš spojenú ob-kuchyňu ja by som nad 46 db nekupovala,dobre by bolo keby niekto napísal čo má UMR okolo 50 db či nie je stým problém?či sa dá v pohode počúvať telka či to neruší,parametre ESL 6362lo má dobré, a recenzie som ani ja nenašla,píšu že to je novší model,však skús aj na CZ pokukať či niečo nenájdeš,najviac sa mi páči že v popise je napísané že je biela?!!!však to je plne vstavaná tak čo to za sprostosti píšu!!!
Odpovedať
@marta2610 spojenu nemam, takze to je v pohode
Odpovedať
@mischelin kuk na Siemens SN 66L081 od cca 370e,dobre by bolo keby niektorá čo ju kupovala?!aká je s UMR spokojná,splnila očakávania?dobre umýva?
Odpovedať
Hodnotenie umývačiek je v poslednom čísle Dtest.
Odpovedať
@misiacik_ 49 a 52 je strašne veľa. Maximálne do 46 aj to je dosť najlepšie je pod 46 :-)
Odpovedať
Prosím o radu. Vyhrala som aukciu, ale neviem či to zobrať alebo nie, lebo má takéto vady a neviem či sa to dá dokúpiť. Vrát. zák., mod. 2009, chýba predný nerez. panel + nerez. roleta na vyplnenie priestoru medzi doskou a panelom, chýba príborový kôš + SK návod a ZL, odlomená násada otočného voliča programov (nutné dokúpiť pre funkčnosť výrobku), jemné škrab. a preliačeni. Ďakujem za rady. Je to vstavaná MIELE G1022 Sci - nerez.
Odpovedať
@slavka1307 nové je nové.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Baby akú umývačku riadu-značku by ste mi odporučili? Chcem vstavanú 60-ku. Ďakujem
Odpovedať
@evauradnikova vstavané sú plne integrované,alebo s predným panelom,budeš si dávať ešte robiť kuch.linku,alebo už máš ?
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 mám, ale ide mi robiť skrinku
Odpovedať
@evauradnikova kuk na Bosch SMI 59M25 tá je s predným panelom,dievčatá ju kupovali sú spokojné,kuk aj pár strán dozadu,nezameň čísla.Alebo Bosch SMV 48M10 tá je plne integrovaná,dobre by bolo keby ti tiež niekto na ňu napísal ako je spokojná,Miele je tiež dobrá značka,ako aj iné značky najlepšie keby ti niekto ešte aj iné doporučil.
Odpovedať
Profilova fotka
Aky je prosim rozdiel umyvačiek Siemens SN 64M030 a SN 66L081. Ja som nenasla :-N @marta2610 A ten typ SN 66L081 pisu, ze nie je určeny pre slovensky trh. To čo znamena? Maju ju v par obchodoch...
Odpovedať
@millada SN 64MO30 nemá zásuvku na príbor,čo by mne veľmi chýbala a druhá nie je určená pre sl.trh?buď nemá na UMR popis v slov.jazyku,alebo ?ja by som tam zavolala a by som sa opýtala čo to?
Odpovedať
Tie odporucane tabletky z lidla pouzivate tie lacnejsie 60ks za 3.49 alebo all-in-one 40ks za 3.99? Dakujem
Odpovedať
@raef ak ti to dovolí rozpočet kúp si obe aj prach do UMR a vyskúšaj,uvidíš čo krajšie umýva,alebo si daj s kamoškou tie tabletky 1:1 a máš vystaráno na dlhšie.
Odpovedať
@millada Znamena to, ze e-shopy, ktore tento model predavaju, ho vozia z inych krajin, co ma za nasledok, ze zarucne opravy nebudete s najvacsou pravdepodobnostou moct riesit v oficialnom servise znacky, ale budete si zaruku musiet uplatnovat cez e-shop, kde to kupite...
