Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@naduska72 kuk aj na Siemens SN 66L081.Už som písala o nej niekto ju tu už kupoval,hádam odpovie či je s ňou spokojná. :-)
Odpovedať
mala som 5 rokov Whirpool a spokojnosť ,ale teraz mám1rok Bosch aj s košom na príbory horným a super to ušetrí miesto je to ozaj super umývačka.Viem to posúdiť v mojej rodine má skoro každá domácnosť umývačku a určite len Bosch.Je síce drahšia ale oplatí sa to.
Odpovedať
@pooppy s košom na príbor horným?to je teda zásuvka na príbor,alebo ,či?
Odpovedať
áno je to zásuvka na príbor ,nie dole kôš ako to bývalo ,je to fakt super účelové vlastne dole ten košík na príbory dole nieje a preto ti tam vojde viac riadu.Ja mám 60cm šírku a pre 4člennú rodinu ideálna. Púšťam ju v priemere raz za den.
Odpovedať
@pooppy a názov UMR,ďakujem.Takže keby si menila znovu UMR dúfam,že až po nejakom roku tak jedine so zásuvkou na príbor,či?Ja stále píšem dookola košík zaberá miesto na jeden hrniec.Moje deti majú košík,ja zásuvku a mne sa zmestí omnoho viac riadu,jasné iné je ked človek má kúpenú UMR,ale pokiaľ je možnosť?! ale sú to vaše peniaze,rozhodnutie je na každom bla,bla. :-)
Odpovedať
Ahoj Marti, naposledy sme diskutovali o UMR BOSCH SMI 59 M25 v super cene za 419€. Chcela si vedieť či a ako..no chcela som napísať až bude finito a podelím sa o skúsenosti. Bohužiaľ umývačku som do dnešného dňa nedostala a to už prestávam dúfať. Shop nejdem zatiaľ uvádzať, neviem ako to celé dopadne. Mala som radosť, zlosť ate teraz som zúfalá, idem hľadať novú.
Odpovedať
@zdenica2 majú ju v Datarte za 495E a doprava zadarmo,mala si napísať ktorý je to obchod,ale hlavne mailom napíš,že rušíš objednávku aby neprišli 2 naraz,ja na tvojom mieste by som si kúpila tú tvoju vybratú vieš ono je to taký zlatý stred ona sa ti odmení kvalitným umytím. :-)
Odpovedať
Ahojte :-) , chcem sa spýtať či umyvacka SMV 48m10 ma aj prívod na teplú vodu. Umyvacka SMV 53L50 ma v popise,že prívodna voda môže mať do 60st. Ale pri prvej uvedenej som nic nenašla take. Radšej by som chcela tu prvú, len keby sa dala napojiť rovno na teplú. Nemáte ju takto niekto z vás pripojenu?
Odpovedať
@kulkazulka ahoj, v navode SMV 48m10 (strana 25- technicke udaje) som našla že pri teplej vode je teplota max. 60 stupnov .... http://www.bosch-home.com/Files/Bosch... ;-)
Odpovedať
@janika11 diky,už som si to preskúmala. Píšu, že ma aj intenzívne spustenie ako viditeľný program x-) . To som v iných popisoch nenasla. Tak už to dnes uzavrieme a asi vezmeme túto. Ďakujem za rady :-)
Odpovedať
@kulkazulka to čo je intenzívne spustenie ako viditeľný program?