Odpovedať
Ahojte zienky :-) , chcem vas poprosit o radu, hoci sa to tu uz urcite niekde spminalo, len to neviem narychlo najst. Ideme prvy krat spustit umyvacku a neviem, ci tam dat len vodu a sol, alebo aj lestidlo, prip. nejaku tabletu (mam kupene jar platinum a nejake finish sme dostali) a tak spustit na 70 st. program. Prosim poradte :-)
Odpovedať
@kulkazulka presne tak sprav ako si napísala,UMR 1 krát spustiť bez RIADU!!!!!Nech len dlho a pekne umýva! :-) so všetkým teda vodu,sol,leštidlo,ale aj tabletku.
Odpovedať
@marta2610 fajn, tak to tam vsetko nadavkujem. A nevadi, ze tie tablety su all in one a teda uz maju v sebe aj lestidlo? Mozem to takto vsetko dokopy davat aj ked uz budem mat v umyvacke riad? Dakujem za radu, som zaciatocnik ;-)
Odpovedať
@kulkazulka môžeš,leštidlo si UMR zoberie koľko potrebuje to vôbec nerieš, neviem na akom stupni máš nastavenú soľ,leštidlo?však vydrž uvidíš ako bude umývať,a podľa toho to dáš+alebo-.Akú máš UMR? :-)
Odpovedať
@voodoo Prosím bez urážky ale nemáš pravdu so zárukou. A kto neverí, nech sa informuje pred kúpou spotrebiča u autorizovaného servisu danej značky a zbytočne nezávadza ľudí informáciami ako: s najväčšou pravdepodobnosťou....
Odpovedať
@marta2610 mam smv 48m10 a tvrdost vody mam zatial nastavenu na strednu a co sa tyka lestidla este som nic nenastavovala. Tu tvrdost som zistovala len z webu pre nasu oblast a bolo tam celkom siroke rozmedzie - od 1.8 do 4.6 tusim. Tak uvidim ako umyje riad, zatial som pustila len prazdnu. Uz aspon nesmrdi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@egreska1 sorry ale voodoo má pravdu.na spotrebiče dovezenè mimo oficialneho distributora tzv.šedy dovoz preberá zaruku predavajúci.informacia priamo od electrolux slovakia a whirpool slovakia.ale ak si kúpiš spotrebič v zahraničí a máš daňovy doklad alebo faktúru tak spada pod oficialny servis.píšem bez zavádzania nakolko niekolko spotrebičov mám zakúpenè zo zahraničia.ale napr.vstavany sporak mám z eshopu kde my bolo povedanè že servis ide cez nich.potvrdil to aj distributor danej značky.
Odpovedať
@egreska1 Mozno niektori vyrobcovia su k tomu tolerantni, ale stale viac sa ich brani proti sedemu dovozu tymto sposobom. Servis treba platit a ked si niekto kupi spotrebic cez tzv. sedy kanal, lokalny distributor z toho nema nic... Mas pravdu v tom, ze je dobre si to preverit u servisnej spolocnosti. Napr. u IT produktov casto vedia podla serioveho cisla lahko zistit, pre aky trh bol urceny. Tak ci onak, o zaruku clovek neprichadza, len ju clovek musi uplatnovat u predajcu.
Odpovedať
@voodoo Však preto som napísala, lebo ja mám dobré skúsenosti. Reklamovala som teda už aj ja v záručnej dobe a bola som milo prekvapená, že som nepotrebovala nič len doklad o kúpe a to bolo všetko :-) Je možné , že sa niektoré značky takto bránia, ako píšeš, ale podľa mňa nato nemajú právo. je predsa nemysliteľné ak si ja napr. kúpim v nejakom sk.eshope americkú chladničku, tá sa mi pokazí a ja ju musím na vlastné náklady vypraviť späť do eshopu aby mi uplatnili reklamáciu, cestou sa dobre poobíja a pod.... No tak na toto by som určite nepristúpila, určite existuje nato paragrafík kt. sa dá brániť voči podľa môjho názoru drzosti.... Ak je taký eshop, kt. to takto prevádzkuje tak určite nemá dlhú budúcnosť :-) a treba sa mu vyhnúť. Ale presne , ak sú nejaké pochybnosti, radšej sa informovať u autorizovaného servisu, samozrejme emailom aby to všetko bolo čierne na bielom :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?