Odpovedať
Ja čakám na UMR BOSCH SMI59M25 od 35 týždňa a dnes mi napísali že bude dodaná v 41-42 týždni. Nikdy som ju nevidela na živo a nikde nie sú referencie a tak mám pochybnosti či sa oplatí na ňu toľko čakať. Máte ju niekto? Oplatí sa? Začínam behať z metrom po linke a premýšľam aj na plne zabudovanej bez predného panela - ale už nemám chuť (ani toľko času, pracujem) študovať to všetko ..prosím poraďte mi :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
@zdenica2 veľmi dobrý výber,na dobré sa oplatí čakať.Darmo sa nevravi kto si počká ten sa dočká.Cena?lebo aj zdenica2 tiež má s ňou problém možno výroba nestíha,či?Choď do Nay,alebo TPD,Datartu tam by si ju mala vidieť naživo,alebo daj si Heureka.sk a tam ju tiež pekne vidieť,ono s predným panelom podľa mňa oproti skrytému je výhoda v tom,že máš akoby všetko pod kontrolou ona ti odratáva čas a vidíš ?min.bude ešte umývať,lebo niekedy sa ti stane že máš hrniec v UMR a budeš ho potrebovať.Takže za mňa počkaj. :-)
Odpovedať
mám ju doma, dobrý výber....čakaj
Odpovedať
@zdenica2 Teraz som kuk na Heureka.sk a tam píšu,že ju dodajú do týždňa,ale neviem kde a za ? E ju máš ty objednanú,kuk na to tam. :-)
Odpovedať
Ja ju mám mať za 419€ z Andrea shop, no prestala som tomu veriť hneď na druhý deň od objednania. Je to skoro o 100 e menej ako inde a tak som povedala že počkám, ale už mi príde že som naivná..Bola som aj v obchodných domoch a všade preferujú len to čo majú vystavené. No a to sú s tých lacnejších, aby sa zákazník rýchlo rozhodol.
Odpovedať
@blackomt ahoj, aký presne typ umývačky máte?
Odpovedať
@marta2610 :-D :-D :-D ...malo tam byt "intenzívne susenie ako volitelny program"...píšem z tabletu a nevšímla som si ze dopĺňa slová za mňa. Musím tu f-ciu vypnúť :-N :-)
Odpovedať
@kulkazulka aha,a ja že čo to za funkcia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
whirlpool a zatial ziadna patalia :)
Odpovedať
@jansemi BOSCH SMV 50E70 EU
Odpovedať
Profilova fotka
ma niekto hotpoint lst 329 ax alebo beko dis 5831 ? ktora sa viac oplati? dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Bosch SMI59M25EU umývačka, som spokojná.
Odpovedať
Profilova fotka
@zdenica2 je super, mám ju doma, kupovala som v Datarte, dovoz zdarma.
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 ja tiež súhlasím, zásuvka na príbor je super, skvelo sa to vkladá aj vyberá, v tom košíku sa mi to nepáči.
Odpovedať
Ďakujem ženičky, prišla BOSCH SMI59M25 a po týždni testovania je výsledok úplne perfektný. Trvalo mi nastaviť tvrdosť vody, lebo všade sa ináč uvádzala hodnota pre náš region. Používam Jar tablety-smrdia mi ako fras! (ale to asi len mne).Tak som kúpila ešte aj citonovú voňačku a všetko je už pod kontrolou. Dnes som prehlásila že ju "milujem"! No čo dodať...
Odpovedať
@zdenica2 kúp si aj Lidl tabletky 3in1,alebo5in1,tam kupujem aj leštidlo a aj prach do UMR,ten používaj na rýchly program pretože celá tabletka za cca 29 min.sa nemá kedy rozpustiť,potom kdesi ostáva a UMR sa môže kaziť,to povedal kamoške opravár a ja sa toho držím.
Odpovedať
Ahojte, máte niekto umývačku riadu BEKO DIN 4520? Ako ste s ňou spokojní? Je za dobrú cenu (keďže máme obmedzený rozpočet :-| ) a má dosť dobré parametre...teda aspoň podľa mňa... Ale v živote sme UMR nemali, tak vás poprosím o názor ;-) Ďakujem
Odpovedať
@misiacik_ stojí 233 e,spotreba 14 l vody a je A +,ešte by som kuk aj na iné,ja mám rada zlatý stred. :-)
Odpovedať
@marta2610 ide mi hlavne o tú cenu ;-) bohužiaľ si nemôžeme moc vyskakovať, tak hľadáme nejakú lacnejšiu... len nepoznám nikoho kto má umr beko, tak som chcela počuť názor niekoho, kto s ňou má skúsenosti... A aké iné-nejaký tip? :-) Ešte sme rozmýšľali aj nad Bosch SMV 40D40EU, ale tam je tá cena už trocha vyššia :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?